GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

Lubie jak iNeo ma na wszystko wytłumaczenie. A ta akcja z kolegą- O KURWA CZEGOŚ TAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO XDDDDDDDDDDDDDD
nwm :O
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

WTF co tu sie odkurwia XD
Hihi ;^
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

29 lipca 2017
Sonic #Autyzm: on wrocil
Sonic #Autyzm: ineo wrocil
Sonic #Autyzm: !
Aciechan: ok
31 lipca 2017
Aciechan: SONIC CZEMU KURWA NIE KŁAMAŁEŚ
Sonic #Autyzm: GRA CIĄGLE
Sonic #Autyzm: ?
Aciechan: grał
Aciechan: Puszczał muzyke przez 3 sek


to fajny iNeo

http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... 1096200762
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... 1096200666
nwm :O
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

Czy tylko mi się wydaje ,że z ineo jest tak jak za dawnych lat ??? Wytłumaczy mu ktoś ,że każdy ma z niego beke ??? Zatkał by się albo przestał tu grać bo to się robi nudne... A co do gargamela to polecam opcjie wycisz albo wołać silencera .
Znamy się???
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

Każdy serwer musi mieć swojego raka.
nwm :O
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

iNeo pisze:ale czy ja to robie na serwerze? a poza tym ty go straszysz banem a nwet nie możesz dać bana więc noice.

a co do tego jak ja puszczam muzyke to wszyscy kurwa na mnie nadają a jak on puszcza to wycisz se w menu, ja mówie to samo ale każdy ma mnie w dupie(jak zawsze) to ktoś z was sie tu bardziej zachowuje jak rak
Jakbyś przeczytał dokładniej, to pytałem się go i powiedział że go nie strasze. A muzyka to każdy cię nadaje może dlatego że jest to przeciw regulaminowi? Jak dla mnie nie zasługujesz na ungaga.
Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

Dla Ciebie jest specjalnie traktowanie. Jesteś bardziej pod okiem silencerów niż ktokolwiek inny. Proste pytanie - prosta odpowiedź.
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

Mówiłem Ci z 200 razy żebyś nie nadużywał mikro bo denerwujesz ludzi ,a ty mnie miałeś w dupie to Raczej musze Ci to jakoś przetłumaczyć inaczej ,piszczysz ,wyzywasz i jeszcze nie dostałeś muta jeszcze mu źle wyzywają tylko cb ???? Może ich prowokujesz??? Albo wiedzą ,że wdasz się z nimi w kłutnię.... Olej ich to się odczepią .Mogłeś to zrobić odrazu i miał byś szczęsliwe życie
Znamy się???
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

iNeo pisze:
jess pisze:Dla Ciebie jest specjalnie traktowanie. Jesteś bardziej pod okiem silencerów niż ktokolwiek inny. Proste pytanie - prosta odpowiedź.

to oznacza że ktoś mnie może gnoić wyzywać i niewiadomo co a jak ja coś raz powiem to już kurwa źle już kurwa jesteś toksyczny noobku pierdolony etc

to jest kurwa jak w prl: wszystko mogli powiedzieć na ciebie, ale jak coś powiedziałeś na nich to już kurwa szłeś siedzieć na całe życie
Czemu tak przeklinasz? Nie dziw się, że każdy ma na ciebie uwagę, jak strasznie jesteś toksyczny. Przeklinanie Ci nie pomoże. A pisanie na trade chacie to miganie się od bana, nie powinieneś tak robić.
Awatar użytkownika
kolo200g
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 28 lip 2017, o 23:59

Re: GargamelVlog i jego jebane spamowanie muzą

iNeo pisze:to jest kurwa jak w prl: wszystko mogli powiedzieć na ciebie, ale jak coś powiedziałeś na nich to już kurwa szłeś siedzieć na całe życie
Sensacja XXI wieku, dziecko wypowiada się na temat PRL czyli czasów, gdy nie było nawet w planach.

A na serio, sam przyznałeś, że ludzie mają do ciebie zrazę a pomimo tego się czepiasz, dlaczego nie chcą byś się nie udzielał nieproszony.
Chciałbym Ci pomóc się z tego wyleczyć ale na to jest już kurwa za późno :\
Moc Youtuba, Gardenera, etcra, etcra.
Magia skoku i latania, i łopatą nawalania.
Strzeżonego pan Bóg strzeże choć Gardener fragi bierze.
Dużo skilla, % farta, jego rada wiele warta.
Broń już błyszczy, słychać szum, spójrz w górę...czas na ból~kolo200g
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość