Skarga na McMac

Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na McMac

... pisze:
Zimelele pisze:
... pisze:
Ktoś kiedyś powiedział
"Pisanie ez jakiemuś graczowi TF2, jest jak naplucie mu prosto w twarz"

Poza tym "ez" to skrót od easy, co oznacza "łatwo".
Jeżeli ktoś ci tak pisze to obraża twoje umiejętności.
Pokerze, czy nie wkurwiłbyś się jak by cie ktoś zabił z rtd i napisał ez?

A wracając do tematu denerwowania się - kiedyś zapytałem zima dlaczego mnie obraża i denerwuje.
Odpowiedział mi na to czymś w stylu "bo tak łatwo się triggerujesz"
No nwm zabiję cię z RTD a ty już na mnie lecisz wyzywać.
Nie pomijaj istotnego faktu, że zabijałeś mnie na rtd podczas duelu i potem pisałeś "ez".
Pierwszy raz cię zabiłem, a ty zacząłeś mieć z tym problem. A ja po prostu odpowiedziałem "ez". Po prostu ignoruj kogoś jak cię z RTD zabije, a nie masz pretensje do niego.
...
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 8 maja 2017, o 19:48

Re: Skarga na McMac

Zimelele pisze:
... pisze:
Zimelele pisze: No nwm zabiję cię z RTD a ty już na mnie lecisz wyzywać.
Nie pomijaj istotnego faktu, że zabijałeś mnie na rtd podczas duelu i potem pisałeś "ez".
Pierwszy raz cię zabiłem, a ty zacząłeś mieć z tym problem. A ja po prostu odpowiedziałem "ez". Po prostu ignoruj kogoś jak cię z RTD zabije, a nie masz pretensje do niego.

No wiesz nie zapominaj, że było to podczas duelu, i gdy w końcu nieuczciwie wygrałeś pojedynek, ustawiłeś sobie binda mówiącego jakim to ja słabym graczem nie jestem, i wkleiłeś sobie to potem na profil.
Bardzo dojrzałe zachowanie Zim, brawo.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na McMac

... pisze:
Zimelele pisze:
... pisze:
Nie pomijaj istotnego faktu, że zabijałeś mnie na rtd podczas duelu i potem pisałeś "ez".
Pierwszy raz cię zabiłem, a ty zacząłeś mieć z tym problem. A ja po prostu odpowiedziałem "ez". Po prostu ignoruj kogoś jak cię z RTD zabije, a nie masz pretensje do niego.

No wiesz nie zapominaj, że było to podczas duelu, i gdy w końcu nieuczciwie wygrałeś pojedynek, ustawiłeś sobie binda mówiącego jakim to ja słabym graczem nie jestem, i wkleiłeś sobie to potem na profil.
Bardzo dojrzałe zachowanie Zim, brawo.
Ok, nie robiłbym z tego binda, jakbyś nie zaczął mnie wyzywać przez te RTD o którym wspominamy 100tny raz. Pamiętam jak mówiłeś, że duel jest nie zbalansowany, bo grasz medykiem, a ja skautem.
Nie mogłeś zmienić klasy?
I czy duel to naprawdę jest dla ciebie tak ważny?
No bez przesady.
...
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 8 maja 2017, o 19:48

Re: Skarga na McMac

Zimelele pisze:
... pisze:
Zimelele pisze: Pierwszy raz cię zabiłem, a ty zacząłeś mieć z tym problem. A ja po prostu odpowiedziałem "ez". Po prostu ignoruj kogoś jak cię z RTD zabije, a nie masz pretensje do niego.

No wiesz nie zapominaj, że było to podczas duelu, i gdy w końcu nieuczciwie wygrałeś pojedynek, ustawiłeś sobie binda mówiącego jakim to ja słabym graczem nie jestem, i wkleiłeś sobie to potem na profil.
Bardzo dojrzałe zachowanie Zim, brawo.
Ok, nie robiłbym z tego binda, jakbyś nie zaczął mnie wyzywać przez te RTD o którym wspominamy 100tny raz. Pamiętam jak mówiłeś, że duel jest nie zbalansowany, bo grasz medykiem, a ja skautem.
Nie mogłeś zmienić klasy?
I czy duel to naprawdę jest dla ciebie tak ważny?
No bez przesady.


Jeżeli nie przyjąłbym duelu to na chacie pojawiłby się napis związany z odrzuceniem pojedynku. Coś w stylu "Gracz X jest nikim w porównaniu do Gracza Y i tchórzliwie odrzuca pojedynek.", a znając ciebie, pewnie przerobiłbyś to na kolejny bind.

Co do zmiany klasy - nie mainuje skauta, ani solda ani snajpera, ani nikogo takiego.
Gram nimi gorzej niż boty na easy ale potrafię się do tego przyznać.
(Nie zmienia to faktu że wkurwiam się gdy ktoś mi o tym przypomina)
Zabrałbym enga - byłoby pewnie coś w stylu " O JEZUS MINIDZIAŁKA JAKIE TO NOOBSKIE"
(Biorąc pod uwagę że proponowałeś żeby je zbanować)
Zabrałbym mojego drugiego maina - pyro, byłoby "O MÓJ BOŻE JAKI SŁABY GRACZ RAGE PYRO XDDDD"


Nie miałem wyboru, więc byłem w przysłowiowej dupie.
Awatar użytkownika
Zimelele
Forumowy Bywalec
Posty: 174
Rejestracja: 31 mar 2017, o 19:51
Lokalizacja: Gdzieś na Mazowszu

Re: Skarga na McMac

... pisze:
Zimelele pisze:
... pisze:

No wiesz nie zapominaj, że było to podczas duelu, i gdy w końcu nieuczciwie wygrałeś pojedynek, ustawiłeś sobie binda mówiącego jakim to ja słabym graczem nie jestem, i wkleiłeś sobie to potem na profil.
Bardzo dojrzałe zachowanie Zim, brawo.
Ok, nie robiłbym z tego binda, jakbyś nie zaczął mnie wyzywać przez te RTD o którym wspominamy 100tny raz. Pamiętam jak mówiłeś, że duel jest nie zbalansowany, bo grasz medykiem, a ja skautem.
Nie mogłeś zmienić klasy?
I czy duel to naprawdę jest dla ciebie tak ważny?
No bez przesady.


Jeżeli nie przyjąłbym duelu to na chacie pojawiłby się napis związany z odrzuceniem pojedynku. Coś w stylu "Gracz X jest nikim w porównaniu do Gracza Y i tchórzliwie odrzuca pojedynek.", a znając ciebie, pewnie przerobiłbyś to na kolejny bind.

Co do zmiany klasy - nie mainuje skauta, ani solda ani snajpera, ani nikogo takiego.
Gram nimi gorzej niż boty na easy ale potrafię się do tego przyznać.
(Nie zmienia to faktu że wkurwiam się gdy ktoś mi o tym przypomina)
Zabrałbym enga - byłoby pewnie coś w stylu " O JEZUS MINIDZIAŁKA JAKIE TO NOOBSKIE"
(Biorąc pod uwagę że proponowałeś żeby je zbanować)
Zabrałbym mojego drugiego maina - pyro, byłoby "O MÓJ BOŻE JAKI SŁABY GRACZ RAGE PYRO XDDDD"


Nie miałem wyboru, więc byłem w przysłowiowej dupie.
Mogłeś co chciałeś, mi to tam nie robi różnicy za wielkiej czy to pyro.
Awatar użytkownika
jess
TF2 Orange Admin
Posty: 59
Rejestracja: 15 lis 2016, o 20:04

Re: Skarga na McMac

SHIT TALK>temat o skardze na gracza McMac
STEAM :
http://steamcommunity.com/id/TZTS
...
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 8 maja 2017, o 19:48

Re: Skarga na McMac

jess pisze:SHIT TALK>temat o skardze na gracza McMac
Racja jess, przepraszam.

Zim przenieśmy tą kłótnię do tematu skargi na ciebie.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości