Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Awatar użytkownika
Konfucjusz
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2015, o 13:15
Lokalizacja: Polsza

Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

1. Nick: Konfucjusz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Steam ID: STEAM_0:1:89067319
3. Jak długo grasz na serwerze: Około 90 godzin ale kiedyś grałem dłużej
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Kolega mi go polecił :]
5. Imię: Michał
6. Wiek:15 lat
7. Województwo: Dolnośląskie
8. Dlaczego chcesz admina: Chciałbym wspomóc serwer finansowo i pomóc go troche popilnować w godzinach porannych. Na serwerze jestem bardzo często, chyba że muszę gdzieś wyjść :]
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Nie byłem
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Pewnie że jestem, najprawdopodobniej będę mógł płacić nawet więcej
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Mikrofon posiadam, jestem w stanie korzystać lecz wole poprostu pisać
Obrazek
"Kto zna cel może podjąć decyzję.
Kto podejmie decyzję, odnajdzie spokój."

Konfucjusz
Awatar użytkownika
Bipi
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 31 gru 2014, o 11:54

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Tak nie ma z nim problemów,przestrzega regulaminu.
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Jestem jednym z najstarszych graczy orenga jacy jeszcze to grają i nie widziałem cię wcześniej dopiero dzisiaj. Ale na azie na taq :)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Riyzol
Forumowy Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 10 gru 2014, o 19:37
Lokalizacja: NS

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Jestem na NIE. Mam już dość patrzenia na te wasze ( m.in. bizon, Paczał, Pasjonata Chleba, Bipi, Konfucjusz ) lennyface'y, które nie mają żadnego oparcia w grze. Sam tak od siebie postanowiłeś zostać adminem czy Bipi podsunął tobie ten pomysł? Mówię tutaj o Bipi dlatego, że ostatnie trzy podania zostały złożone przez graczy, którzy nie kiedy robią gówno z chatu przez wcześniej wspomnianego lennyface'a. Chcesz wspomóc serwer finansowo - okay, pilnować porządku rano kiedy nie ma żadnego innego admina - okay. Jak już wcześniej wspomniałem jestem puki co na NIE, jak zobaczę, że się w miarę ogarnęliście to MOŻE zmienię zdanie ale jak na razie jest to po prostu shitstorm i nic więcej.

EDIT: Drogi Kaleko czy gdzieś w swojej wypowiedzi użyłem słowa: spam? Nawet jeśli nie "spamujesz" lennym to i tak dołączasz to tego gówna ze swoim słabym trollem.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2015, o 18:30 przez Riyzol, łącznie zmieniany 1 raz.
“Because we are born with nothing, that's why we have the potentional to get everything!”
Awatar użytkownika
Kaleka
Forumowy Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 8 mar 2015, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Riyzol pisze:Jestem na NIE. Mam już dość patrzenia na te wasze ( m.in. bizon, Paczał, Pasjonata Chleba, Bipi, Konfucjusz ) lennyface'y, które nie mają żadnego oparcia w grze. Sam tak od siebie postanowiłeś zostać adminem czy Bipi podsunął tobie ten pomysł? Mówię tutaj o Bipi dlatego, że ostatnie trzy podania zostały złożone przez graczy, którzy nie kiedy robią gówno z chatu przez wcześniej wspomnianego lennyface'a. Chcesz wspomóc serwer finansowo - okay, pilnować porządku rano kiedy nie ma żadnego innego admina - okay. Jak już wcześniej wspomniałem jestem puki co na NIE, jak zobaczę, że się w miarę ogarnęliście to MOŻE zmienię zdanie ale jak na razie jest to po prostu shitstorm i nic więcej.
Ja? Raz na ruski rok widzę Ciebie na serwerze i mówisz że ja spamuję lennym, K

A co do podania, to jestem na nie. Kolejny kolega bipiego nagle składa podanie.
Wszyscy jesteśmy kalekami
Awatar użytkownika
Konfucjusz
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2015, o 13:15
Lokalizacja: Polsza

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Jeżeli naprawdę te lennyface'y przeszkadzają, to nie widzę problemu żeby ich nie pisać. A co do podania, sam na pomysł wpadłem, gdy przeglądałem ceny Vipa. Ode mnie nic więcej.
Obrazek
"Kto zna cel może podjąć decyzję.
Kto podejmie decyzję, odnajdzie spokój."

Konfucjusz
Awatar użytkownika
Riyzol
Forumowy Bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 10 gru 2014, o 19:37
Lokalizacja: NS

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Jeżeli naprawdę te lennyface'y przeszkadzają, to nie widzę problemu żeby ich nie pisać.
Raz na jakiś czas rozumiem można wkleić lennyface'a ale nie spamować nim, przykład:
Obrazek
Pozdrawiam :)
“Because we are born with nothing, that's why we have the potentional to get everything!”
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

"Offtop alert" z tego bedzie sie ciezko wytlumaczyc ;P
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
Konfucjusz
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2015, o 13:15
Lokalizacja: Polsza

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Wystarczyło po prostu powiedzieć, żebym przestał je pisać. Nikt uwagi nam nie zwracał, więc myślałem że nikomu to nie przeszkadza.
Obrazek
"Kto zna cel może podjąć decyzję.
Kto podejmie decyzję, odnajdzie spokój."

Konfucjusz
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Podanie na Administratora [TF2 Oragne nick: Konfucjusz]

Screen od Ryżolka, dziękuje dobranoc, ułomnej gimbazy co nic tylko by lennym spamiła nie potrzebujemy.
Na NIE.
By fire be purged!
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości