Powrót Rudego do Lipskiej

Tutaj trafiają durne posty ...
Awatar użytkownika
UfO aka Pacyf
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 3 sty 2015, o 15:40
Lokalizacja: Dubaj

Powrót Rudego do Lipskiej

1. Nick: Azazal
2. Steam ID:STEAM_0:0:67429812
3. Jak długo grasz na serwerze:Styczeń 2001
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze:Z Kościoła
5. Imię:Rudy
6. Wiek:12lat 2 miesiące 28 dni 14 godzin 57 minut 07 sekund
7. Województwo:Zachodnioswiętokrzyskie
8. Dlaczego chcesz admina:Ponieważ , gdyż kiedyś nim byłem i wogule to ludzie mnie lubieli na osiedlu i bylem szanowany przez nich.Potem zrobiłem głupstwo za co rzałuje do teras i nie wiem co mi do łpa szczeliło ze ja to zrobił.Na świenta byłem w kościele wyspowiadałem się za to , wienc chyba jestem juz w nieco lepszej sytuacji.Obiecuje ze nigdy czegos takiego nigdy bym nie zrobil juz bo wewnatrz jeste milym wrazliwym i bardzo spokojnym chlopcem o dobrym sercu , a to to byla tylko chwila slabosci.Komendy i te wszystko to ja znam bo juz kiedys jak bylem to bylem z pol roku czy nie wiecej tutaj panowalem porzondku na tej serwerze i bardzo dobrze mnie to wychodzilo bo ogarnialem.Nie naduzywalem swojej mocy tak jak niektorzy ze ciagle sobie wpisują takie coś i mają wiecej od randomuw graczy uprawnien , ale ja taki nie jestem.Ogolnie to ja mam prawie 850 godzin w fortresa , ale ja duzo przegrał na orange bo to bedzie ze kilkaset godzin bo pamietam ze na gametrackerze to ja w śćisłej czołuwce byłem.Tak poza wszystkim to nikt na mnie nie narzekal bo dobrze pelnilem swoje obwowiazki.Teraz to ja wiencej czasu mam to chetnie bym sobie pogral na tym serwerze i wgl , ale nie wiem co bedzie bo to wszystko to zalezy od shimi.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci:Nie rozumiem pytania.w playu mam
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer:Wątpie
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze:Ja nie o taką Polske walczyłem
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Powrót Rudego do Lipskiej

Kosz i ban.
:rose:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości