Skarga na Gibus the killer

Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Skarga na Gibus the killer

Czuje nadciągający shitalk.
Jeśli macie ochotę na dłuższą rozmowę załatwcie to na PW.
Dalej uważam, że obaj powinni otrzymać karę, nie wierzę jakoś specjalnie, że Zimelele nie wyzywał Gibusa,
bo wszyscy dobrze wiemy, jak łatwo można dać się sprowokować.
nwm :O
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Gibus the killer

Gibus the Killer pisze: dobrze i żałuje że ich wyzwałem ale to nie zwalnia też ciebie z faktu abyś sie też uspokoił i przemyślał to co chcesz powiedzieć 2 razy ja zapomniałem o tej zasadzie i troche mnie poniosło bo przyszedłem na ten serwer se pograć a tu taki zimelele sobie wchodzi spy stabuje mnie po respie tak cały czas jak juz zabijam wbijasz pyrem i to samo i cały czas
ciebie też by nie poniosło? :ugeek: ;)
Wiesz, wszystko się zaczeło od tego co było na flipie.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Gibus the killer

Cody Evans pisze:Informacyjnie, jako że Gibus się ze mną skontaktował,
wrzucam rozmowę związaną z tym tematem.


PasteBin

Jak dla mnie panom brakuje piątej klepki i postanowili sobie życie urozmaicić wyzywaniem się nawzajem.
Proponuje karę dla obu.


Pozdrawiam ;]
O jezu, Gibus, większych kłamst nie słyszałem, wtf, nawet nie masz dowodów, że ci wchodziłem pod celownik. A w sumie nie da się, bo takiego czegoś nie było
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Skarga na Gibus the killer

We no to edytuj bo czytać się nie da.
nwm :O
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na Gibus the killer

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ej czemu na osobności wyzywacie się od cwelu pizd chujów (nie wiem czego tam jeszcze), a na forum gadacie jak dorośli mężczyźni, piszecie jakieś
Gibus the Killer pisze:Szanowny Użytkowniku Zimelele
albo mówicie "narząd płciowy". Wyzywajcie się noooo to zabawne :D :D :) :) :D :D :P :P :P
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Gibus the killer

>>PoKeR<< pisze:xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ej czemu na osobności wyzywacie się od cwelu pizd chujów (nie wiem czego tam jeszcze), a na forum gadacie jak dorośli mężczyźni, piszecie jakieś
Gibus the Killer pisze:Szanowny Użytkowniku Zimelele
albo mówicie "narząd płciowy". Wyzywajcie się noooo to zabawne :D :D :) :) :D :D :P :P :P
Ja go nie wyzywałem od cwelów, pizd i chuji. ;)
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Skarga na Gibus the killer

Zakończcie to w końcu, niech winowajca(y) dostanie(ną) karę.
nwm :O
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na Gibus the killer

Zimelele pisze:Jako, że przeszedłem na CSa i w TF2 już nie gram, z tym związku na minigunie, chciałbym jakoś się pożegnać. Może jakoś 8 miesięcy temu znalazłem ten serwer i bardzo mi się spodobał. Na minigunie spotkałem wielu pozytywnych ludzi z którymi fajnie spędzałem czas na tym serwerze. Tą sieć napewno polece znajomym, jeśli będą się pytać o jakiś fajny serwer z TF2. A więc chciałbym tylko powiedzieć, że Minigun to najlepsza sieć z TF2 jaką kiedy kolwiek spotkałem. Do widzenia.
Niby nie grasz a skargi dalej piszesz .

A cod o Sprawy wnioskuje o banie na 1 dzień dla obydwu stron konfliktu :)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
Vincent
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 11 gru 2014, o 14:27
Lokalizacja: 516,33 metrów od Riyzola

Re: Skarga na Gibus the killer

Popieram Codiasza i Manalu, ban dla obydwóch stron będzie sprawiedliwą karą. Mam jeszcze tylko jedną uwagę:
Gibus the Killer pisze:Szanowny Użytkowniku Zimelele skoro mówisz ze tylko ja cie wyzywam to dlaczego nikt prawie cie nie lubi dajmy na ten przykład hugona wiesz którego albo mojego kolege Ziomeq przeprosił cie chociaż bo mu nic nie zrobiłeś ale ja cie przeprosze jak . zobaczysz na to co zrobiłeś kiedy 1 raz wbiłem na serwer dla przypomnienia zaczełeś mnie wyzywać od narządów płciowych damskich i męskich , zaczełeś perfidnie spawnkillowac tak ze nawet nie dało sie wyjść ze spawna , i do tej pory to robisz mam nadzieje że przemyślisz swoje zachowanie i nie gadaj bzdur ze tylko ja ciebie wyzywam jak połowa serwera cie obgaduje za plecami mówią ze jesteś zjebem itp. ;)
Następnym razem przecinki zostaw w domu kiedy będziesz wybierał się w okolice trójkąta bermudzkiego, ponieważ chyba wszystkie ci zaginęły.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 cze 2017, o 16:19 przez Vincent, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość