Skarga na Silencera Coolcat<3

Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Bardziej chodziło o Twoje zachowanie 2 stosunku do osób z którymi się pojedynkujesz w tym wypadku był to silencer prawda nadużycie władzy miało tu miejsce ale żeby za takie coś zabierać rangę na serwerze na którym ich brakuje no to jednak przesada .
Nie nie uwzialem się na ciebie tylko nie podoba mi się Twój stosunek do innych graczy :)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

ManaluEm pisze:Bardziej chodziło o Twoje zachowanie 2 stosunku do osób z którymi się pojedynkujesz w tym wypadku był to silencer prawda nadużycie władzy miało tu miejsce ale żeby za takie coś zabierać rangę na serwerze na którym ich brakuje no to jednak przesada .
Nie nie uwzialem się na ciebie tylko nie podoba mi się Twój stosunek do innych graczy :)
No dobrze, odebranie Silenca to za dużo. To co w takim razie?
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Może być ban na ten jeden dwa dni w ramach pouczenia , jeśli sytuacja się powtórzy to dopiero zabranie Rangi.
Jest to pierwsza skarga na ta osobę , i nikt więcej się nie wypowiedział poszkodowany dlatego proponuję zakończyć to na pouczeniu :)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Zimelele pisze:Gdzie ja niby mówiłem, że jestem święty? ;//
Tego akurat, nie musiałeś nigdzie pisać ani mówić. To po prostu widać.
Zimelele pisze: A no spoko. Już nigdy nie będzie skarg, no bo przecież nikt nie jest krystalicznie czysty. okkkkkkk.
Fajnie by było, gdyby ta ironia prawdą była.
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

jess pisze:
Zimelele pisze:Gdzie ja niby mówiłem, że jestem święty? ;//
Tego akurat, nie musiałeś nigdzie pisać ani mówić. To po prostu widać.
Zimelele pisze: A no spoko. Już nigdy nie będzie skarg, no bo przecież nikt nie jest krystalicznie czysty. okkkkkkk.
Fajnie by było, gdyby ta ironia prawdą była.
eeeeeee? Ok.

P.S nwm czemu mam wrazenie ze ten minigun coraz bardziej toksyczny jest. Lol
...
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 8 maja 2017, o 19:48

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Zim, ja się zbyt wiele nie wypowiem, tylko zostawie demo jak spamowałeś muzyką obrażającą papieża na serwerze.
http://www44.zippyshare.com/v/d4J4vCma/file.html
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

... pisze:Zim, ja się zbyt wiele nie wypowiem, tylko zostawie demo jak spamowałeś muzyką obrażającą papieża na serwerze.
http://www44.zippyshare.com/v/d4J4vCma/file.html
UUUUUUUU
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

... pisze:Zim, ja się zbyt wiele nie wypowiem, tylko zostawie demo jak spamowałeś muzyką obrażającą papieża na serwerze.
http://www44.zippyshare.com/v/d4J4vCma/file.html
Z kiedy to demo?
Wiem, nie powinienem tego robić. Należy mi się mute.
P.S B4cku czemu uciekłeś wraz z Silencerką, po tym jak ona mnie kicknęła?
Wiem, że to ty B4cku.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

kolo200g <YT.com> pisze:Mam pomysł!!!


Niech wszyscy poza Zimem dostaną bana.
Bo kiedyś każdy coś zrobi nie tak i będzie mysiał dostać za to jakąś karę nie? To tak dla zabezpieczenia ukarajmy już wszystkich poza świętym Zimem, bo dzięki niemu możemy rozwiązać ten problem ...

Ja pierdole to już się robi patologiczne. 10-latka boli dupsko bo ktoś "oszukiwał" lub popełnił błąd.
#nooffence

Jestem za zamknięciem tego tematu i uwagą dla silencera. Lepsze to niż pseudo "wyroki śmierci" dyktowane przez 1 osobę ...

A jak Zim masz problem o to, że ktoś się podpisał pod kogoś podaniem to mam dla Ciebie mały life hack: jak robisz podanie to kogoś poproś by się wypowiedział
Co ty wypisujesz? Nawet nie chce mi sie tego czytać. Mogłeś darować sobie 4/5 tego postu i zostawić zdanie o karze dla silencera i ewentualnie też to ostatnie zdanie, w którym i tak nie masz racji. Kurwa ludzie szanujmy się. Proszenie kogoś by sie wypowiedział w podaniu BEZSTRONNIE, a proszenie kogoś w stylu "pls ocen pozytywnie podanie pls bo chce silencera by nim szpanować i kickować niewygodne mi osoby" to 2 różne rzeczy. obaczaj sobie moje podanie na adma chyba w 2015 roku, gdzies zakopane to tam masz fragment jak prosilem znajomych by wypowiedzieli się BEZSTRONNIE o moim podaniu. Oczywiście nie wiadomo jak CoolCat namawiała swoich znajomych no, ale to bylo troche dziwne gdzie na raz wbiło z 7 osób i wszyscy "na tak". Niektórzy nawet nie wiedzieli ze to jest dziewczyna tylko napisali byli jaki powód i więcej sie na forum nie pojawili. Aha i zamiast czepiać się zimelele w tym poście to załóżcie nową skargę, o nim, bo narazie tylko tu spamujecie o kimś o kim nie jest ta skarga. Sorki, że takie tyle tego wypisalem i pewnie nic nie jest zrozumiałe, ale łeb mnie nakurwia i staralem sie to wytłumaczyć jak mogę >.<
Ostatnio zmieniony 10 maja 2017, o 18:31 przez >>PoKeR<<, łącznie zmieniany 1 raz.
Hihi ;^
...
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 8 maja 2017, o 19:48

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Demo jest sprzed kilku dni.
Nie chciałem go od razu wrzucać, bo nie chciałem się zniżać do twojego poziomu, ale sam się o to prosisz.
A co do drugiego pytania, nie chciało mi się wtedy siedzieć na serwerze gdy wszyscy wyszli.
Gra z dwoma-trzema przeciwnikami nie jest ciekawa.
I nie udawaj, że nie wiesz co to za demo, widać na nim twój nick, twój awatar i twój set.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość