Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Easykill
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, o 22:21

Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

1. Nick: Easykill

2. Steam ID: STEAM_0:0:96215831

3. Jak długo grasz na serwerze: Aktualnie nie grałem, bo zrobiłem sobie krótką przerwe, ponieważ była też szkoła itp... Ale grałem wcześniej pod nickiem michasiokoxu102 albo agent, zresztą nie pamiętam. A także miałem laptopa w naprawie, więc teraz bede grał od rana do wieczora, przepraszam wszystkich.

4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Dowiedziałem sie o serwerze od kolegi, a potem poznałem dobrego administratora pod nickiem Poszkoleps, niestety niewiem czy on nadal jest w administracji.

5. Imię: Michał

6. Wiek: 14 lat

7. Województwo: Mazowieckie

8. Dlaczego chcesz silencera: Chciałbym Silencera, dlatego, że lubie być administratorem na serwerach i pomagać graczom lub innym administratorom. Nie lubie jak ktoś oszukuje gre lub sie przezywa wulgarnymi słowami.

9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Tak byłem adminem w takiej sieci jak Shark Servers, ale nie chciało mi sie płacić składek itami z plecaka, a na dwóch serwerach to gorzej.

10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Jestem w stanie płacić co miesiąc dotacje na serwer, jakbym płacił to smsem.

11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Tak mam mikrofon sprawny i jestem w stanie go używać.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, o 14:42 przez Easykill, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

czy ktoś ma zamiar sie wypowiedziec?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Chociaż, że nie gram na critsach to podanie jest w miarę porządne, więc raczej na Tak.
Edit: Po przeczytaniu postów Vincenta i Meldiego jestem na Nie.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, o 16:41 przez Zimelele, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yakuza0321
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2014, o 18:18

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Masz inne konto albo coś? Bo tak patrzą na twoje konto ostatnio w tf'a grałeś 16 maja. Więc tak naprawdę nie widzę sensu w tym podaniu...


Na nie.
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, o 14:39 przez Yakuza0321, łącznie zmieniany 1 raz.
Easykill
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, o 22:21

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Yakuza to te moje stałe konto, a nie grałem, dlatego, że miałem laptopa w naprawie, ale teraz bede cały czas grał w tfa, od rana do wieczora.
Awatar użytkownika
Vincent
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 11 gru 2014, o 14:27
Lokalizacja: 516,33 metrów od Riyzola

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Gametracker też pokazuje zerową aktywność ww. gracza. Skoro nie grałeś od tak dawna, to wątpię żebyś był odpowiednią osobą. Silencer powinien być rozpoznawalny na serwerze, zgadza się? :think:
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, o 22:14 przez Vincent, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Easykill
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 24 cze 2017, o 22:21

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Vincent pisze:Gametracker też pokazuje zerową aktywność ww. gracza. Skoro nie grałeś od tak dawna, to wątpię żebyś był odpowiednią osobą. Admin powinien być rozpoznawalny na serwerze, zgadza się? :think:
Bede grał naprawde, prosze dajcie mi szanse. Kiedyś grałem, jak stachu dał mi bana to do tego czasu co nie oddałem laptopa do naprawy przestałem grać, teraz odebrałem go wiec bede bardzo dużo grał.
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

No i jeszcze bardziej się wkopałeś, silencer* który miał bana?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, o 19:09 przez meldi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yakuza0321
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 23 gru 2014, o 18:18

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Jeszcze tak sprawdziłem Source Bana na sharkach... Mute praktycznie codziennie
http://imgur.com/a/rJNK6


Czysto teoretycznie można zasięgnąć informacji prosto ze źródła ale to na obecną chwilę raczej sensu nie ma ;)

Moja rada... Pograj pierw na serwerze, zobacz co i jak etc. Dopiero później składaj podanie.
Awatar użytkownika
_swaggys
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 18 cze 2017, o 22:42

Re: Podanie na Silencera [100% Crits][Easykill]

Nie widze cie wogule na serwerze
Sam ten screen mówi że się praktycznie nie nadajesz na silencera Yakuza0321
http://imgur.com/a/rJNK6

Pograj troche na serwerze i może potem złóż podanie na silencera

Jestem na NIE
Ostatnio zmieniony 26 cze 2017, o 19:00 przez _swaggys, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Jestem biały i młody (biały i młody...), chcę tylko gały i lody (Rrrah... gały i lody...)
Idź do gały i robisz (gały i robisz...), suko do gały i robisz (gały i robisz...)
:O :O :O :O :O :O
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości