Zmiana sposobu głosowania na mapy.

Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Zmiana sposobu głosowania na mapy.

No siemka.
Jak każdy pewnie wie w 6 minucie zaczyna się głosowanie na mapy.
w 99% wygrywa mapa, która jest właśnie pod 4. Może można by było zmienić jakoś ten system głosowania, bo każdy tylko klika 4 i tyle.
Napiszcie co o tym sądzicie.

Zimelele.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

A jak ty to chcesz niby zmienić?

Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.Poker.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

To prawda, ale innego wyjścia nie ma. Jaki rodzaj głosowania byś nie dał, to najczęściej wybieraną opcją będzie ta pierwsza.


Lepiej byłoby gdyby pewien przystojny i charyzmatyczny moderator naprawił rtv.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

meldi pisze: Lepiej byłoby gdyby pewien przystojny i charyzmatyczny moderator naprawił rtv.
No racja, rtv ostatni raz zadziałało chyba 3 miesiące temu.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

>>PoKeR<< pisze:A jak ty to chcesz niby zmienić?
Można by było zrobić coś takiego: Pokazuje się lista map na jakie można zagłosować np:
1. cp_orange_b1
2. cp_orange_flip
itd. Gracze musieli by wpisać coś w stylu !vote 1 i nie mogli by kliknąć 1 itd., ponieważ można zagłosować tylko za pomocą !vote, a nie tak jak jest teraz.
Nie wiem czy było by to dobre, ale myślę, że gracze faktycznie patrzyli by na co można zagłosować i głosowanie było by głosowaniem, a nie tylko klikaniem 4.
Taki mi wpadł pomysł do głowy.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

Zimelele pisze:
>>PoKeR<< pisze:A jak ty to chcesz niby zmienić?
Można by było zrobić coś takiego: Pokazuje się lista map na jakie można zagłosować np:
1. cp_orange_b1
2. cp_orange_flip
itd. Gracze musieli by wpisać coś w stylu !vote 1 i nie mogli by kliknąć 1 itd., ponieważ można zagłosować tylko za pomocą !vote, a nie tak jak jest teraz.
Nie wiem czy było by to dobre, ale myślę, że gracze faktycznie patrzyli by na co można zagłosować i głosowanie było by głosowaniem, a nie tylko klikaniem 4.
Taki mi wpadł pomysł do głowy.
Osoba która nie zna map i widzi tylko jakieś "flip" "b1" "bekon" i tak weźmie pierwsze z brzegu. Tego akurat nie da się zmienić. Ja gralem na orange prawie 2 lata i dalej nie zapamiętałem jak wyglądają wszystkie mapy xd
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

>>PoKeR<< pisze:
Zimelele pisze:
>>PoKeR<< pisze:A jak ty to chcesz niby zmienić?
Można by było zrobić coś takiego: Pokazuje się lista map na jakie można zagłosować np:
1. cp_orange_b1
2. cp_orange_flip
itd. Gracze musieli by wpisać coś w stylu !vote 1 i nie mogli by kliknąć 1 itd., ponieważ można zagłosować tylko za pomocą !vote, a nie tak jak jest teraz.
Nie wiem czy było by to dobre, ale myślę, że gracze faktycznie patrzyli by na co można zagłosować i głosowanie było by głosowaniem, a nie tylko klikaniem 4.
Taki mi wpadł pomysł do głowy.
Osoba która nie zna map i widzi tylko jakieś "flip" "b1" "bekon" i tak weźmie pierwsze z brzegu. Tego akurat nie da się zmienić. Ja gralem na orange prawie 2 lata i dalej nie zapamiętałem jak wyglądają wszystkie mapy xd
Osoba która zagrała na serwerze chociaż tydzień raczej będzie conajmniej kojarzyć mapy i nie wybierać "na pałę", a ja gram tu jakieś 5-6 miesięcy i znam każdą mapę. xd
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

Zimelele pisze:Osoba która zagrała na serwerze chociaż tydzień raczej będzie conajmniej kojarzyć mapy i nie wybierać "na pałę", a ja gram tu jakieś 5-6 miesięcy i znam każdą mapę. xd

Hmmmm

Zimelele pisze: "na pałę"

Chodzi o to, że wybiera mapy tylko na sniperów?
Wyjaśnienie nie jasne, penis utknął w odpływie zlewu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

Twoja opcja z "vote.1" jest rozwiązaniem, ale wątpię, że ktoś marnowałby czas na pisanie i zastanawianie się nad mapą.

Ja gram już chyba 4 rok na minigunie, a i tak pamiętam chyba 4 mapy... Z 20/30 xD

Można z tym spróbować, ale wątpię, że będzie lepiej. Zamiast całego serwera będzie głosowało 5 osób.
Ale ta zmiana nie jest jakoś szkodliwa, dlatego nie zaszkodzi spróbować.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Zmiana sposobu głosowania na mapy.

Wojak pisze:Twoja opcja z "vote.1" jest rozwiązaniem, ale wątpię, że ktoś marnowałby czas na pisanie i zastanawianie się nad mapą.

Ja gram już chyba 4 rok na minigunie, a i tak pamiętam chyba 4 mapy... Z 20/30 xD

Można z tym spróbować, ale wątpię, że będzie lepiej. Zamiast całego serwera będzie głosowało 5 osób.
Ale ta zmiana nie jest jakoś szkodliwa, dlatego nie zaszkodzi spróbować.
No fajnie, ale kto się tym zajmie?
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości