Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Kubar906
Forumowy Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2016, o 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Witajcie, drodzy Forumowicze :)
Piszę pierwszy raz, jednak niestety, muszę w końcu poruszyć jedną ze spraw, jakie tyczą się serwera 100% Crits Orange X5, nad którym opiekę sprawuje kilka osób z tego forum.
O co mianowicie sprawa się rozchodzi? Na początku muszę zaznaczyć, że moja wypowiedź nie ma na celu oczernienia dobrego imienia kogokolwiek. Nie jest to też zaczepka, powód do shitstormu, czy chęć podyskutowania sobie z kimkolwiek. Cel tego to zwrócenie uwagi Forumowiczów – a przede wszystkim Adminów i Silencerów, bo to ich tekst niestety będzie traktować – na liczne nadużycia i przypadki jawnego łamania Regulaminu, jak również nadmierne używanie specjalnych uprawnień.
Wiele razy zdarzało się, że będąc na Orange X5, widziałem ww. przeze mnie rzeczy. Wiele razy starałem się upomnieć Kadrowicza, że posuwa się nieco za daleko. Niestety, w większości przypadków Kadrowicz – mówiąc kolokwialnie, przepraszam – albo olewał moje apele, albo wręcz próbował się ze mną sprzeczać. Kilka razy otrzymałem też dziwną informację, że nikt mnie nie lubi (co akurat nie rusza mnie w ogóle, bo nie pracuję sobie na sympatię kogokolwiek z serwera, gdyż niewiele mnie to obchodzi – zresztą ciężko byłoby mi lubić kogoś, kto nadużywa swoich praw, drwiąc sobie ze wszystkich).
Z drugiej strony, muszę zaznaczyć, że zdarzały się przypadki całkiem przeciwne i o nich też muszę wspomnieć. Dziś około godziny 14:00 admin Poszkoleps włączył tryb dyskotekowy na serwerze powodujący cykliczną zmianę kolorów graczy. Na moje zwrócenie uwagi, że to utrudnia rozgrywkę i prośbę o wyłączenie efektu zareagował w sumie natychmiast, za co mu podziękowałem, zresztą nie tylko ja. Takich przypadków było więcej i chwała za to kompetentnym ludziom ;)
Nie chcę być gołosłownym i – choć nie chciałem tego robić – muszę podesłać Wam kilka screenshotów z dokumentacją nadużyć. Nie będę tu czepiał się wszystkich, bo nie ma to jak na razie sensu – jak zaznaczałem, rozpętywanie shitstormu nie jest moim celem. Wykonanych zdjęć mam naprawdę dużo, ale do nikogo nie żywię urazy (no, chyba że sytuacja wymusi wstawienie wszystkich, to nie jest dla mnie problem, ale dla co poniektórych może być i takie osoby, czytając to, na pewno wiedzą, o kim mówię) i dziś poruszę sprawę użytkownika /użytkowników: dutsEEk, duts33k oraz ZAWADIAKA. Mam podejrzenia, czy nie jest to jedna i ta sama osoba, ale jeśli nie, to trudno, oskarżę dwóch.
SYTUACJA NR 1
Data: 7 marca 2016, ok. godziny 12:50
Użyktownik: ZAWADIAKA
Dowody: http://imgur.com/a/YxDmH
Opis: Silencer zmutował gracza mówiącego po rosyjsku z notatką „ayer reason”. Ja próbowałem porozumieć się z nim w tym języku, ponieważ usłyszałem, że potrzebuje pomocy. Co było dalej – zachęcam do przejrzenia galerii w linku powyżej.
SYTUACJA NR 2
Data: 9 kwietnia 2016, ok. godziny 13:40
Użytkownik: duts33k
Dowody: http://imgur.com/a/cjNwO
Opis: Przed wykonaniem owych screenshotów odbyłem małą rozmowę publiczną z Mustaszem, który dał niezrozumiałego dla mnie bana jednemu z popularnych dość na serwerze bodyshooterów (absolutnie nic do niego nie miałem, gdyż sam nie lubię Snajperów bez skilla – po prostu chciałem znać powody Jego decyzji). duts33k zaczepił mnie i wywiązała się dyskusja, którą możecie przejrzeć sobie w galerii zalinkowanej powyżej. Nie jest to może wielkie nadużycie, bo nikt nie ucierpiał, jednak może w pewnym stopniu wyjaśnia niezrozumiałą sytuację z dzisiaj, a i nie świadczy zbyt dobrze o podejściu Kadrowicza do gracza, który upominał Admina o to, że nadużywa uprawnień.
SYTUACJA NR 3
Data: 17 kwietnia 2016, ok. godziny 17:15
Użytkownik: dutsEEk
Dowody: http://imgur.com/a/7owjG
Opis: Tu w zasadzie nic nie trzeba wyjaśniać, bo przed zrobieniem screenów nic się nie działo. Wszystko uwiecznione.
Moi drodzy, smaruję ten temat, by – powtarzam – zwrócić uwagę na te zachowania. Nic nie mam osobiście do namierzonych powyżej Kadrowiczów. Wytknąłem ich tu z tego powodu, że prezentują bardzo nieprofesjonalne zachowanie na pełnionej przez Siebie funkcji. Chciałbym zwrócić uwagę na wyjątek z Regulaminu: „12. Zabrania się VIPom i innym graczom utrudniania w jakikolwiek sposób gry innym graczom.” oraz „11. VIP nie jest bogiem (...)”.
Myślę, że Silencer oraz Admin powinien reagować odpowiednio na wezwania innych graczy do tego, by sami przestrzegali Regulaminu, respektując tego od innych. Kadrowicz jest osobą postawioną wyżej nie dla kolorowego nicku i ciśnięcia beki ze zwykłych graczy. Pełni on określone funkcje, które zobowiązał się pełnić w momencie przyjęcia uprawnień i niech to robi dobrze.
To, czy ZAWADIAKA i dutsEEk zostaną ukarani, zostawiam władzom forum, bo po raz setny powtórzę, że nie zależy mi na tym, by coś im zrobić w wymiarze osobistym. Liczę – i nie tylko ja – jednak na to, że zostaną podjęte odpowiednie kroki w celu ukrócenia samowolki użytkowników ze specjalnymi uprawnieniami na serwerze Orange X5, by zachowywali się właściwie nie tylko wtedy, gdy im pasuje, tylko zawsze.
Screenów mam dużo więcej, ale nie chcę wysyłać wszystkich od razu, bo mam nadzieję, że nie będzie po prostu takiej konieczności – mam nadzieję, że sprawa zostanie właściwie rozwiązania ;)
Jeżeli ktoś ma do mnie zapytania, proszę bardzo – liczę tylko na merytoryczną, poważną dyskusję poniżej :)
Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2016, o 07:29 przez Kubar906, łącznie zmieniany 1 raz.
dutsEEk
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2016, o 20:39

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Jeżeli chodzi o sytuacje Nr.3 to wyrzuciłem gracza ponieważ wcześniej spawnkillowal spyiem i trudno było mi kickować jak miał ruski nick.
#Edit.

duts33k i dutsEEk to ta sama osoba chyba wiadomo, a Zawiadaka to inna osoba.
Obrazek Obrazek
Kubar906
Forumowy Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2016, o 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Dlaczego więc mi nie odpowiedziałeś na moje zapytanie o to, czemu to zrobiłeś? Wyszło na to, że wyrzuciłeś go, bo miałeś takie widzimisię, Silencerze – a teraz możesz kłamać, gdyż w powodzie ewidentnie podałeś inne wytłumaczenie. Mogłeś mi to wyjaśnić i sprawy by nie było, ale wolałeś załatwić to inaczej – zgoda.
dutsEEk
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2016, o 20:39

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Nie musiałem ci mówić dlaczego go wyrzuciłem.
Obrazek Obrazek
dutsEEk
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30 mar 2016, o 20:39

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Jeszcze wypowiem sie o sytuacji z Zawadiaka, napisal ze go wkur*** ten gracz. Byc moze innych graczy tez wkurzal, a nie uwieczniles tego na ss.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, o 18:37 przez dutsEEk, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Kaleka
Forumowy Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 8 mar 2015, o 10:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Czego oczekujesz od osób, które mają po 12 czy 14 lat?

PS. dutsEEk, nie spam postami.
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, o 18:39 przez Kaleka, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszyscy jesteśmy kalekami
Kubar906
Forumowy Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2016, o 17:20
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Od ludzi, którzy mają 12, czy 14 lat z uprawnieniami i funkcjami oczekuję rzetelnego ich wypełniania, a nie robienia bałaganu, a potem wytłumaczeń ;) W końcu Regulamin był ustalony przez Administrację, to niech sama też go przestrzega :)
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Co do "ayer reason": z tego, co mi wiadomo, jest to domyślny powód dawany, gdy używający komendy żadnego nie poda.
Ps. Piękna skarga. Dawno nie widziałem tak ładnego tekstu. Wzruszyłem się. :cry:
:rose:
Awatar użytkownika
Preze$Exe
Moderator
Posty: 197
Rejestracja: 11 gru 2014, o 20:05
Lokalizacja: Wrocław, No ten tego daleko dość

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

dajóm pisze: Piękna skarga. Dawno nie widziałem tak ładnego tekstu. Wzruszyłem się. :cry:
To prawda, aż miło się czyta, nie zmienia to faktu, że dopiero sHimi powie co zrobić z takim fantem. My możemy tylko wyrażać swoje opinie.
Obrazek

Słabi zginą, synu wiesz to, zresztą weź ich pomiń
Bo tnę jak niewidomy fryzjer z sekatorem w dłoni
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Nadużycia ze strony Silencerów i Administratorów

Drogi silencerze, od kiedy kicka się osoby z dopiskiem "zmień nick" po to by je potem łatwiej kickać?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości