Ban dla iNeo?

<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: Ban dla iNeo?

Ludzie wiadomo ,w tym przypadku można dawać argumenty za i przeciw więc wypowiedz się i nie ciągnij dalej tego szitu .
TU miały być same dowody na temat iNeo a nie kłótnia czy jest dzieckiem bez mózgu czy wręcz przeciwnie, rozumiem można skomentować coś ale bez wojny (jak coś
macie do siebie to za garaże i na mele).
Każdy niech się wypowie ale w sprawie danego dowodu przeciwko iNeo a nie w bezsensownych kłótniach.
(może to zatrzyma tą całą kłótnie ale w to wątpię, że ktoś się mnie posłucha)
Znamy się???
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: Ban dla iNeo?

Palapower14 pisze:Ten temat nie niesie ze sobą nic sensownego ale można nabijać posty i cheery c:
Ja mam prwaie forumowego bywalca dzięki naszemu iNeo ;3
Znamy się???
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Ban dla iNeo?

Palapower14 pisze:Propsuję osobę wyżej. Co do ciebie też jestem rozczarowany. Dystans mu nie potrzebny tak? Ok każdego w gimnazjum (nie czek w 6-7 klasie tak?) zacznę okładać bo nazywa mnie pedałem. Co on cię aż tak obchodzi bronisz go, mówisz że on się broni a tutaj jego wypowiedzi nie widzę. Jeżeli chciałby się bronić skutecznie to: a) nie obrażałby innych b) jeżeli mu ktoś błąd wytyka to by to poprawił c) miałby na tyle pokory że siedział by cicho i odzywał się kiedy ma naprawdę coś ciekawego i mądrego to powiedzenia.
ehh. Źle mnie zrozumiałeś, chodziło mi o to że każdy ma x dystansu do siebe, ty możesz mieć w nosie kto co o tobie sądzi, a mi bardzo zależy o opini innych na mój temat :) iNeo nie ma za grosz dystansu do siebie i wszystko przyjmuje jako atak na swoją osobę. Jest bardzo wulgarnu jak zresztą widać i podskakuje każdemu (dosłownie) co do reszty masz rację, Nie powinien obrażać nikogo, powinien patrzeć na wytykanie błędów jako pomoc a nie atak, i masz rację że powinien siedzieć cicho jeżeli chce kogoś zwyzywać. Co do okładania za nazwanie pedałem to tu nie się co rozpisywać 100% w sedno

Zim, nie nazwaj mnie królem bo za takiego się nie uważam, sądzę tylko że w tej tonie hejtu na iNeo ( który jest uzasadniony ) przyda się ktoś do dyskusji który może usprawiedliwiać wybryki iNeo


zresztą mam pomysł, każdy kto zanotuje wybryk iNeo niech wyślą Shimi te screeny i krótki opis sytuacji mnie, ja porozmawiam z iNeo, do końca wakacji chciałbym przetestować coś takiego i zobaczyć czy coś to da. Bany chyba nic nie pomogą, skoro iNeo już od dawna jest jaki jest może trzeba podejść do tego inaczej
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, o 12:59 przez Scoobany, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
Aciechan
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 1 sie 2017, o 18:47
Lokalizacja: 100% Crits minigun

Re: Ban dla iNeo?

Skoro to post na dowody to ludzie tutaj dają dowody (Na siebie w tym chyba ja) kiedy prowadzą gównoburzę dalej
Obrazek
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Ban dla iNeo?

Nazwa tematu powinna zostać zmieniona na "No ban dla ineo, mozolimy się z tym i robimy wszyscy gównoburze, zniżając się do poziomu średnio ogarniętego szympansa" Dajcie już spokój z tym naprawdę, to się robi żenujące, tu można już tylko nabijać sobie posty i podziękowania. Ilość spamu jest tu powalająca, a temat już można ogłosić Tematem Który Ma Najwięcej Postów. Wszyscy jesteśmy winni, nie tylko iNeo. Ja bym najchętniej zamknął, a najlepiej wywalił ten temat, bo co tu się odpierdala przechodzi ludzkie pojęcie. Proponuje dać mu ostatnią szansę i tylko liczyć, aż iNeo pojmie swe błędy i zacznie się zachowywać jak normalny człek. I wam radzę to samo, opanujcie się, 11 stron shitu, niewiele postów wnoszących coś do tematu, to już wszystko przekroczyło wszelkie granice. :(
nwm :O
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Ban dla iNeo?

<€|∆>$łodziak300 pisze:dzięki naszemu iNeo ;3
Co? XD Dzięki ineo? To on Cię do czegoś zmusza? xD
Hihi ;^
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Ban dla iNeo?

Dobra, nowy rekord postów w jednym temacie ustanowiony, można zamykać. :v
Obrazek
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Ban dla iNeo?

meldi pisze:Dobra, nowy rekord postów w jednym temacie ustanowiony, można zamykać. :v
a temat już można ogłosić Tematem Który Ma Najwięcej Postów.
Ja bym najchętniej zamknął, a najlepiej wywalił ten temat
Przeczytałeś mój post???
nwm :O
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Ban dla iNeo?

Nie, nie czytam długich postów.
Nawet jak twój nie był taki długi, to i tak nie przeczytałem, bo na 100% pisałeś coś w stylu: "znizacie się do poziomu ineo", "nie róbcie shittalku" itd.
Obrazek
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Ban dla iNeo?

Ja już nie wiem co jest u Ciebie gorsze ineo, twoja głupota czy składnia zdania, interpunkcja i ortografia.
Jest pełno dowodów twoich wybryków i chociaż widzisz co się dzieje z twoją opinia na minigunie to ty i tak nie chcesz się zmienić.


Doszedłem do wniosku, że w tej sytuacji są tylko dwie opcje:
a) pban dla ineo i spokój do końca życia
b) zamknięcie wszystkich skarg i pozwolenie mu na robienie z siebie debila oraz dalsze "prowokowanie" go
Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość