Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

1. Nick: Zimelele
2. Steam ID: STEAM_0:1:163608735
3. Jak długo grasz na serwerze: Według http://orange.minigun.pl/players.php 167 godzin
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: O serwerze dowiedziałem się od znajomych.
5. Imię: Jakub
6. Wiek: 15
7. Wójewództwo: Mazowieckie
8. Dlaczego chcesz Silencera: Często gdy gram są ludzie, którzy przeszkadzają w grze, spamią na czacie głosowym, cheatują lub stoją afk na nagłej śmierci.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Nie
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Tak
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Na obecną chwilę Nie, ale nie długo to się zmieni.

Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojego podania :)
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

Jestem na NIE
Mówisz o spamieniu na czacie głosowym, a sam muzykę na mikro nagminnie odtwarzałeś.
Silencer który sam sie nie stosuje do regulaminu? :)
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

ManaluEm pisze:Jestem na NIE
Mówisz o spamieniu na czacie głosowym, a sam muzykę na mikro nagminnie odtwarzałeś.
Silencer który sam sie nie stosuje do regulaminu? :)
Mam na myśli spamienie na mikrofonie typu Krzyczenie przez osoby bez mutacji lub Puszczanie właśnie jakichś piosenek Gangu Albanii czy innego ścierwa, kiedy gracze sami prosili o wyłączenie tego.
Awatar użytkownika
ManaluEm
Forumowy Bywalec
Posty: 59
Rejestracja: 3 kwie 2016, o 12:55
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

Gang albanii .. sam Cypisem spamiłes SZACH MAT
Obrazek
Korona dla tych, których nie widać,
Dla ekip, dla całej masy ludzi z boku.
Twój sukces określa ich jestestwo,
By zostać królem, musi istnieć królestwo.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

ManaluEm pisze:Gang albanii .. sam Cypisem spamiłes SZACH MAT
Hmmm... Prawda, mój błąd. I tak już nie puszczam niczego, zrozumiałem błąd. Tylko czasami ludzie mnie prosili sam żebym coś puszczał. A nawet Lestrange pozwolił mi puszczać piosenki.
Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

Zimelele pisze:6. Wiek: 15
Jak ty masz 15 lat to ja jestem święty.
Zimelele pisze:8. Dlaczego chcesz Silencera: Często gdy gram są ludzie, którzy przeszkadzają w grze, spamią na czacie głosowym, cheatują lub stoją afk na nagłej śmierci.
Hipokrytycznie widze.
Zimelele pisze:11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Na obecną chwilę Nie, ale nie długo to się zmieni.
Wydaje mi się, że urządzenia spamujące się liczą do tego, więc Cię poprawie : "owszem mam niby jakby mikrofon którym spamuje naokrągło na nim "we are number one" i sie swietnie bawimy psujac zabawe innym"

jestem na nie.
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

jess pisze:
Zimelele pisze:6. Wiek: 15
Jak ty masz 15 lat to ja jestem święty.
Zimelele pisze:8. Dlaczego chcesz Silencera: Często gdy gram są ludzie, którzy przeszkadzają w grze, spamią na czacie głosowym, cheatują lub stoją afk na nagłej śmierci.
Hipokrytycznie widze.
Zimelele pisze:11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Na obecną chwilę Nie, ale nie długo to się zmieni.
Wydaje mi się, że urządzenia spamujące się liczą do tego, więc Cię poprawie : "owszem mam niby jakby mikrofon którym spamuje naokrągło na nim "we are number one" i sie swietnie bawimy psujac zabawe innym"

jestem na nie.
1. Mówiłem kiedyś, że mam 15, a to, że mam 11 żartowałem (xd) no i oczywiście modulator głosu był do tego. Jesteś święty.
8. To pominę.
11. Do puszczania piosenek nie trzeba mieć żadnego mikrofonu, wystarczy tylko program.


:)
Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

Zimelele pisze:
jess pisze:
Zimelele pisze:6. Wiek: 15
Jak ty masz 15 lat to ja jestem święty.
Zimelele pisze:8. Dlaczego chcesz Silencera: Często gdy gram są ludzie, którzy przeszkadzają w grze, spamią na czacie głosowym, cheatują lub stoją afk na nagłej śmierci.
Hipokrytycznie widze.
Zimelele pisze:11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Na obecną chwilę Nie, ale nie długo to się zmieni.
Wydaje mi się, że urządzenia spamujące się liczą do tego, więc Cię poprawie : "owszem mam niby jakby mikrofon którym spamuje naokrągło na nim "we are number one" i sie swietnie bawimy psujac zabawe innym"

jestem na nie.
1. Mówiłem kiedyś, że mam 15, a to, że mam 11 żartowałem (xd) no i oczywiście modulator głosu był do tego.
8. To pominę.
11. Do puszczania piosenek nie trzeba mieć żadnego mikrofonu, wystarczy tylko program.


:)

Udowodnij mi że masz 15 lat.
A do puszczania piosenek to czasem sie nie robi przez mikrofon na którym sie ROZMAWIA?

Edit.
Nigdy nie znalazlem takiego 15 latka co spamuje lennami 24/7 i puszcza przeorany mem. Wydaje mi sie ze 15 latek bylby bardziej "roztropniejszy"
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017, o 21:25 przez jess, łącznie zmieniany 1 raz.
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

jess pisze:
Zimelele pisze:
jess pisze: Jak ty masz 15 lat to ja jestem święty.

Hipokrytycznie widze.

Wydaje mi się, że urządzenia spamujące się liczą do tego, więc Cię poprawie : "owszem mam niby jakby mikrofon którym spamuje naokrągło na nim "we are number one" i sie swietnie bawimy psujac zabawe innym"

jestem na nie.
1. Mówiłem kiedyś, że mam 15, a to, że mam 11 żartowałem (xd) no i oczywiście modulator głosu był do tego.
8. To pominę.
11. Do puszczania piosenek nie trzeba mieć żadnego mikrofonu, wystarczy tylko program.


:)

Udowodnij mi że masz 15 lat.
A do puszczania piosenek to czasem sie nie robi przez mikrofon na którym sie ROZMAWIA?
Właśnie mówiłem wiele razy, że mikrofon mi się zepsuł i nie długo to się zmieni i kupię nowy.
Nie, program nie wymaga sprawnego mikrofonu.
Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: Podanie na Silencera [Orange] [Zimelele]

Ostatni post jaki robie, żeby spamowisko sie nie utworzylo. Jak widać muszę Ci wytłumaczyć jak to działa : Masz ten swój program. Program ten używa mikrofonu którego nie potrzebujesz by odtwarzać muzykę. Ty puszczasz to na serwerze zastępując mikrofon. A co do tej kwestii, kupiłeś sobie nie dawno unusuala/maxa a na mikrofon chociaż za 20 zyla cie nie stać? Ok.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2017, o 21:40 przez jess, łącznie zmieniany 1 raz.
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 0 gości