Propozycja serwera prop hunta

Awatar użytkownika
Heniek888
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 9 gru 2014, o 21:19

Propozycja serwera prop hunta

Witam

Mam super pomysl postawienia serwera z modem prop hunt. O co tam chodzi ? Red udaja elementy mapy i sie chowaja/uciekaja przed blu pyrami ktorzy smarza wszystko jak leci. Kiedys byl tu taki serwer , a ja lubie odsmarzane po paru latach kotlety, takie jak w Mc'u.


MOD:
https://www.youtube.com/watch?v=2qvSb1Al_sE


Powiem krotko mam ochote pograc na takim serwerze.
Czego potrzebujemy?
1)Informacji maksymalnie wielu (wizji serwera) - ile konkretnie slotow (ja proponuje w ciemno 18,5 blu,12 red, 1 admin slot), jakie czasy na runde, jakie muzyczki podczas chowania (jakie trololol jak na tym filmiku), spisu mapek, wszelkie dodatkowe informacje niezbedne do ustawienia tego - prosze o komentarze z konkretnym infem.

2) Zlotej raczki, ktora nie jest leniwa jak ja - podobno szatyn (albo podobnie, ten ktory przegral dzisiaj ze mna paper,sciscors-looser) - w razie czego sam to zrobie (awaryjna opcja)

3) Wsparcia wszystkich kogo sie da przy reklamie (tylko w obrebie miniguna i kolegow z FFA)

4)Sponsora - jak bedzie uzgodnione, to BEDZIE(nie rozkminiajcie tego zbytnio)
5) Krzyzyka na droge od shimi
6)4 piwek dla mnie, byle nie carlsbergi

7) Chetnych ludzi do grania i wszelkiej pomocy. Zostana one blogoslawione przez Shimi i mistrza Henia.



CO O TYM MYSLICIE? MYSLENIE NIE BOLI, TAK MOWIA :D

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Propozycja serwera prop hunta

Hahaha haniek 3 posty na krzyz a i tak bardziejcwartosciowe niz 3/4 na forum xD jestem na tak pogralbym w takie cus :)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Wadziol
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2015, o 23:05

Re: Propozycja serwera prop hunta

To jest bardzo, bardzo dobry pomysł. Jestem na TAK!
Obrazek
rafix955
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2015, o 00:21

Re: Propozycja serwera prop hunta

Mi to pasuje, W końcu na TF2 Takich serwerów jest mało :D,
Awatar użytkownika
Vincent
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 11 gru 2014, o 14:27
Lokalizacja: 516,33 metrów od Riyzola

Re: Propozycja serwera prop hunta

Szukając informacji natknąłem się na coś takiego.
Mod Prophunt
Nie wiem czy tego pluginu zamierzasz użyć, ale w drugim poście masz liste map.
Obrazek
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Propozycja serwera prop hunta

Runda około 5 min + ok. 30 sekund na przygotowanie (zależy od liczby slotów). Serwery widziałem takie co mają po 16 slotów i takie co mają po 32, więc to już kwestia gustu i przewidywań odnośnie liczby graczy.
#heniek_wruc
:rose:
Awatar użytkownika
Poro
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 6 maja 2015, o 13:14

Re: Propozycja serwera prop hunta

Grałbym :3 jestem na TAK.
Tako rzecze Poro the King/Rogue the X-Men.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Qwizipkill93_PL
Forumowy Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 13:37

Re: Propozycja serwera prop hunta

Fajny pomysł jestem na TAK
Obrazek
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Propozycja serwera prop hunta

Ogólnie prop hunt lubię, grałem nie raz w Gmodzie.
Ale że w TFie? To musi być dziwne xD

W każdym razie czemu nie, jestem zdecydowanie na tak.

1) Z doświadczenia wiem, że na prop hunt tzw. szukający wygrywają w 90% przypadków (gmod)
Żeby był jakikolwiek balans szukających nie powinno być więcej niż 5 (zakładając, że serv będzie pełen pyrek które by chętnie całą mapę
przepaliły)
Więcej niż 10 chowających też sensu nie widzę, 1 slot rezerwowy dla admina i mamy magiczne 16 slotów.

Co do map to powinny być podane razem z gamemodem.

2) Na konfiguracji serwera się nie znam więc w tym nie pomogę;]

3) Proponuje reklamę poprzez grupy typu Orange, KlatkaYT, BlackCloud

4) Mogę pomóc w sponsorowaniu serwera przez pierwsze miesiące, aż ustabilizuje się liczba vip i adminów.

5) <Shimi plis>

6) Jak podasz adres to wyśle ci zgrzewkę plus stado murzynów ;]

7) Cokolwiek jestem w stanie, wystarczy napisać.
By fire be purged!
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Propozycja serwera prop hunta

Po pierwsze Heniek rzucając taki pomysł musi się zastanowić czy to jego jakże znany nam słomiany zapał na 2-3 dni czy przynajmniej na 2-3 miesiące aby serwer jakoś tam rozkręcił i dopracował technicznie ;>
Trochę prawdy o biznesie:
Mogę zareklamować serwer na swojej grupie jak i chmurce ale sama reklama jest mało zachęcająca. Ludzie chcą nagród i to nie takich tanich, ludziom się na tyle w dupie poprzewracało, że kręcą nosem nawet wtedy gdy do wygrania jest klucz za darmo. Jeśli chodzi o utrzymanie serwera z Vipów i adminów to VIPów się na siłe nie przyciągnie, jak ktoś chce vipa to kupi jak nie chce to nie kupi, a co do adminów i ich płatności to do tego trzeba mieć nerwy ze stali, bo za częstym przypadkiem jest admin na miesiąc bo więcej nie będzie płacił.
Na dzień dzisiejszy trudno rozkręcić serwer, trzeba włożyć czas i kase.
Na mnie w tej kwestii nie patrzcie bo ja prawie nie gram nawet na swoich serwerach. Jak już gram w TFa to mvm. Rozkręconym serwerem mogę się zajmować, robić to co do tej pory ze swoimi ale nie będę go rozkręcać jakoś super specjalnie ;>
Także Heniek musisz się zastanowić na ile starczy Twój zapał, ja wiem, że jak Ci się chce to potrafisz no ale za często Ci się nie chce, a to nie sztuka postawić serwer wydać kasę i już...
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość