Podanie o admina

Fister
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2016, o 21:02

Podanie o admina

1. Fister
2. STEAM_0:0:52974669
3. Od około 2-3 miesięcy jestem praktycznie codziennie
4. Po prostu szukałem w liście serverów czegoś co mnie zainteresuje
5. Sebastian
6. 20
7. Jestem aktywnym graczem na minigunie i poza Szakalem który jest tylko raz na jakis czas
na serverze nie ma żadnych adminów a za to kłotnie i dzieci na voice chacie są wiec chciałbym temu zaradzić.
8. Tak przez ponad pół roku byłem event masterem a potem adminem na 4 fragers, jakiś czas temu zrezygnowałem z obu rang.
9. Zależy w jakiej formie i ile, ale tak.

To tyle, mam nadzieje ze sie zgodzicie i sorki że sie tak rozpisałem :)
mrkapral1
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 27 mar 2016, o 21:06

Re: Podanie o admina

Znam Go.Bardzo Fajny koleś
Na Tak.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie o admina

Mógłbyś mi powiedzieć o których godzinach mniejwięcej wchodzisz na server, bo jak długo jestem adminem nigdy niewidziałem cię na serverze lub po prostu nie zwróciłem na ciebie uwagi, pozatym jakim cudem możesz być praktycznie codziennie na serverze skoro server jest nieaktywny od tygodnia, btw szakal to mój brat i kiedy on gra na servie to zazwyczaj gram razem z nim, więc niewiem dlaczego się nie widzieliśmy. Pozatym dzieci też mogą kożystać z mikra, pod warunkiem że go nie nadużywają.Płatności wykonuje się sms'ami (11zł z groszami)
Mimo iż masz przegrane 90h na servie jestem na nie, chciałbym najpierw w ogóle zobaczyć cię na serverze, zobaczyć jak się zachowujesz, popytać się innych co o tobie sądzą, jeśli wszystko będzie w porządku zmienie zdanie.
Skoro grałeś z szakalem poproszę go żeby wypowiedział się co nieco pod podaniem na twój temat
Obrazek
Obrazek
Fister
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2016, o 21:02

Re: Podanie o admina

Co do godzin to bardzo róznie ale raczej jestem w godzinach wieczornych 15-20. Server niektywny do tygodnia? Ja nie widzialem go od 2-3 dni max. Szakala widziałem pary raze ale Ciebie raczej nigdy z nim chyba ze pod innym nickiem. Wiec trzeba sie w końcu spotkać ^^ aco do opinni ludzi to sadze ze mozesz spytac chyba praktycznie każdego :)
Awatar użytkownika
Luna
Użytkownik
Posty: 38
Rejestracja: 9 sty 2016, o 00:24

Re: Podanie o admina

Miła, spokojna osoba, lubiana przez graczy. Fajnie się rozmawia, pomocny i uczciwy. Jest codziennie na serwerze (no chyba, że w tedy war3 nie ma). No, nic dodać, nic ująć - TAK
Awatar użytkownika
Szyszk0mania
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2014, o 18:28
Lokalizacja: Pustynia ,,SRAHARA''
Kontakt:

Re: Podanie o admina

Nie znam cię ,,chyba'' albo nie pamiętam żebym z tobą grał ale po twoim podaniu jestem na TAK
,,tag''
PS ka : zawsze mogę zmienić zdanie :)
Obrazek

Gdyby kózka Kwiecień plecień To by ślimak Chuj ci w dupe
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie o admina

Fister jeżeli nie wypowiesz się pod swoim podaniem do końca tego tygodnia, uznam że już nie jesteś zainteresowany adminem, po czym zablokuje to podanko.
Obrazek
Obrazek
Fister
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 2 kwie 2016, o 21:02

Re: Podanie o admina

Nadal jestem zaitneresowany tylko wciąż nie rozwiazaliśmy porblemu ze sie tak jakby nie znamy, próbowałem cie złapać na minigunie ale cię nie spotkałem, możesz mi powiedziec czy jest jakas godzina o ktorej na pewno tam będziesz?
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie o admina

Cała sobota, niedziela
Obrazek
Obrazek
Olaf
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2015, o 17:38

Re: Podanie o admina

Podobno jak inni administratorzy nie kojarzę cb z serwera.Ale za podanie jestem na TAK :P
Chociaż sory jednak kojarzę xDDDDD
Jestem dalej na Tak
Olafencjusz :3
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości