Skarga

Ihra21
Użytkownik

Skarga

Wchodzę sobie na serwer,już jakiś czas sobie gram nagle wbija Mustasz i zaczyna nadużywać komend (teleportuje się ze spawna red na blue) kampiąc i cały czas zabijając przy spawnie blue obok wejścia pod mapę.Potem jak już mu napisałam żeby przestał bo jest "niby" adminem i to nawet jest w regulaminie zakazane, to najprawdopodobniej się przestraszył i przestał.

Gram sobie gram dalej i nagle widzę jak próbuje kogoś wywalić z serwera (kick) ale mu się nie udaje,to mu napisałam jakie komendy polecam i co ma zrobić,a on na mnie naskakuje i daje knebla na 30 min.

agresja w stosunku do osoby która sugeruje zapoznanie się z regulaminem i komendami
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =691432550

grzecznie doradzam x3
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =691432049

a potem dostałam bana bez powodu
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =691431615

za co? za doradzanie?
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =691432862

Także bardzo proszę zdegradowanie tego admina,albo ogarnięcie swoje administracji.Z góry dziekuję.

Dodatek: Gracz "kuber" po tym jak Mustasz mnie zakneblował,a Qurczaku mówił żeby mnie odkneblować to on zaczął mnie wyzywać i obrażać również bezpodstawnie i to on powinien zostać zmutowany/zakneblowany.

Dziękuje x3
Kubar906
Forumowy Bywalec

Re: Skarga

(...)

Dodatek: Gracz "kuber" po tym jak Mustasz mnie zakneblował,a Qurczaku mówił żeby mnie odkneblować to on zaczął mnie wyzywać i obrażać również bezpodstawnie i to on powinien zostać zmutowany/zakneblowany.

Dziękuje x3
Po pierwsze, mój nick to „Kubar906”, ale uznajmy, że mówisz o mnie. Po drugie – biorąc pod uwagę fakt, iż na zachowanie Mustasza dałaś piękną gamę dowodów i zdjęć, a na mnie nic, to już z tego miejsca można wziąć Twoje oskarżenie za niepoważne – zwłaszcza że znam Regulamin i zawsze mówię w jego granicach. Jeżeli cokolwiek na Ciebie mówiłem, to było to drażnienie się – ale nie wyzywanie, bo tego nie robię.
Rekomendowałbym przemyślenie oskarżenia, nie pisanie pomówienia niepopartego żadnymi argumentami.
Awatar użytkownika
Boom!CootShoot!
Użytkownik

Po pierwsze jest mała różnica między banem a gagiem :P A poza tym istnieje takie cos jak sarkazm i wszystko zależy od kontekstu, niestety nie pokaże wam screenów całej rozmowy bo nie ssuje kazdego słusznego gaga
uważam osobiscie ze pisanie skargi na forum o gaga który "wydaje ci się bezsensowny" jest bez sensu ale ok. Po drugie kolego to jak bym podszedł do ciebie i powiedział że beznadziejnie np. chodzisz i zaczął mówić rzeczy typu "kup se wózek jak nie umiesz chodzić" to chyba byś uznał to za obrazę , a ja poczułem się urażony po twoich słowach. Kwestionowanie umiejętności wykonywania najprostszych rzeczy nie jest zbyt miłe.

@edit Co do tego tepania musiałem się wyteleportować ponieważ mam zbindowaną komendę na teleportację i nacisnąłem przez przypadek przez co zablokowałem się w ścianie.
A na spawna wchodziłem pyro za pomocą detonatora tak jak można dostać się żołnierzem i demomanem.
Powiem jeszcze raz, że osobiście uważam, że pisanie skarg z takich błahych powodów jest bez sensu.
I co do tego kicka zrobiłem to dobrze więc uznałem do tego że te jego"poprawki" są specjalne i miały na celu prowokację.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2016, o 12:03 przez Boom!CootShoot!, łącznie zmieniany 1 raz.
Hejka! Pamiętasz że tu Mustasz? ;)
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik

Z screenshotów nadesłanych przez Ciebie jasno widać, że gag dany był bezpodstawnie. Jednak byłaś już wcześniej karana (SourceBan) co może sugerować, że jednak gag był nadany zgodnie z regulaminem, lecz z przyczyn oczywistych mogłaś tego nie udokumentować.
Ihra21 pisze:cały czas zabijając przy spawnie blue obok wejścia pod mapę
Co mam rozumieć poprzez stwierdzenie cały czas ?

@edit: Czy dobrze widzę, że w trzecim screenshocie widnieje Vinyl? :D
Ihra21
Użytkownik

Kubar906 pisze:
(...)

Dziękuje x3
Po pierwsze, mój nick to „Kubar906”, ale uznajmy, że mówisz o mnie. Po drugie – biorąc pod uwagę fakt, iż na zachowanie Mustasza dałaś piękną gamę dowodów i zdjęć, a na mnie nic, to już z tego miejsca można wziąć Twoje oskarżenie za niepoważne – zwłaszcza że znam Regulamin i zawsze mówię w jego granicach. Jeżeli cokolwiek na Ciebie mówiłem, to było to drażnienie się – ale nie wyzywanie, bo tego nie robię.
Rekomendowałbym przemyślenie oskarżenia, nie pisanie pomówienia niepopartego żadnymi argumentami.

Ty akurat nie masz tu nic do powiedzenia bo zacząłeś wyzywać bez powodu,a teraz się starasz bronić.Drażnienie się wygląda o wiele inaczej.Zmień swoje zachowanie to pogadamy.
Ihra21
Użytkownik

Boom!CootShoot! pisze:Po pierwsze jest mała różnica między banem a gagiem :P A poza tym istnieje takie cos jak sarkazm i wszystko zależy od kontekstu, niestety nie pokaże wam screenów całej rozmowy bo nie ssuje kazdego słusznego gaga
uważam osobiscie ze pisanie skargi na forum o gaga który "wydaje ci się bezsensowny" jest bez sensu ale ok. Po drugie kolego to jak bym podszedł do ciebie i powiedział że beznadziejnie np. chodzisz i zaczął mówić rzeczy typu "kup se wózek jak nie umiesz chodzić" to chyba byś uznał to za obrazę , a ja poczułem się urażony po twoich słowach. Kwestionowanie umiejętności wykonywania najprostszych rzeczy nie jest zbyt miłe.

Sarkazmy się mówi a nie pisze, skąd miałam niby wiedzić że to sarkazm? Nie znam cie człowieku,a ty dałeś mi na 30 min gaga bez powodu.Jeżeli to jest dla Cb bezsensowne to ja nie wiem jak dalej będzie z orange skoro sobie dobierają takich adminów.I oczywiście żebym uznała za obrazę, jesteś dla mnie obcym.I ja nic nie kwestionuje po prostu chciałam pomóc,a ty zareagowałeś agresją.
Ostatnio zmieniony 26 maja 2016, o 21:29 przez Ihra21, łącznie zmieniany 1 raz.
Ihra21
Użytkownik

poszkoleps pisze:Z screenshotów nadesłanych przez Ciebie jasno widać, że gag dany był bezpodstawnie. Jednak byłaś już wcześniej karana (SourceBan) co może sugerować, że jednak gag był nadany zgodnie z regulaminem, lecz z przyczyn oczywistych mogłaś tego nie udokumentować.
Ihra21 pisze:cały czas zabijając przy spawnie blue obok wejścia pod mapę
Co mam rozumieć poprzez stwierdzenie cały czas ?

@edit: Czy dobrze widzę, że w trzecim screenshocie widnieje Vinyl? :D

No witam chciał mi dać gaga na 3 min a wyszło mu 30 xD wiec to się nie liczy,a ten drugi to pewnie Mustasza.
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik

Lepiej usuń te dwa posty i zamień je w jeden bo moderatorzy Cię zjedzą :C
Ihra21
Użytkownik

poszkoleps pisze:Lepiej usuń te dwa posty i zamień je w jeden bo moderatorzy Cię zjedzą :C

A tam,nie nawidzę robić konto na forach i pisać skarg,nie chce mi się.Ale na orange gram już jakiś czas (rok może więcej) i jeszcze nigdy nie zostałam zakneblowana,a już na pewno nie w taki bez sensu sposób.Lubiłam tam grać bo mieli ogarniętą administracje,a teraz...Cóż każdy serwer ma swój początek i koniec.
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator

o który serwer chodzi, bo jest mowa i o pro crisie i o orange? a jak wiadomo to dwa różne serwery i różna administracja

oraz patrząc na screeny to nie mam na co reagować, proszę jeszcze raz o prosty i składny opis sytuacji

wbijasz na serwer i widzisz nieodpowiednie zachowanie administratora? co on dokładnie robi, na jakiej mapie? co mu piszesz? co on odpowiada? itd
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Zablokowany
  • Informacje