Podanie na Admina "Pan_Nep"

Pan_Nep
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 9 sie 2021, o 21:27

Podanie na Admina "Pan_Nep"

1. Nick: "Tutaj to Pan_Nep" a na steamie "Kaiser Neplet III"
2. Steam ID: "Niewiem jak dać tutaj swoje id ale dam link do swojego profilu https://steamcommunity.com/profiles/76561199127768750 może administracja mi pomoże znaleść id mojego profilu"
3. Jak długo grasz na serwerze: Gram na serwerze od 2020 roku, czyli Rok "może nawęd więcej niż rok nw"
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Jeden kolega "wilk" Podał mi ten serwer i powiedział że mam do niego dołączyć, więc dołończyłem
5. Imię: Jakub
6. Wiek: 15
7. Województwo: Dolnośląskie
8. Dlaczego chcesz admina: Chciałbym Admina Ponieważ nie chce widzieć tego że ten serwer jest używany przez hackerów i innych debili żeby testować swoje hacksy co kupili z lmaoboxa, oraz żeby chronić ten serwer przed toxicami i kiddosami co nawiedzają ten serwer od kiedy on powstał, ja jakbym miał admina, to by ten serwer tylko by rósł i by nigdy nie opadał, ja bym spowodował że ten serwer by zaznał spokój od tych deklów żeby gracze mogli grać w spokoju.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Oczywiście że tak, raz na koledze serwerze, miałem tego admina dopuki mi konta nie zchakowali
10. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Oczywiście że tak, Nep ma zawsze działający mikrofon
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości