Nowy serwer?

Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Nowy serwer?

Podczas pojawienia się "afery bodyszotowej" na serwerze 100% crits zaczęłam się zastanawiać, czy może nie najlepszym pomysłem będzie stworzenie nowego critsa, ale w wersji pro, a starego zostawienia w spokoju?

Post jest po to by wybadać Wasze zdanie.

Moja wizja: na pewno chciałabym, by serwer miał critsy i żeby był bardziej uporządkowany od jego starszej wersji, chciałabym by na nim snajperzy byli karani za body....

Teraz pytania do Was:
jesteście za nowym serwerem?
jak sądzicie, co powinno tam się znaleźć?
co powinno zostać przeniesione z critsa? a co z orange? co powinno być zmienione?
1 mapa czy kilka map?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Mikilol
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 19 mar 2016, o 18:19

Re: Nowy serwer?

Jestem na Taq Ale proponował bym serwer Achivment bo takiego nie mamy znam dość dobrą mapę która się nadaje do critsów na i zarówno achivemnta sHimi jeśli masz pytanie co do mapy pisz[*]
[/color]
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Nowy serwer?

niestety nie jestem zwolenniczką tego typu serwerów więc go na pewno nie rozkręcę skoro nie będę sama tam grała ;P
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Kubar906
Forumowy Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2016, o 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy serwer?

Jestem jak najbardziej za ;) Generalnie to, o czym gadaliśmy: w sumie wszystkie rzeczy ze 100% crits mogą zostać jak dla mnie oprócz tych feralnych bodyshotów – te można śmiało znerfić albo – kiedy już będzie dostępny – zainstalować plugin, który je ograniczy przy kilku body z rzędu :)
Można też się zastanowić nad możliwością przeniesienia trochę kontentu z MvM – tarcza dla Medyka mile widziana ;)
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Nowy serwer?

a gdyby dodać ze 2 mapy? oczywiście ustawić czas na mapę np 2 lub 3 godziny i dopiero co taki czas zmiana
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Kubar906
Forumowy Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2016, o 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowy serwer?

Mi tam podoba się, jak jest cały czas ta sama mapa, przywykłem, ale to moje zdanie tylko :p
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 25 sie 2015, o 17:51

Re: Nowy serwer?

Mi bardzo podoba się ten pomysł, już powoli zaczynała mi się nudzić jedna mapa :v A może normalne mapy z krytami?
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Nowy serwer?

mój nos mi mówi, że FFA z krytami to zły pomysł, fajny na chwile, więc zapewne miałby graczy chwilowych a nie stałych

a co do map to na pewno x5 by była, myślałam również nad http://tf2.gamebanana.com/maps/83095
wydaje mi się, że na nowym serwerze powinny być mapy właśnie wielkości x5, a nie mniejsze, czy jakieś super duże (typu mapa micha)

#edit Prezes: Mapa micha ssie, nie dawajmy jej. Nie wywołujmy kolejnych konfliktów z jasną stroną miniguna.

edit2: Prezes czytaj uważnie ;p
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
Kaleka
Forumowy Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 8 mar 2015, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowy serwer?

sHimi pisze:Podczas pojawienia się "afery bodyszotowej" na serwerze 100% crits zaczęłam się zastanawiać, czy może nie najlepszym pomysłem będzie stworzenie nowego critsa, ale w wersji pro , a starego zostawienia w spokoju?


Moja wizja: na pewno chciałabym, by serwer miał critsy i żeby był bardziej uporządkowany od jego starszej wersji, chciałabym by na nim snajperzy byli karani za body....
Heh.
Wszyscy jesteśmy kalekami
Awatar użytkownika
Boom!CootShoot!
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 1 gru 2015, o 18:10
Lokalizacja: Komnata Wpierdolu

Re: Nowy serwer?

Witam wszystkich, Ja osobiście nie jestem za założeniem nowego serwera, ale za to całym sercem za tematem rozpoczętym przez Kubara, który zaproponował idealne rozwiązanie i podał naprawdę solidne i długie argumenty. Wracając jestem przeciw założeniu nowego serwera, bo sprowadziło by to dodatkowe koszty i dużo roboty a nie jest to potrzebne (oczywiście jeśli wypali pomysł Kubara) :) .
Hejka! Pamiętasz że tu Mustasz? ;)
Avatar by: Mustasz & st4nl31y
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość