Podanie na administratora

Awatar użytkownika
MaGGot4Th
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19 kwie 2017, o 22:17

Podanie na administratora

1. Nick na steamie: MaGGot4Th
2. Steam: ID: STEAM_0:0:63577541
3. Od kiedy grasz na serwerze: powiedzmy od pół roku
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Podczas gry na innym serwerze VegamS zaprosił mnie na war3
5. Imię: Jakub
6. Wiek: 18
7. Dlaczego chcesz admina: Ponieważ uważam serwer za coś wyjątkowego, gdyż tych klas/ras nie spotkałem nigdy wcześniej i nie powiem - zaciekawiło mnie to. Zacząłem grać jak i na war3 i innych serwerach miniguna z ciekawością, co zobacze na innych odsłonach. Dlaczego chciałbym tego admina ? Gdyż uważam że warto czasami pod nieobecność innych administratorów ogarniać cały chaos jaki wtedy panuje na serwerze.
8. Czy byłeś już adminem/silencerem w innej sieci: Miałem już serwery TF2 na silniku Source, czyli automatycznie znam dobrze SourceModa i generalnie komendy administratora w pluginie Source.
9. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Tak
With God as my witness, Never had it so good, Jumpin' into love, Fire sets to dry wood, Started off as nothin', Now it's gold and it's all on you...
Awatar użytkownika
Vegam
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 5 lis 2016, o 16:12

Re: Podanie na administratora

Jestem Na Tak
Awatar użytkownika
meldi
Forumowy Bywalec
Posty: 125
Rejestracja: 1 mar 2016, o 21:07

Re: Podanie na administratora

Jak narazie najbardziej przekonujące podanie tego roku, jestem na tak pomimo tego, że nie gram na war3.
Obrazek
Awatar użytkownika
Baron
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 17:46

Re: Podanie na administratora

MaGGot4Th pisze:3. Od kiedy grasz na serwerze: powiedzmy od pół roku
Pół roku? Nigdy cię na war3 nie widziałem i coś mi się w to wierzyć nie chce (ewentualnie ja o czymś nie wiem)

Wstrzymuje się z wypowiedzią
Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
Obrazek
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na administratora

Mógłbyś wypisać tutaj wszystkie nicki na jakich grałeś na serwerze? Bo te staty mnie nie przekonywują http://www.gametracker.com/server_info/ ... =MaGGot4Th
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
The Polish DJ
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip 2016, o 22:17

Re: Podanie na administratora

Jestem tego samego zdania co Baron, nigdy nie widziałem ciebie na War3 przez co nie mogę się na to zgodzić. Moja odpowiedz to nie.
Jesteśmy kształtowani przez nasze myśli. Jesteśmy tym, czym one są. Gdy umysł jest niezmącony, przychodzi szczęście i podąża za nami jak cień.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na administratora

Ze statów na gametrackerze wyliczyłem, że na war3 spędziłeś +-9h, jak na pół roku grania to jest naprawdę mało.

Mimo iż twoje pół roku gry jest mocno naciągane, jestem na tak, ponieważ twoje podanie jest jednym z najlepszych jakie do tej pory złożono na war3.
Jednakże zanim ostatecznie się wypowiem, czekam na wypowiedź reszty adminów/silencerów.
Obrazek
Obrazek
kacperski:3
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2016, o 15:35

Re: Podanie na administratora

myślę ze nie było tego pół roku tylko 9 h ja mówię NIE
Awatar użytkownika
Baron
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 17:46

Re: Podanie na administratora

No cóż
Maggoth wybacz ale jestem na NIE

3 powody

1.Twój czas gry
2.Gracze cię za dobrze nie znają
3.Admini ciebie nie znają dobrze
Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
Obrazek
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na administratora

Przykro mi ale nie zostajesz przyjęty, pograj jeszcze z miesiąc/dwa i złóż podanie ponownie,
Zamykam
Obrazek
Obrazek
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości