PERM mute i PERM gag za nic

ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

PERM mute i PERM gag za nic

No więc tak ja z meldim wyzywaliśmy się i chciałem żeby meldi dał mi perm bana(bo miał prawa admina na jeden dzień i myśle ża nadal ma) wnerwiał mnie wymyślonymi paragrafami naprzykład: `meldi: paragraf 1.6 gitara siema, itp mówi że jest secret service czy inne gówno poprostu wkurwia za przeproszeniem myślałem że mi da perm bana i wtedy wojak wparował na serwer dał mi PERM gaga i PERM muta bez ostrzeżenia i bez powodu(którego nie znałem) więc prosze o odmutowanie i odgagowanie na serwerze :(
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

i jeszcze dołączam to że `meldi serio miał uprawnienia admina niewiem z kąd... raz mi dał gaga i kicka więc wtf...
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
Awatar użytkownika
KwZniwiarz
Forumowy Bywalec
Posty: 196
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 15:32
Lokalizacja: https://discord.gg/NacAW75
Kontakt:

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Przypomnieć ci ile kiedyś było na ciebie skarg?
Mutów nie dostaje się za nic, był określony powód :ugeek:

(Mój 200 post <3)
Obrazek
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Cześć, witam wszystkich!

Od czego zacząć? Wiem! Nie miałem praw, po prostu wtedy Wojak był na serwerze i dawał Ci gagi, a ty myślałeś, ze to ja.
Perm gag i prem mute za nic? A to nie ty spamowaleś na czacie "CHUJ CI NA RYJ" oraz puszczałeś coś na czacie głosowym?
A nawet jak uwierzyłeś, że jestem adminem/secret service to i tak mnie obrażałeś, ja pisałem tylko wymyślone artykuły i paragrafy, żeby trochę Cię potrollować.
Nie rozumiem tego, że wierzyłeś w moje prawa, przecież nawet sam pisałeś do Shimi o tym...


Post-Troll, ale ciekawie się zapowiada. Mam nadzieje, że się wypowiesz i jakoś obronisz. :)
Obrazek
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

KwZniwiarz pisze:Przypomnieć ci ile kiedyś było na ciebie skarg?
Mutów nie dostaje się za nic, był określony powód :ugeek:

(Mój 200 post <3)
było KIEDYŚ ale teraz poprostu grałem a poza tym nie wiesz to nie mów
i wszyscy wiedząże sie łatwo wkurwiam więc dająmi sposób

i poza tym po chuja mówisz że 200 post?

edit@Lech; Bo może.
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

meldi pisze:Cześć, witam wszystkich!

Od czego zacząć? Wiem! Nie miałem praw, po prostu wtedy Wojak był na serwerze i dawał Ci gagi, a ty myślałeś, ze to ja.
Perm gag i prem mute za nic? A to nie ty spamowaleś na czacie "CHUJ CI NA RYJ" oraz puszczałeś coś na czacie głosowym?
A nawet jak uwierzyłeś, że jestem adminem/secret service to i tak mnie obrażałeś, ja pisałem tylko wymyślone artykuły i paragrafy, żeby trochę Cię potrollować.
Nie rozumiem tego, że wierzyłeś w moje prawa, przecież nawet sam pisałeś do Shimi o tym...


Post-Troll, ale ciekawie się zapowiada. Mam nadzieje, że się wypowiesz i jakoś obronisz. :)
myslałem że masz prawa bo wojak nie miał taga i gdybyś nie trollował mnie to nic by nie było bo bym cie nie wyzywał że jesteśs hackerem sorki meldi...
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

ครรครเห pisze:
meldi pisze:Cześć, witam wszystkich!

Od czego zacząć? Wiem! Nie miałem praw, po prostu wtedy Wojak był na serwerze i dawał Ci gagi, a ty myślałeś, ze to ja.
Perm gag i prem mute za nic? A to nie ty spamowaleś na czacie "CHUJ CI NA RYJ" oraz puszczałeś coś na czacie głosowym?
A nawet jak uwierzyłeś, że jestem adminem/secret service to i tak mnie obrażałeś, ja pisałem tylko wymyślone artykuły i paragrafy, żeby trochę Cię potrollować.
Nie rozumiem tego, że wierzyłeś w moje prawa, przecież nawet sam pisałeś do Shimi o tym...


Post-Troll, ale ciekawie się zapowiada. Mam nadzieje, że się wypowiesz i jakoś obronisz. :)
myslałem że masz prawa bo wojak nie miał taga i gdybyś nie trollował mnie to nic by nie było bo bym cie nie wyzywał że jesteśs hackerem sorki meldi...
i na chacie głosowym nic nie puszczałem z tego co pamiętam :P
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: PERM mute i PERM gag za nic

ale też źle bo wojak nie dał ostrzeżenia ani nic więc nie miał prawa mi dać perma
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Tak, z Meldim cię trolowałem. Parę razy już dawałem ci gaga, ale wychodziłeś z serwa, czyli migałeś się z kary. A to jest złe i działa na twoją niekorzyść.
Już nawet nie wspominał twojego zachoawnia wobec innych graczy, jak lałeś kurwami na lewo i prawo, wyzywałeś, prowokowałeś.
Podsumowując w pełni zasługujesz na tego perm gaga, za dużo sobie pozwalałeś.
Ja się wypowiedziałem.

P.S
Strasznie nie podoba mi się twoje nastawienie do osób, nie masz prawa tutaj niczego żądać, jak już to prosić. A jak się szybko denerwujesz to twój problem, nie admina.
Więc proszę o ogarnięcie się.

Miłego dnia :)
Ostatnio zmieniony 18 lut 2017, o 21:14 przez Wojak, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: PERM mute i PERM gag za nic

Chciałbym znowu przytoczyć ten twój spam, ale tego nie zrobię żeby nie wyglądało na to, że mam tylko jeden argument.
Wtedy na serwerze, co dostawałeś gagi to byłem pośrednikiem Wojaka (jeżeli szanowny Wojak się nie zgodzi z tym co mówię to... to nie mam innej wymówki). Pisałem Ci nawet "Ostrzeżenie #1" itd. Nie zastosowałeś się do tego i Wojak Cię zgagował, więc nie możesz powiedzieć, że dostałeś tego perma bez ostrzeżenia, bo wcześniej miałeś normalne gagi. :)
Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości