Polish DJ

Awatar użytkownika
dasdPLsteam
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2016, o 18:33

Polish DJ

Polish DJ dał mi bana na godzinę lub więcej za prawdopodobnie nie słuchanie się admina albo za to że włączyłem binda
Polish DJ przez komende "@@@" albo "sm_csay" napisał "Dobra koniec kampienia" lub coś o podobnym znaczeniu po czym włączyłem bind z treścią "Aaaa jebie mnie to kurwa" następnie odpisał "nie słuchasz się admina?" następnie dostałem ban
Bind nie zawierał dużych ilości przekleństw przez co nie nadużywałem przekleństw przy czym przekleństwa nie były skierowane na Polish DJ'a
W regulaminie serwera war3 nie ma nic o karaniu graczy za "nie słuchanie się admina"
Zdarzyło się to około 18:58 (28-01-2017)
GoTtA gEt A gRiP
Awatar użytkownika
The Polish DJ
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip 2016, o 22:17

Re: Polish DJ

Prosiłem żeby odejść spod spawna bo inni gracze się skarżą, tymczasem ty nie chciałeś przestać.
Tak więc proszę o cirpiliwość, ze względu na to iż to tylko godzina.

Wszystkie bany na Minigun War3source: http://sb.minigun.pl/index.php?p=banlist
Jesteśmy kształtowani przez nasze myśli. Jesteśmy tym, czym one są. Gdy umysł jest niezmącony, przychodzi szczęście i podąża za nami jak cień.
Awatar użytkownika
Vegam
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 5 lis 2016, o 16:12

Re: Polish DJ

to działanie podobno było uzasadnione tym że chodziło o sprawę spawnkilla
Awatar użytkownika
dasdPLsteam
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30 sty 2016, o 18:33

Re: Polish DJ

Tylko jest problem, że spawnkill jest karany jeśli gracz zabija wewnątrz spawna drużyny przeciwnej
Poza tym spawnkill na zewnątrz spawna nie jest zakazany, nic nie ma o tym w regulaminie war3 http://minigun.pl/viewtopic.php?f=4&t=350
GoTtA gEt A gRiP
Awatar użytkownika
Baron
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 17:46

Re: Polish DJ

Skoro godzina to pół biedy... gorzej jest dla mnie powód samego Bana, ja rozumiem spawnkill z premedytacją. Stanie pod spawnem enemy i niepozwalanie na wyjście to moim zdaniem typowe na war3
IMHO zawiniły obie strony
DJ za mało stosownego bana
Dasd za nie wykonanie prośby admina o cofnięcie się od spawna
A 2 sprawa jest taka ze nie zauważyłem żadnych dowodów w formie Screen Shota (to znacznie ułatwiłoby ustalenie werdyktu)
Ostatnio zmieniony 29 sty 2017, o 01:53 przez Baron, łącznie zmieniany 2 razy.
Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
Obrazek
Awatar użytkownika
The Polish DJ
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip 2016, o 22:17

Re: Polish DJ

Nie mam tak samo jak ty nigdy nie masz. W dodatku ban minął kilka godzin temu.
Jesteśmy kształtowani przez nasze myśli. Jesteśmy tym, czym one są. Gdy umysł jest niezmącony, przychodzi szczęście i podąża za nami jak cień.
Awatar użytkownika
Baron
Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 25 sie 2016, o 17:46

Re: Polish DJ

The Polish DJ pisze:Nie mam tak samo jak ty nigdy nie masz. W dodatku ban minął kilka godzin temu.
Dopiero wszedłem do domu to 1.
2. Poprawiłem swoje myśli
3. Bo miałem dopiero 2 skargi na koncie... z czego jedna od Asana a 2 od Bolda,z obydwóch się wytłumaczyłem
4. Ostatnia sprawa, jak mówię jasno i klarownie graczom żeby się cofneli od spawna to to robią,w ostateczności używam władzy admina (tak przyznaje się używałem tego ale w ostateczności,kiedy już naprawdę nic się dało zrobić innego a słowa nie docierały)
Człowiek, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast człowiek który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać
Obrazek
kacperski:3
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 30 gru 2016, o 15:35

Re: Polish DJ

mnie tam nie było a obu za bardo nie wierze
Awatar użytkownika
The Polish DJ
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 17 lip 2016, o 22:17

Re: Polish DJ

Mnie bardziej chce się spać niż gadać :)
Jesteśmy kształtowani przez nasze myśli. Jesteśmy tym, czym one są. Gdy umysł jest niezmącony, przychodzi szczęście i podąża za nami jak cień.
Ghost
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29 sty 2017, o 08:51

Re: Polish DJ

wczoraj wchodzę na war3 i zostaje wyrzucony bez powodu i pytam się dj czemu mnie wyrzucił z serwera a on do mnie od teraz bende się z tobą tak witał a potem groził mi jakimś 8letnim citerem (super admin) a ja mu powiedziałem że się go nie boje i on dał mi bana (po prostu zajebisty admin) ja sie kurwa cieszę że mamy taką administrację pozdro Ghost
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości