Nieogarnięty admin kotkowski

freetopray
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 6 sty 2016, o 18:43

Nieogarnięty admin kotkowski

Witam. Więc wszedłem na serwer i widzę u góry: 17:38 start. Kilka minut później wszystko się zaczęło. Otóż był event o premium na serwerze (jeśli dobrze myślę). Ten kto miał mieć najwięcej pkt do 18:30 miał wygrać. Tak się złożyło, że wygrałem i ja około 300pkt, a druga osoba za mną miała około 200, tak samo trzecia. I wtedy wyszedł vote. "CzyRobimyBulDupkiIDajemyWygranaF2powi?" czy coś w tym stylu i były odpowiedzi "Tak" i "Nie". Nie chcę teraz nikogo obrażać ale 1/2 serwera prawdopodobnie nie umiała czytać, więc kliknęła odpowiedź 1 (Tak).
około 60% wszystkich odpowiedzi było na tak z wiadomego względu. WSZYSCY KLIKAJĄ 1. Gdy domagałem się nagrody on zaś dał nagrodę osobie, która miała 200pkt. I chciałbym dodać, że większość serwera to były właśnie P2P, które mają mniej niż 12 lat. W końcu miałem już dość pisania do niego i wyszedłem. Byłbym zadowolony, gdyby sprawa się rozwiązała i żebym dostał nagrodę, nad którą tryhardziłem prawie godzinę.
Awatar użytkownika
kotkowski
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 15 lip 2015, o 17:42
Kontakt:

Re: Nieogarnięty admin kotkowski

1. Cały event był organizowany TYLKO i WYŁĄCZNIE przeze mnie, za zgodą Shimi i szatyna, jednakże zasady itp były do wyboru przeze mnie
2. Wiekszościowo serwer to F2P'e
3. Wybacz za poprawę, ale nie P2P'e, tylko Premium, P2P'ami można nazywać tylko i wyłacznie osoby które grały za czasu abonamentu
4. Vote był ważny więc powinieneś oskarżać osoby które odpowiadały, a nie admina, który chciał być fair.

(BTW. większość zagłosowała na tak bo sądziła że osoby nad nią są P2P i wygra ta oosba)
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik
Posty: 121
Rejestracja: 25 sie 2015, o 17:51

Re: Nieogarnięty admin kotkowski

A więc, byłem w czasie tego całego eventu, i jestem w stanie potwierdzić, że było tak jak opisuje autor tematu, ale przecież były robione głosowania, było wszystko pisane na ekranie, i trzeci najważniejszy argument, organizatorem tego wszystkie był Kotkowski, więc on ustalał zasady. Tak btw. przyszedłeś aż tutaj, żeby złożyć skargę i z związku z tym mam jedno pytanie: Jak jesteś premium(/p2p) to po co Ci te ulepszenie?
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Nieogarnięty admin kotkowski

czy było robione jakieś głosowanie przed startem eventu albo czy było podane do informacji publicznej, że ten event jest tylko dla f2p?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości