Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

Awatar użytkownika
Krates
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2017, o 20:53

Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

Nick: Krates
Steam ID: STEAM_0:1:53688942
Jak długo grasz na serwerze: Nie pamiętam. Kiedyś grałem tutaj spory kawałek czasu, ale odinstalowałem kilka gierek (w tym TF2), aby zająć się czymś bardziej pożytecznym.
Niedawno wróciłem do gry, bo naszła mnie ochota i wpadam tutaj praktycznie codziennie. Serwer znam gdzieś od 2/3 lat.
Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Nudziło mi się z kumplami i znalazłem go w wyszukiwarce serwerów.
Imię: Kacper
Wiek: 16 lat
Województwo: Podlaskie
Dlaczego chcesz admina: Lubię pomagać. Cały swój czas w TF2 spędzam właśnie na tym serwerze, praktycznie na żaden inny nie wchodzę (z wyjątkiem Mann VS Machine, który ogrywamy z kumplami od czasu do czasu). Irytują mnie cziterzy, których czasami widuję na serwerze, dzieciaki, które nie są jeszcze świadome co to znaczy nadużywać mikrofonu oraz trolle. Ogólnie takie nieprzyjemniaczki, którzy zabierają innym przyjemność z gry.
Czy byłeś już adminem w innej sieci: W Team Fortress 2 - nie. W innych grach - owszem. Byłem również moderatorem na forum, które dziennie odwiedzało 200/300 osób i przesiedziałem tam 4 lata.
Czy jesteś w stanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Jak najbardziej. Czy to przelew czy SMS.
Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Posiadam i korzystam z niego sporadycznie. Więcej piszę na czacie.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

Podanie świetne i na Tak, ale mam jedno pytanie
Krates pisze:ale odinstalowałem kilka gierek (w tym TF2), aby zająć się czymś bardziej pożytecznym.
Niedawno wróciłem do gry, bo naszła mnie ochota
Jaką mamy pewność, że nie odejdzie Ci ta ochota z gry ponownie i nie odinstalujesz jej by znowu zająć się czymś pożytecznym?
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Krates
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2017, o 20:53

Re: Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

Grałem w Team Fortress naprawdę dobry kawałek czasu, bo była to jedyna gra, która działała bez większych problemów na moim starym komputerze (i to i tak nie zawsze, do serwerów dołączałem przez 5 minut, czasami nawet musiałem czekać po 15), który miał niemalże tyle samo lat co ja.
Po 250 godzinach gry (wliczając stare konto to z 320) po prostu zaczęło mi się lekko nudzić i stwierdziłem, że warto od tego odpocząć i skupić się bardziej na swoich zainteresowaniach.
Rok temu zakupiłem nowy sprzęt i ponownie wzięła mnie ochota na tą gierkę, pomimo tego, że bibliotekę steam mam teraz o wiele, wiele bogatszą niż tylko jedna produkcja F2P.
Teraz nie muszę TFa ogrywać przez cały czas i mogę robić przerwy na Fallouta czy The Walking Dead. Nie spędzam całego czasu przed komputerem, z rzeczy pożytecznych nie zrezygnowałem.
Po prostu znam umiar i w leniwe dni pogram sobie więcej, a w aktywne nieco mniej.
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

No i taka odpowiedz mi sie podoba, a nie "ja wiem swoje" albo "bo tak"
nawet plusa dostajesz ziomek i ja jestem na Tak


Szczerze mówiąc jedyny argument na poparcie mojego pytanie to taki, że masz nowy sprzęt, ale po tym chociaż jak piszesz, to ja bym w ciemno dawaj Ci adma ;p
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Krates
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2017, o 20:53

Re: Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

Dziękuję! Mogę podpisać pakt krwi, chociaż sądzę, że moje własne słowo wystarczy - nie zamierzam odchodzić. ^^
Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2017, o 17:48

Re: Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

Widzę go często na serwerze, ogarnięty gość. (nie to co ja)
Moje zdanie i tak się liczyć nie będzie ale na TAK
nwm :O
Awatar użytkownika
Krates
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 23 lip 2017, o 20:53

Re: Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

Aj tam gadasz Sonic.

Dziękuję za wypowiedź. :]
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

przyjmuję
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na administratora [100% Crits][Krates]

no to ten, zamykam
Obrazek
Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości