Podanie na moderatora AttraVersare

Awatar użytkownika
AttraVersare
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 9 gru 2014, o 21:44
Kontakt:

Podanie na moderatora AttraVersare

1. Imię: Bartek
2. Nick: AttraVersare
3. Wiek: 17
4. Dlaczego chcesz moderatora: Pragnę dalej wspomagać sieć, tak jak to robiłem wcześniej, a mam wrażenie, że w mniejszy lub większy sposób przyczyniłem się do jej rozwoju. Najlepiej gdyby powróciła ranga "Prezesa".
5. Czy byłeś/byłaś już moderatorem na jakichś innych forach?: Za dużo, by wymieniać z pamięci.. Najważniejsze stanowisko "moderatorskie" pełniłem na tym forum i to raczej jest wystarczające.
6. Dział, w jakim chcesz moderatora: Globalnie
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na moderatora AttraVersare

a co za prezes olewa sieć, ludzi, ogolnie robi coś tylko wtedy gdy ma ochote lub gdy wszystko dziala ?
z siecią jest sie zawsze, na dobre i na zle a nie kiedy ma sie ochote lub kiedy wszystko pieknie dziala...
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Podanie na moderatora AttraVersare

Widzę, że zaginęło to podanie w mrokach dziejów.
Jak były servery to Attra był bardzo pomocny i z tego co ja widziałem to ludzi nie ignorował.
Po "upadku" servów jakoś z nim nie gadałem więc nie wiem czy był zainteresowany.
Nie wiem tylko czy Attra jest dalej zainteresowany sprawą bo tak jakoś to podanie zagineło w mrokach dziejów.
By fire be purged!
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie na moderatora AttraVersare

To dla mnie sprawa wygląda tak: Skoro przyjęliśmy rafa i Codiego to na razie moderatorów kolejnych nam nie trzeba.. To forum nie zbyt wielu bywalców.
Odnośnie rangi prezesa: Na razie nie widzę sensu, żeby taką rangę utworzyć, skoro jest tylko jeden serwer... Poza tym trudno będzie uzyskać prezesa, kiedy tak podpadłeś shimi :P Ale zastanawia mnie co na ten temat sądzą admini, którzy tak rzadko się tu pokazują ;3
:rose:
K1bo_PL

Re: Podanie na moderatora AttraVersare

nie mam zdania mam bardzo mieszane uczucia cd tej osoby dlatego się nie wypowiadam i podobnie jest z resztą adminów moim zdaniem a temat widziałem dawno
Japan
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 11 gru 2014, o 17:14

Re: Podanie na moderatora AttraVersare

to samo zdanie co K1bo nie znam Attre za dobrze ;__;
I'm back ciule niemyte
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie na moderatora AttraVersare

Na tę chwilę odrzucone, zamykam.
:rose:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości