Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

Bondas
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:45

Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

1.Nick Bondas
2.Steam ID STEAM_0:1:39976404
3.Jak długo grasz na serwerze: Na Serwerowni grałem około 600 + h na Orange jeszcze przed crashem jakieś 50 - 100 h
4.Szukałem serwerów 4FUN
5. Kacper
6. 16
7.Województwo Lubelskie
8.Dlaczego chcesz admina: Chce wesprzeć serwer poprzez dotacje ponieważ szkoda mi tak świetnej serwerowni to chyba pierwsza na której grają tak ogarnięci ludzie oraz dlatego ,że chce pilnować porządku itd.
9. Czy byłeś adminem w innej sieci: Nie ,ale komendy i pliki serwerowe to dla mnie nic nowego.
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotacje na serwer: Tak
11. Posiadam mikrofon

PS: Cody oddam ci te dwa keye już w tą sobote ;-; jeśli nie to wchodzą odsetki 50%
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

Tego się obawiałem ;-;
Ten tutaj osobnik, który pragnie być jednym z mudżynów oranż jest moim znajomym tak więc muszę się wstrzymać od głosu.

Niemniej jednak są pewne kwestię, które dla dobra servera poruszyć muszę.
Co zaobserwowałem w czasie pracy z Bondkiem w czasach Achievmenta.

- Łatwo zdenerwować i reakcja podobna do Blooda, potrafił zbanować czasem za byle co
- Łatwo zdenerwować x2 poprzez choćby powiedzenie słowa "batonek ;3" w jego kierunku
- Miewał nieciekawe momenty kiedy nastrój mu nie dopasowywał, potrafił niezły bigos stworzyć.

+ W sprawach technicznych oraz pracy admina sprawował się dobrze
+ Nauczył mnie wielu aspektów
+ Dużo zawdzięczam, mam o kilka spraw żal ale to nie jest nic poważnego (łoddawaj keye złodzieju xd)

Jeśli sprawy, które zaminusowałem to tylko i wyłącznie przeszłość, która się nie powtórzy to jestem na TAK.


Niemniej jednak na razie od pełnego głosu się wstrzymam.
By fire be purged!
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

Po przeczytaniu postu Codiego, muszę się spytać czy kandydat wie, że dużo pracy wkładam by na ORANGE był porządek i nie toleruje by ktoś robił coś co moim zdaniem może zepsuć grywalność w każdym słowa znaczeniu ;>

Dre się, jestem wredna + admin na serwerze powinien mieć poker face a nie okazywać uczucia czy złe humory ;>
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

Niech zaklekocze
:rose:
Bondas
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:45

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

Cody Evans pisze:Tego się obawiałem ;-;
Ten tutaj osobnik, który pragnie być jednym z mudżynów oranż jest moim znajomym tak więc muszę się wstrzymać od głosu.

Niemniej jednak są pewne kwestię, które dla dobra servera poruszyć muszę.
Co zaobserwowałem w czasie pracy z Bondkiem w czasach Achievmenta.

- Łatwo zdenerwować i reakcja podobna do Blooda, potrafił zbanować czasem za byle co
- Łatwo zdenerwować x2 poprzez choćby powiedzenie słowa "batonek ;3" w jego kierunku
- Miewał nieciekawe momenty kiedy nastrój mu nie dopasowywał, potrafił niezły bigos stworzyć.

+ W sprawach technicznych oraz pracy admina sprawował się dobrze
+ Nauczył mnie wielu aspektów
+ Dużo zawdzięczam, mam o kilka spraw żal ale to nie jest nic poważnego (łoddawaj keye złodzieju xd)

Jeśli sprawy, które zaminusowałem to tylko i wyłącznie przeszłość, która się nie powtórzy to jestem na TAK.


Niemniej jednak na razie od pełnego głosu się wstrzymam.
Odnośnie minusów Miałem wtedy 14 lat :) teraz mam większe doświadczenie i ignoruje tego typu prowokacje ,a odnośnie banów nie przypominam sobie żebym kogoś zbanował za nic. Najwyżej na 30 minut za przeszkadzanie w Eventach albo puszczanie muzyki.
Bondas
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:45

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

sHimi pisze:Po przeczytaniu postu Codiego, muszę się spytać czy kandydat wie, że dużo pracy wkładam by na ORANGE był porządek i nie toleruje by ktoś robił coś co moim zdaniem może zepsuć grywalność w każdym słowa znaczeniu ;>

Dre się, jestem wredna + admin na serwerze powinien mieć poker face a nie okazywać uczucia czy złe humory ;>
Zapewniam ,że grywalność nie spadnie.
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

Z tego co pamietam (nie pamietam az tak dobrze xD) byles dobrym adminem ale tak jak mowila sHimi poker face i szczerosc jesli tak bedzie to jestem na tak :)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

I niech zaklekocze! Za to, że nie wie o opcji edycji postów.
:rose:
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

Chyba pora odświeżyć co nie co pamięć niektórym...
Tak więc prezentuję listę przewinień Bondka/Bondasa (przypominam że dość brutalnie stracił admina na achievie po tym jak zaczął rozpierdalać serwer konsolą):
a) dawanie vipów wszystkim swoim przyjaciołom/osobom które były miłe dla niego
b) nadużywanie konsoli
c) handlowanie przysługami na serwerach MG, dzięki dostępowi do rcona (np. zmiana tagu gracza/admina ) - sam takie oferty otrzymywałem
d) produkowanie spin między innymi adminami

Więcej grzechów nie pamiętam, ale myślę, że się warto 2 razy zastanowić nad przyjęciem jego podania.
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Bondas
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:45

Re: Podanie Na Administratora Serwera [Orange]

Starych ran nie powinno się rozpamiętywać. Fakt wszystkie wymienione zdarzenia miały miejsce co nie zmienia faktu ,że zostały one wyjaśnione na starym forum.

Odnośnie zmieniania tagów adminom oraz dawania (Stałych) vip - ów. Najpierw spytałem się heńka czy mogę dać osobom które na serwerze grały ponad rok vip- a dostałem na to zgode. Jeśli chodzi o zmiane tagów nie było to zabronione Matio/Cody/Ja/AttraVersare i inni także mieli zmienione tagi.
"Spiny" miałem tylko attrą z tego co pamiętam ewntualnie z Botalsem bo on nie chciał abym otrzymał admina

Nie chce rozpoczynać żadnych shitstormów dlatego też głos pozostawiam administracji.
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości