unpermban :D

.Azzy
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 17 gru 2016, o 16:58

Re: unpermban :D

Mi to pasuje :P
Awatar użytkownika
KwZniwiarz
Forumowy Bywalec
Posty: 196
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 15:32
Lokalizacja: https://discord.gg/NacAW75
Kontakt:

Re: unpermban :D

The Polish DJ pisze:Może tak: Dajmy go na okres próbny. Jak nic nie odwali, to będzie grał.
Niech będzie to tydzień.
Gdyby nie określił mnie (lub Vegamałke bo nwm do kogo to w końcu było ;=;) debilem to może bym się zgodził
A tym tylko pokazałeś swoją kulturę :ugeek:
Obrazek
.Azzy
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 17 gru 2016, o 16:58

Re: unpermban :D

To było do vegama :D
Awatar użytkownika
Vegam
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 5 lis 2016, o 16:12

Re: unpermban :D

on to specjalnie zrobi że tydzień baz haxów będzie grał a potem będzie uważał kiedy nikogo ważnego nie będzie specjalnie będzie unikał adminów i kiedy nikogo ważnego nie będzie to on zacznie haxować i to się nie skończy na dobrze serio jestem na NIE
.Azzy
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 17 gru 2016, o 16:58

Re: unpermban :D

ja tam jestem na TAK:P
Awatar użytkownika
Vegam
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 5 lis 2016, o 16:12

Re: unpermban :D

ty nie masz nawet prawa GŁOSU
Awatar użytkownika
KwZniwiarz
Forumowy Bywalec
Posty: 196
Rejestracja: 30 kwie 2016, o 15:32
Lokalizacja: https://discord.gg/NacAW75
Kontakt:

Re: unpermban :D

.Azzy pisze:To było do vegama :D
Nie no spoko.... Nazwać admina debilem... Pozdro
I sam jeszcze próbuje głosować na wlasny ub :ugeek:
Jestem za vegamem
Na nie
Obrazek
.Azzy
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 17 gru 2016, o 16:58

Re: unpermban :D

Vegam sam powiedział że jak mnie i tak odbanują to i tak da mi bana na pół godziny za debila xDDD
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: unpermban :D

1. WSZYSCY mają prawo wypowiadać się w tej sprawie, od tego jest forum Vegamie,

2. Wy chyba nie pojmujecie definicji "kara", ban permanentny tak jak i zwykły ban to kara, a kary dotyczą ludzi a nie ich mienia lel (w tym przypadku konta),

3. Ban permanentny jest banem permanentnym, jego się nie zdejmuje
NIGDY i nie ma żadnych taryf ulgowych, zwłaszcza że dana osoba używała wspomagaczy, I nie ma czegoś takiego że się poprawi, ban jest jak sąd, można domagać się skrócenia a nawet odwołania wyroku jeżeli wyrok jest mały, Ale ban permanentny jest jak dożywocie, nie ma sensu domaganie się skrócenia kary bo kara na zawsze trwa nieskończoność. Mówię to bardzo przykładowo, ale taka jest prawda, perma nie można zdjąć, ba, NIE WOLNO zdejmować.

3,5. A nawet jeśli tobie bym zdjął, to inni zbanowani mogli by zrobić to samo, przyjść i prosić mnie o unbana pod pretekstem poprawienia się. Nie ma takiej opcji!

4. Cheaty nie oznaczają vaca Azzy!, jest mnóstwo programów których vac nie wykrywa, więc nie możesz powiedzieć: nie mam vac'acji, nie mam cheatów.

Mój werdykt to:
NIE
NIE ma forów dla osób używających cheaty.
Obrazek
Obrazek
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: unpermban :D

no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałes rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myslisz że jestes wspaniały to jestes zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się stalina albo hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież jan paweł 2 .jak można wogóle publicznie zamieszczac takie zdięcia na forach internetowych?ja się pytam kto powinien za to odpowiedziec bo chyba widac że do koscioła nie chodzi jak jestes nie wiem ateistą albo wierzysz w jakies sekty czy wogóle jestes może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jestes jakis nie wiem co sie jarasz pomiotami szatana .wez pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jestes żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażac wogóle papieża naszego ?pomyślałes wogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będa wszyscy chwalic? wez dziecko naprawdę jestes jakis psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kosciół i religia ,widac że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widac nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie wez swoje zdięcie wstaw ciekawe czy byś sie odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widac pojęcia o tym kim był papież jan paweł2 jak nie jestescie w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec swięty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kosciół mnie ale wogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąs godnosc bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaz i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idz do kościoła bo widac już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedz cicho i nie obrażaj innych ludzi
:rose:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości