Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

Na nie
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

Zimelele pisze:[Byłem, ale zmieniłem zdanie, jak chcesz to mogę Ci dać historię rozmów z domciem ;)
Nie mam takiej potrzeby, tylko podejrzane wydaje się to, że zmieniłeś zdanie po(?) d0mciu i dostałeś jeszcze cheer'a od niego.

PS. Nie double-postuj
Obrazek
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

Zimelele pisze:
<€|∆>$łodziak300 pisze:
Zimelele pisze:Jestem na Nie, tak jak domcio, bo czasami nie wiesz co gadasz i mógłbyś kogoś zbanować podczas twojego wkurwienia. Sam mi powiedziałeś, że i tak cię nie lubię, więc ok.
#Edit: Z tego co widzę, namawia jeszcze osoby, które ledwo co się wypowiadają na forum, żeby tylko dali Tak.
<€|∆>$łodziak300: Napisz tak na forum
Rozmawiałem z tb dla żartów i nawet nie pomyślałem ,że będziesz chciał takie rzeczy (żarty )wykorzystasz przeciwko mnie ,a kiedyś chciałeś żebym szukał Ci ludzi do oscamowania i to mówiłeś na serio . Wydawałeś się spoko ale teraz to szkoda strzępić ryja
Dokładnie, to co ty mówisz jest dla żartów, a to co ja na poważnie.
Teraz chcesz ratować dupsko bo prawda wyjdzie na jaw ? Zawsze gadałeś zm dla jaj a teraz próbujesz manipulować tym i odwracać kota ogonem ,ty jak prosiłeś o tak na silencera to jakoś nic nie mówiłem ,bo myślałem ,że chcesz pomagać serwerowi a nie bawić się komendami np sm_slap Zimelele 0 i latać sobie po mapie. Teraz w moich oczach jesteś zerem.
Znamy się???
Awatar użytkownika
d0mci0.
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 9 maja 2017, o 21:50

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

meldi pisze:
Zimelele pisze:Jestem na Nie, tak jak domcio, bo czasami nie wiesz co gadasz i mógłbyś kogoś zbanować podczas twojego wkurwienia. Sam mi powiedziałeś, że i tak cię nie lubię, więc ok.
#Edit: Z tego co widzę, namawia jeszcze osoby, które ledwo co się wypowiadają na forum, żeby tylko dali Tak.
<€|∆>$łodziak300: Napisz tak na forum
Zgaduje, że sam zostałeś namówiony przez d0mcia, bo na początku byłeś na tak. xd
nie
roblox was a mistake
Awatar użytkownika
d0mci0.
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 9 maja 2017, o 21:50

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

Dla meldiego cheer* pod komentarzem to znak zdardy, strzeżcie sie człowieki :O
roblox was a mistake
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

d0mci0. pisze:nie
Dzięki za sycącą i wyjaśniającą wszystko odpowiedz.

Wracając do podania, jestem na nie. Uważam, że silencer powinien Ci wystarczyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

<€|∆>$łodziak300 pisze:
Zimelele pisze:
<€|∆>$łodziak300 pisze:
Rozmawiałem z tb dla żartów i nawet nie pomyślałem ,że będziesz chciał takie rzeczy (żarty )wykorzystasz przeciwko mnie ,a kiedyś chciałeś żebym szukał Ci ludzi do oscamowania i to mówiłeś na serio . Wydawałeś się spoko ale teraz to szkoda strzępić ryja
Dokładnie, to co ty mówisz jest dla żartów, a to co ja na poważnie.
Teraz chcesz ratować dupsko bo prawda wyjdzie na jaw ? Zawsze gadałeś zm dla jaj a teraz próbujesz manipulować tym i odwracać kota ogonem ,ty jak prosiłeś o tak na silencera to jakoś nic nie mówiłem ,bo myślałem ,że chcesz pomagać serwerowi a nie bawić się komendami np sm_slap Zimelele 0 i latać sobie po mapie. Teraz w moich oczach jesteś zerem.
slapa używałem w 1 dniu od kiedy dostałem silencera. Skończmy już ten shittalk. Skończy się jak ja i b4cku. Dużo stron shittalku.
<€|∆>$łodziak300: Do cb miało byc dla jaj
<€|∆>$łodziak300: A ty zachowałeś się jak piz**
xd
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

Zimelele pisze:slapa używałem w 1 dniu od kiedy dostałem silencera. Skończmy już ten shittalk. Skończy się jak ja i b4cku. Dużo stron shittalku.
<€|∆>$łodziak300: Do cb miało byc dla jaj
<€|∆>$łodziak300: A ty zachowałeś się jak piz**
xd
Przepraszam, nie wytrzymałem.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD(x100)

Chcesz zaprzestać shittalk, ale jednak dalej masz zamiar udupić Słodziaka wklejając to co pisał?
Nie lubię hipokryzji, ale ta była tak genialna, że nawet się uśmiałem. Jesteś lepszy niż kabarety Klocucha. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
d0mci0.
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 9 maja 2017, o 21:50

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

meldi pisze:
Zimelele pisze:slapa używałem w 1 dniu od kiedy dostałem silencera. Skończmy już ten shittalk. Skończy się jak ja i b4cku. Dużo stron shittalku.
<€|∆>$łodziak300: Do cb miało byc dla jaj
<€|∆>$łodziak300: A ty zachowałeś się jak piz**
xd
Przepraszam, nie wytrzymałem.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD(x100)

Chcesz zaprzestać shittalk, ale jednak dalej masz zamiar udupić Słodziaka wklejając to co pisał?
Nie lubię hipokryzji, ale ta była tak genialna, że nawet
się uśmiałem. Jesteś lepszy niż kabarety Klocucha. ;)
a autobusiarza to ty szanuj
roblox was a mistake
<€|∆>$łodziak300
Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 28 cze 2017, o 19:14
Kontakt:

Re: Podanie na Admina (Orange)<€|∆>$łodziak300

Zimelele pisze:
<€|∆>$łodziak300 pisze:
Zimelele pisze: Dokładnie, to co ty mówisz jest dla żartów, a to co ja na poważnie.
Teraz chcesz ratować dupsko bo prawda wyjdzie na jaw ? Zawsze gadałeś zm dla jaj a teraz próbujesz manipulować tym i odwracać kota ogonem ,ty jak prosiłeś o tak na silencera to jakoś nic nie mówiłem ,bo myślałem ,że chcesz pomagać serwerowi a nie bawić się komendami np sm_slap Zimelele 0 i latać sobie po mapie. Teraz w moich oczach jesteś zerem.
slapa używałem w 1 dniu od kiedy dostałem silencera. Skończmy już ten shittalk. Skończy się jak ja i b4cku. Dużo stron shittalku.
<€|∆>$łodziak300: Do cb miało byc dla jaj
<€|∆>$łodziak300: A ty zachowałeś się jak piz**
xd
Nie tylko w 1 ale i jak grałeś ,sam się chwaliłeś ,że sb to zbindowałeś . A co do admina to wiesz ,że sam nie będziesz miał to innemu tez nie dasz i go specjialnie udupisz .
Znamy się???
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości