Ban za "Spawn kill" przez krizzu

ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Ban za "Spawn kill" przez krizzu

No więc tak grałem sobie na critsach az ty nagle krizzu mnie bije jakieś 99999 razy i 2 slayuje powiedziałem żeby sie nie odwalił bo zgłosze na forum i gram sobie za spawnem blu i zabijam tam czasami rakietą jedną osobe co jakieś 2-5 minut postawiłem se dispa z rtd wszystko cacy a krizzu mi mówi żebym nie spawnkillował
mówiłem żeby przeczytał regulamin on mówił że zna ale w wymowie było tak jak by wogóle nie znał mówił że za zabicie 2 osób na spawnie jest ban i potem czytał regulamin przyznał mi racje a potem wyciągnął to zacytuje:
10. Zabijanie na respie jest legalne, ale nie spawnkill jako spy. Nadmierny spawnkill innymi klasami również jest karany. To znaczy, nic się nie stanie jeśli raz na mape wejdziesz do spawna przeciwnika i zabijesz kilku graczy ale zostaniesz ukarany gdy non stop będziesz to robił.
po czym dał mi bana na steam chacie mu mówiłem że nie zabijałem nadmiernie nie byłem nawet szpiegiem grałem sobie soldem raz kogoś zabiłem ale nie na spawnie ZA spawnem i on mówi że to nadal spawn prowokowałem ludzi zeby tam szli i tak se nabijałem kille poprostu kogoś na spawnie raz na czas zabijałem a on miał wąty
rozmwa steam:

21:41 - Krizzu: ostrzegalem
21:41 - AssassinLordOmega: podam cie na forum
21:41 - Krizzu: ok
21:41 - AssassinLordOmega: niebędziesz iał adma
21:41 - AssassinLordOmega: a ja będe miał profit
21:41 - AssassinLordOmega: za twoją głupotę
21:41 - Krizzu: spoko, moge stracic
21:41 - AssassinLordOmega: sie kurwa czyta regulamin
21:42 - Krizzu: http://minigun.pl/viewtopic.php?f=4&t=3
21:42 - Krizzu: spojrz na punkt 10
21:42 - Krizzu: i sie upewnij
21:42 - AssassinLordOmega: znam regulamin
21:42 - Krizzu: mozesz znac, ale spojrz jeszcze raz
21:42 - AssassinLordOmega: Zabijanie na respie jest legalne
21:42 - AssassinLordOmega: Zabijanie na respie jest legalne
21:43 - Krizzu: czytaj dalej
21:43 - AssassinLordOmega: ale nie spawnkill jako spy.
21:43 - Krizzu: do samego konca punktu
21:43 - AssassinLordOmega: y, nic się nie stanie jeśli raz na mape wejdziesz do spawna przeciwnika i zabijesz kilku graczy ale zostaniesz ukarany gdy non stop będziesz to robił.
21:43 - AssassinLordOmega: ja nierobiłem tego non stop
21:43 - AssassinLordOmega: co jakieś 5 3 minuty
21:43 - AssassinLordOmega: żeby ktośwyszedł do tyłu
21:43 - AssassinLordOmega: ja bardziej zabijam na tyle
21:44 - Krizzu: ale zabijasz tez tych na spawnie
21:44 - Krizzu: ale dobra
21:44 - Krizzu: zglaszaj
21:44 - Krizzu: najwyzej adma strace
21:44 - AssassinLordOmega: kurwa ale nie nadmiernie
21:44 - Krizzu: niee
21:44 - Krizzu: latal co smierc
21:44 - AssassinLordOmega: nie
21:44 - AssassinLordOmega: co 2 minuty
21:44 - Krizzu: i prowokowal ZABIJAJAC
21:44 - AssassinLordOmega: czasami zabijając jedną osobe lub jedną
21:45 - Krizzu: tez spawnkill
21:45 - AssassinLordOmega: ALE NIE NADMIERNY
21:46 - Krizzu: nadmierny jest wieloznaczy
21:46 - AssassinLordOmega: nie
21:46 - Krizzu: moze tez oznaczac nadmierne zabijanie ludzi na spoawnie
21:46 - AssassinLordOmega: jak to jest non stop
21:46 - Krizzu: nawet liczac pojedynczo
21:46 - AssassinLordOmega: nie
21:46 - Krizzu: zglaszaj


Di Ent.
Dziękuję... państwu.
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

I pragnę dodać ŻE nie byłem ciągle na spawnie i nie zabijałem kogo popadnie i NIE robiłem tego NON STOP
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
Awatar użytkownika
Krizzu
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 24 cze 2016, o 22:10

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

Spoko, po prostu za każdym razem, kiedy umarłeś, latałeś by użyć Twoich technik do prowokacji (nie spawnkilla), a potem zabijałeś ich za spawnem. Spoko. Tylko, że zabijałeś. Ostrzegałem Ciebie. Cały czas starałeś się jakoś "wytłumaczyć", ale spawnkill, którego użyłeś do zaciągnięcia ich za baze też jest spawnkillem.
ครรครเห
Forumowy Bywalec
Posty: 66
Rejestracja: 10 mar 2016, o 22:29

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

Krizzu pisze:Spoko, po prostu za każdym razem, kiedy umarłeś, latałeś by użyć Twoich technik do prowokacji (nie spawnkilla), a potem zabijałeś ich za spawnem. Spoko. Tylko, że zabijałeś. Ostrzegałem Ciebie. Cały czas starałeś się jakoś "wytłumaczyć", ale spawnkill, którego użyłeś do zaciągnięcia ich za baze też jest spawnkillem.

przytoczę ci to jescze raz:
10. Zabijanie na respie jest legalne, ale nie spawnkill jako spy. Nadmierny spawnkill innymi klasami również jest karany. To znaczy, nic się nie stanie jeśli raz na mape wejdziesz do spawna przeciwnika i zabijesz kilku graczy ale zostaniesz ukarany gdy non stop będziesz to robił.

JA NIE ROBILEM TEGO NON STOP I NIE NADMIERNIE I TO NIE MOJA WINA ŻE NIE ZNASZ REGULAMINU
Eloszka zaponmiałeś że tu Аรรครรเห? ;)
Ethanol

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

Assasinku drogi ale to już nie 1 twój wybryk na serwerach C:
Przypomnieć jak kiedyś gracze się żalili na twój temat? :ugeek:
Awatar użytkownika
kamild1996
Forumowy Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 8 lis 2016, o 15:49

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

Tak się kończy szukanie granic, do jakich możesz naciągać regulamin. Oto twoja kartoteka, wiele tu dodawać nie trzeba - prowokujesz adminów, nie stosujesz się do ich zaleceń i dziwisz się, że dostajesz bany.
Z graczami zresztą to samo, wnerwiałeś graczy na Orange, poleciałeś na kryty i zacząłeś robić dokładnie to samo, za co ode mnie dostałeś bana na tydzień, byś sobie przemyślał swoje podejście do gry na naszym serwerze. Jeśli to się nie zmieni, w końcu wylądujesz z banem na miesiąc, jeśli nie z permem...

Oczywiście z banem Krizza się zgadzam. W twoją wersję wydarzeń trudno mi uwierzyć, najpierw mówisz, że "zabijam tam czasami rakietą jedną osobe co jakieś 2-5 minut", potem że "prowokowałem ludzi zeby tam szli i tak se nabijałem kille". Chyba, że czegoś nie zrozumiałem, w tym wypadku warto zacząć korzystać z przecinków, wszystkim będzie prościej. Tutorial dla początkujących: http://www.prosteprzecinki.pl/przecinek-przed-gdzie

Póki nie pokażesz dobrego dowodu na poparcie twojej wersji wydarzeń (jak np. demko), nie mam powodu by Ci wierzyć.
MoBo: ASRock P67 Pro3
CPU: Intel Core i5-3350P
RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB
SSD: ADATA Ultimate SU800 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB SATAIII
PSU: Corsair RM550x 550W 80Plus Gold
OS: Windows 10 Pro x64


Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

wtf... Czy tylko ja nic kompletnie nie zrozumiałem z tego co on napisał? Raczej średnio odnieść mi się do tego co napisałeś, ale masz już tyle banów za sobą i tyle skarg, że naprawdę, powinieneś dać sobie już spokój.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

Ban jest normalny. Ta "ukryta" droga za spawnem, też jest w sumie spawnem, bo to jest ślepy zaułek. Nic innego nie możesz tam robić, jak zabijać ludzi na spawnie. Zrobiłbym tak samo.

Temat do zamknięcia.
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

Heh.


To jest takie smutne jak się to czyta.

To miejsce za spawnem jest za spawnem, więc zabijanie tam to nie spawnkill. To urok tej mapy, jeśli nie chcecie tego typu sytuacji zmieńcie na x7 czy tam x3, zresztą nie wiem jaka tam jest teraz mapa.


Niepotrzebny ban i tyle.



BritishMapper
Obrazek
Awatar użytkownika
kamild1996
Forumowy Bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 8 lis 2016, o 15:49

Re: Ban za "Spawn kill" przez krizzu

Freestate pisze:To miejsce za spawnem jest za spawnem, więc zabijanie tam to nie spawnkill. To urok tej mapy, jeśli nie chcecie tego typu sytuacji zmieńcie na x7 czy tam x3, zresztą nie wiem jaka tam jest teraz mapa.

Niepotrzebny ban i tyle.
Wciąż nie wiadomo, jak to robił. Czy siedząc za spawnem zabijał graczy na spawnie, albo czy zabijał tych, co tam wchodzili? Jeśli to pierwsze, to jest to jak najbardziej karalne, jeśli to drugie, to już raczej nie.
Ale prowokowanie graczy na spawnie w ten sposób, by tam się dostali? To już podchodzi pod naciąganie zasad. Nie mówiąc już o tym, że osoba składająca skargę jest znana z przekręcania faktów, i jej styl pisania tym bardziej nie pomaga...
Też sądzę, że cała sytuacja z zabijaniem za spawnem jest zdecydowanie zbyt skomplikowana (a na pewno nie jest poprawnie udokumentowana w regulaminie), i to był jeden z problemów, który chciałem rozwiązać zmianą mapy. Ze Zrywaczem przygotowałem nieco poprawioną wersję x7, którą usilnie staramy się wgrać od momentu wystartowania nowej edycji, i która w znacznym stopniu zredukowałaby skalę problemu. No ale jako, że jedyny aktywny członek ekipy z odpowiednimi uprawnieniami nie czuje się na siłach by grzebać w plikach serwera oraz w serwerze pobierania, to stoimy w miejscu...
MoBo: ASRock P67 Pro3
CPU: Intel Core i5-3350P
RAM: GoodRAM 8GB 1333MHz DDR3
GPU: Sapphire Radeon RX 480 Nitro+ 4GB
SSD: ADATA Ultimate SU800 250GB
HDD: Seagate Barracuda 1TB SATAIII
PSU: Corsair RM550x 550W 80Plus Gold
OS: Windows 10 Pro x64


Obrazek
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości