Ban dla iNeo?

Awatar użytkownika
kolo200g
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:59

Re: Ban dla iNeo?

1. Każdy ma prawo głosu
2. Świat się nie dostosowuje do Ciebie
3. Jak chcesz mi coś powiedzieć to zapraszam na priv bo robisz do tego podchody niczym pedofil do dziecka
4. Twój płacz niczego nie zmieni
5. Zastosuj nowe słownictwo, bo ciągłe używanie słowa "wkurwia" pokazuje na jakim poziomie jesteś
6. Na to, że ludzie Cię nie lubią sam sobie zapracowałeś

Mam nadzieję, że "moja wiedza" Cię oświeci i pomoże Ci w poprawie
;)
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Ban dla iNeo?

Logika iNeo:
Nie lubie cię, więc nie możesz się odzywać!
Awatar użytkownika
kolo200g
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:59

Re: Ban dla iNeo?

Chyba raczej nie lubię cię to masz się zabić i nie wracać xD
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Ban dla iNeo?

kolo200g pisze:Lepiej mieć w głowie za dużo niż nie mieć wcale hehe

I nie nie podsycam ognia tylko wyrażam swoją opinię, która mówi, że nie masz do siebie dystansu.
Sory taki mamy klimat :3
Koło, ale ty głupi jesteś, teraz to mnie wkurwiłeś. Najpierw mówisz że nie podsycasz a potem mówisz "Sory taki mamy klimat" i do tego ta pieprzona kocia morda. Co ewidentnie pokazuje że chcesz go ztriggerować. Wszyscy wiedzą że iNeo łatwo ztriggerować ale proszę kuźwa tego nie robić.

a jak już chcesz popisać się angielskim to słowo cyt."Sory" pisze się przez 2 r (Sorry [Przepraszam])
Ostatnio zmieniony 12 sie 2017, o 21:36 przez Scoobany, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
kolo200g
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:59

Re: Ban dla iNeo?

"Sory" było podkreśleniem naszego pięknego narodu i przedstawieniem stosunku polaków do zagranicznego słownictwa (polskie januszostwo i nawiązanie do pewnego "spotu"/taki smaczek do znalezienia), a całokształt miał na celu przedstawienie tego, że ludzie mają róźne poglądy przez co każdy jest narażony na krytykę.

Aczkolwiek miło mi, że ktoś potrafi się do tego odnieść w normalny sposób a nie "chuj ci w dupe" za co oczywiście szanuję. Każdy ma prawo do własnego zdania i poglądów.
:3:3:3:3:3:3:3

#edit
Ja mu nic nie robię, to jego ego go krzywdzi.
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Ban dla iNeo?

Kolo, słyszałem wiele razy jak mówiłeś na serwerze i na ts manalu jak jeszcze tam wchodziłem, że lubisz denerwować "takie" dzieci. Więc proszę cIĘ abyś zaprzestał obrażania kogokolwiek i daję ci do wiadomości że taki chłystek jak ty mnie nie ztriggeruje spamiąc kocimi mordami ;)

co do "sory" to się nawet nie tłumacz bo każdy wie że twój Angielski ssie
kolo200g pisze:Ja mu nic nie robię, to jego ego go krzywdzi.
skoro nic mu nie robisz to czemu iNeo powiedział:
iNeo pisze:To ty tu najbardziej mnie wkurwiasz z całego forum więc sie nie wypowiadaj w temacie w którym ja jestem
I nie obrażaj go teraz mówiąc że "yyy bo iNeo to dzieciak i to jego ego go krzywdzi." albo że jego... nwm... "dziecinny mózg coś tam coś tam......."

napisz czemu on cie nie lubi i czemu PRAWIE CAŁE FORUM GO NIE LUBI ????? Przestańcie młodego denerwować i dajcie mu kurwa grać...

a po Palapowerze spodziewałem się czegoś więcej niż
Palapower14 pisze:halo halo info z ostatniej chwili wszyscy traharderzy proszeni są o uspokojenie się bo ineo puacze że nie moze grać
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Awatar użytkownika
kolo200g
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:59

Re: Ban dla iNeo?

Pisząc ten post z "sory" to chyba wiem czym się kierowałem, więc był to specialny zabieg (następnym razem dopiszę jak tego pragniesz :3)
Twoje ukochane buźki piszę bo lubię.
Do denerwowania użyłbym czegoś innego :>

A teraz trochę co do Ineo. Ineo to jeszcze dzieciak i trudno się z tym nie zgodzić. Jego reakcja na najmniejsze słowo w jego kierunku to zresztą udowadnia.
Dlaczego tak odpowiedział? Nwm może nie miał sensownych argumentów na odpowiedź. Jak chcemy poznać prawdę należy się jego zapytać.
Nie przepada za mną prawdopodobnie dlatego, że (przynajmniej z mojej perspektywy) opisuję jego zachowanie w czym może nie widzieć popełnianego błędu.
Dlaczego forum go nie lubi? Odkopuje tematy sprzed pół roku (jak można to niech administracja je pozamyka), nie potrafi się zachować, nie wie kiedy należy odpuścić i wyciągnąć wnioski.
Jego zdolność do denerwowania się nie jest immunitetem do tego by nikt o nim nic nie mówił.
Aktualnie nie mam jak wejść na serwer więc nie mam okazji by zobaczyć czy robi postępy przez co jestem zmuszony trzymać się obecnego zdania.

Jeżeli w jakiś szczególny sposób go obraziłem to niech poda mi wpis z argumentami to bardzo chętnie podam mu uzasadnienie i wytłumaczę o co chodziło.

A na zakończenie się zgodzę, że niepotrzebnie ten temat się ciągnie i wypadało by go zakończyć i nie odkopywać tego więcej.
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: Ban dla iNeo?

Nie wiadomo jak do was wszystkich dotrzeć. Temat jest do innych rzeczy a wy nadal dyskutujecie jak w innych tematach które są niepotrzebne i kończą się niczym.
Może zamiast wprowadzać bezsensowne dyskusje zaczniecie działać?

Przypomnienie:
sHimi pisze: A więc od piątku 11.08 (żeby każdy miał czas wejść i to przeczytać) robimy tak:
- każda kłótnia serwerowa z iNeo ma być w postaci screenu dostarczona pod ten post
- jeśli zacznie iNeo to dla niego będzie ban 24 h za 1 kłótnie, jeśli zacznie go prowokować, ostro zaczepiać ktoś inny to będzie ban 24h dla tej osoby
- tak sobie będę banować.
A co mamy? Prawie że 90 bezsensownych wymian zdań pomiędzy iNeo i innymi graczami którzy go nie lubią. Ogarnijcie się w końcu...
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Ban dla iNeo?

Scoobany pisze: a po Palapowerze spodziewałem się czegoś więcej
Ja spodziewałem się więcej po ineo ale jak widać ludzie często nas rozczarowują.
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Ban dla iNeo?

kolo czemu dalej próbujesz...
jess pisze: A co mamy? Prawie że 90 bezsensownych wymian zdań pomiędzy iNeo i innymi graczami którzy go nie lubią. Ogarnijcie się w końcu...
brawo, nie wiem co mam sądzić o twoim wpisie, lecz jest na tym forum jedna osoba co go broni i odnosi się do samego posta o "zaprzestaniu prowokowania iNeo"
*Edit: jeszcze jest Poker który właśnie mi podziękował*
Palapower14 pisze: Ja spodziewałem się więcej po ineo ale jak widać ludzie często nas rozczarowują.
ehh. Jest naprawdę wiele osób w wieku iNeo które zachowują się w bardzo podobny sposób. Dosłownie 2 minuty temu oglądałem 7 latka skaczacego do utworu cypisa i powiem Ci że nawet iNeo nie jest w stanie tego przebić. Niektóre osoby które są w grupach (np. S-A) nawet jeżeli są to osoby które grają na Orange z jednym znajomym mają przewagę i we 2 mogą go wyzywać chlopaka co jest jednoznacze z tym że iNeo jest zmuszony bronić się przeciwko dwóm osobom. Szanuję iNeo za to za chociaż stara się bronić i że nie pozwala aby każda starsza osoba go obrażała. Jednak nie w tym sens, aby wszyscy się nawzajem nakręcali. iNeo się broni a inni go jeszcze bardziej denerwują żeby młody jeszcze bardziej ich denerwował.

Może niech takie *starszaki* zaczną sobą coś reprezentować i przestaną spamowac lennyface'ami memami z Janem Pawłem II, bindami z Makormem *ekhm* Fabo *ekhm* i niech przestaną młodego denerwować to i iNeo się ogarnie.

perpetuum debile.
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość