VegamS

StalinRU
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2017, o 19:45

VegamS

Vegam czyli największe dno.
Gdy zabiłem go 2 razy ten nawyzywał mnie od kurew i z permgagował.
Pozdro
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: VegamS

StalinRU pisze:Vegam czyli największe dno.
Gdy zabiłem go 2 razy ten nawyzywał mnie od kurew i z permgagował.
Pozdro
Sam kiedyś z nim grałem to jak go zabijałem to wyzywał mnie od ciot, a jak chciałem się jakoś obronić to dostałem bana. ( Nie pamiętam na ile)
Awatar użytkownika
Vegam
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 5 lis 2016, o 16:12

Re: VegamS

Najpierw mnie wyzywasz itp a potem się dziwisz że ci dałem gaga pozdro
Awatar użytkownika
Baron
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 17:46

Re: VegamS

Jakieś dowody? Cokolwiek?
Jeśli brak to skarga bezpodstawna, do zamknięcia moim zdaniem
Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
Obrazek
StalinRU
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 8 sty 2017, o 19:45

Re: VegamS

O kurwa xD
Ja się sadze ? Ty mnie od kurew wyzywasz to ci odpowiedziałem. Zresztą już nie raz banowałeś ludzi za to ,że cie zabijali i nie dawałeś im rady ;)
A na co tu dowody ?
Awatar użytkownika
Baron
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 17:46

Re: VegamS

StalinRU pisze:A na co tu dowody ?
Hmm pomyślmy... może po to żeby nam było łatwiej i klarownie wydać werdykt? jak mamy ci wierzyć skoro nie masz jak poprzeć swoich słów?
Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
Obrazek
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: VegamS

Tu nie trzeba dowodów, na pierwszy rzut oka widać że większość adminów uważa się za bogów, nie tylko vegam banuje i knebluje jak mu się coś nie podoba,
macie moje słowo, jak tylko nadejdą wakacje przygotuję osobny regulamin dla adminów, nie będzie już nieścisłości, a właśnie! no i zacznę degradować, bo niektórzy widzę pozapominali o tym czego im wolno a czego nie.
Obrazek
Obrazek
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: VegamS

La Feuille De Chou pisze:Tu nie trzeba dowodów, na pierwszy rzut oka widać że większość adminów uważa się za bogów, nie tylko vegam banuje i knebluje jak mu się coś nie podoba,
macie moje słowo, jak tylko nadejdą wakacje przygotuję osobny regulamin dla adminów, nie będzie już nieścisłości, a właśnie! no i zacznę degradować, bo niektórzy widzę pozapominali o tym czego im wolno a czego nie.
Strach się bać.
:rose:
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: VegamS

La Feuille De Chou pisze:Tu nie trzeba dowodów, na pierwszy rzut oka widać że większość adminów uważa się za bogów, nie tylko vegam banuje i knebluje jak mu się coś nie podoba,
macie moje słowo, jak tylko nadejdą wakacje przygotuję osobny regulamin dla adminów, nie będzie już nieścisłości, a właśnie! no i zacznę degradować, bo niektórzy widzę pozapominali o tym czego im wolno a czego nie.
:O
Hihi ;^
Люк
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2017, o 19:47

Re: VegamS

wyjebac
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość