Ban dla iNeo?

Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Ban dla iNeo?

Oh no tak zapomniałęm ze życie jest takie milutkie i przyjemne i że jak będzie straszy to nikt go nie będzie obrażał że do roboty będzie chodził po czerwonym dywanie a co miesiąc będzie dostawał podwyżki i 2 tygodnie wolnego c:
Taaak życie jest takie piękne. To że go obrażają nie znaczy że ma na to reagować, wiesz co to jest dystans do siebie ? To taka rzecz która pozwala ci na przetrzymywanie wyzwisk innych. Skoro on ma zamiar brać wszystko do siebie to nic dziwnego że 3/4 użytkowników polskiego yt nie zna znaczenia słowa sarkazm.
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Ban dla iNeo?

Palapower14 pisze:Oh no tak zapomniałęm ze życie jest takie milutkie i przyjemne i że jak będzie straszy to nikt go nie będzie obrażał że do roboty będzie chodził po czerwonym dywanie a co miesiąc będzie dostawał podwyżki i 2 tygodnie wolnego c:
Taaak życie jest takie piękne. To że go obrażają nie znaczy że ma na to reagować, wiesz co to jest dystans do siebie ? To taka rzecz która pozwala ci na przetrzymywanie wyzwisk innych. Skoro on ma zamiar brać wszystko do siebie to nic dziwnego że 3/4 użytkowników polskiego yt nie zna znaczenia słowa sarkazm.
Ale on ma ok. 11 lat! Zrozum to że on może jeszcze nie wiedzieć jak wygląda życie dla starszej osoby, jak trudne może być znalezienie pracy, on teraz powinien się zastanowić nad swoimi działaniami matematycznymi a nie czy jak będzie starszy to będzie dostawać co każdy miesiąc podwyżkę. Nie wymagaj od niego że będzie to wiedział albo rozumiał! Każdy człowiek jest inny, niektórzy mają dystans do siebie jak z tąd do neptuna a niektórzy mogą mieć dystans mniejszy jak od odległości klamki do zamka. Zawsze ten dystans możesz zmniejszyć ciągnąc klamkę w dół aby otworzyć drzwi ale nigdy ich nie otworzysz mając zamknięty zamek. Tak samo jest z iNeo, chłopak ma mnóstwo szacunku do siebie (może tego nie widać) ale nie pozwala się obrażać osobom których nie zna, Zachowujecie się gorzej od niego dokuczając mu bo iNeo nie potrafi powstrzymać emocji. W przeciwieństwie do innych młodych ludzi w jego wieku nie słyszałem (JESZCZE?) by obrażał swoją czy czyjąś rodzinę więc dla mnie trzyma poziom. Czemu wszyscy co go obrażali nagle są bez winy tłumacząc się że iNeo nie ma dystansu do siebie? To nie jest żadne wytłumaczenie

ale

ZROZUMCIE KURWA TO, ŻE INEO NIE MA DYSTANSU DO SIEBIE A WY JAKO OSOBY OBCE NIE MOŻECIE WYMAGAĆ ŻEBY GO MIAŁ!
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Ban dla iNeo?

tl;dr



Ale to on zaczął wszystkich wyzywać, poza tym to jest internet, coś takiego jak wiek ma tutaj mniejsze znaczenie. Nawet gdyby był starszy od nas i tak te wszystkie skargi i tematy na jego temat by powstały.

Wyzywają Cie na serwerze? Wyjdź z niego.
Obrazek
Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: Ban dla iNeo?

Widać że Ciebie nie było gdy iNeo był w żywiole. Pół Roku temu też tak było z nim a Ciebie w ogóle wtedy nie było.
Obejrzyj sobie pare tematów które z nim były. Miał wtedy nick Assassin.

edit/ tu masz jeden, poczytaj sobie, a potem przemyśl czy chcesz go bronić za jego wybryki.

http://minigun.pl/viewtopic.php?f=20&t=928
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, o 10:37 przez jess, łącznie zmieniany 1 raz.
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Ban dla iNeo?

jess pisze:Widać że Ciebie nie było gdy iNeo był w żywiole. Rok temu też tak było z nim a Ciebie w ogóle wtedy nie było.
Obejrzyj sobie pare tematów które z nim były. Miał wtedy nick Assassin.
Grałem na Orange przez 2 lata, zrobiłem sobie pół roczną przerwę i coś takiego miało się stać kiedy mnie nie było ? ._.
ครรครเห pisze:garnus
xDD

szczerze? tl;dr. ale sytuacja się powtarza, iNeo wyzywa meldiego od hackerskich **** a potem meldi nakręca iNeo...

iNeo zaczyna a reszta go nakręca "bo to przecież takie śmeszne hehheheheeh"
Ostatnio zmieniony 13 sie 2017, o 11:24 przez Scoobany, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Ban dla iNeo?

Czytając te posty, dochodzę do wniosku, że powoli zachowujecie się gorzej niż iNeo.
nwm :O
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Ban dla iNeo?

Propsuję osobę wyżej. Co do ciebie też jestem rozczarowany. Dystans mu nie potrzebny tak? Ok każdego w gimnazjum (nie czek w 6-7 klasie tak?) zacznę okładać bo nazywa mnie pedałem. Co on cię aż tak obchodzi bronisz go, mówisz że on się broni a tutaj jego wypowiedzi nie widzę. Jeżeli chciałby się bronić skutecznie to: a) nie obrażałby innych b) jeżeli mu ktoś błąd wytyka to by to poprawił c) miałby na tyle pokory że siedział by cicho i odzywał się kiedy ma naprawdę coś ciekawego i mądrego to powiedzenia.
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Ban dla iNeo?

Dobrze, że nasz król Scoobany nas wszystkich uratował.
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Ban dla iNeo?

no i fajnie. czytajcie sobie, piszcie, bo ja nie mam zamiaru brnąć przez spam w poszukiwaniu czegoś istotnego
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Ban dla iNeo?

Ten temat nie niesie ze sobą nic sensownego ale można nabijać posty i cheery c:
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość