Skarga na Silencera Coolcat<3

Awatar użytkownika
Vincent
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 11 gru 2014, o 14:27
Lokalizacja: 516,33 metrów od Riyzola

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Łał... 5 stron postów, a sprawa stoi w miejscu i osoba posądzona jak milczała tak milczy. Osobiście uważam, że wypadałoby żeby druga strona również zabrała głos i przedstawiła swój punkt widzenia, chociaż przy zebranych danych wina jest raczej jasna. Zastanawia mnie tylko czy konto silencer'a nie zostało czasem porzucone na rzecz czystego konta bez kary na wymianę przedmiotów. Rozumiem, serwer z czegoś trzeba utrzymać, ale nie trudno odnieść wrażenie, że mamy tutaj sporo osób z rangami, których aktywność na forum w grze jest zerowa bądź bliska tej liczbie, a na serwerach jak syf był, tak jest. Mam nadzieję, że sprawa doczeka się rozpatrzenia, a wnioski wyciągnięte z zaistniałej sytuacji pozwolą jeszcze bardziej poprawiać atmosferę panującą na serwerze i zakończą się wszechobecne wyzwiska i wewnętrzne wojenki. Pozdrawiam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Vincent pisze:Łał... 5 stron postów, a sprawa stoi w miejscu i osoba posądzona jak milczała tak milczy. Osobiście uważam, że wypadałoby żeby druga strona również zabrała głos i przedstawiła swój punkt widzenia, chociaż przy zebranych danych wina jest raczej jasna. Zastanawia mnie tylko czy konto silencer'a nie zostało czasem porzucone na rzecz czystego konta bez kary na wymianę przedmiotów. Rozumiem, serwer z czegoś trzeba utrzymać, ale nie trudno odnieść wrażenie, że mamy tutaj sporo osób z rangami, których aktywność na forum w grze jest zerowa bądź bliska tej liczbie, a na serwerach jak syf był, tak jest. Mam nadzieję, że sprawa doczeka się rozpatrzenia, a wnioski wyciągnięte z zaistniałej sytuacji pozwolą jeszcze bardziej poprawiać atmosferę panującą na serwerze i zakończą się wszechobecne wyzwiska i wewnętrzne wojenki. Pozdrawiam.
No tak lol przeniosła się na inne konto, bo dostała trade bana za scamowanie jak sama mówiła i porzuciła silencera. A jak widać Silencerka ma wszystko gdzieś i nigdy nie odpowie.
Awatar użytkownika
Yakuza0321
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2014, o 18:18

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Jeżeli oskarżona nie pisała do Shimi bądź kogoś kto się tym zajmuje o przeniesienie rangi na nowe konto to raczej temat to zamknięcie bo wychodzi na to że oskarżona porzuciła konto z rangą po tym jak dostała trade bana.
Awatar użytkownika
Scoobany
Forumowy Bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 1 gru 2015, o 08:30
Lokalizacja: piwnica twojej starej
Kontakt:

Re: Skarga na Silencera Coolcat<3

Jestem za wyjebaniem tego użytkownika z listy Silencerów. Do podjęcia decyzji skłoniło mnie użycie emotki ":3"
Obrazek
twarda bania
i zacisniete piesci
uwalniam instynkt
z lamusami sie nie pieści
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość