Głosowania

O wszystkim i o niczym...
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Głosowania

Dlaczego na orange jest zablokowana możliwość głosowania? W sensie kick, przemieszanie drużyn, zmiana mapy i następna mapa. Moglibyście to dodać szczególnie, że rtv nie działa :(
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Głosowania

Jak by działało votekick, zmiana mapy to równie dobrze admin byłby niepotrzebny ;), bo takie komendy są na serwerach valve. A rtv nie wiem czemu nie działa, ale powinni to naprawić.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Głosowania

>>PoKeR<< pisze:Jak by działało votekick, zmiana mapy to równie dobrze admin byłby niepotrzebny ;), bo takie komendy są na serwerach valve. A rtv nie wiem czemu nie działa, ale powinni to naprawić.
A bany, muty i takie tam? Przecież admin nie jest tylko po to, żeby się komendami bawić. Pilnowanie porządku i pomaganie nowym graczom też zalicza się raczej do zadań dobrego admina. Za to nikt nie wymaga od niego przebywania na serwerze 24/7, więc nie ma jak zmienić mapy za każdym razem kiedy gracze poproszą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Głosowania

Freestate pisze:A bany, muty i takie tam? Przecież admin nie jest tylko po to, żeby się komendami bawić. Pilnowanie porządku i pomaganie nowym graczom też zalicza się raczej do zadań dobrego admina. Za to nikt nie wymaga od niego przebywania na serwerze 24/7, więc nie ma jak zmienić mapy za każdym razem kiedy gracze poproszą.
Ja jako admin już bardzo rzadko używam komend. Więc jedyną radością z tytułu administratora mam zmienianie map :). Ale opcja głosowania za inną mapą, wydaje się rozsądna. Jak znam głosowanie na inne mapy przy końcu już granej mapy, to wiem że może dość kiczową mapę wybrać. Jestem za wprowadzeniem tej opcji. Tylko tej opcji.

Z głosowaniem za wyrzuceniem gracza, czy przemieszaniu drużyn może się taki bajzel zrobić, że paru śmieszków skoordynuje się i będzie terroryzować serwer. Narobi większego syfu.
Awatar użytkownika
Makorm Marley
Forumowy Bywalec
Posty: 116
Rejestracja: 21 cze 2015, o 11:47
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

Re: Głosowania

Jestem za ! Bardzo przydałoby się głosowanie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Freestate
Forumowy Bywalec
Posty: 128
Rejestracja: 14 sie 2016, o 21:12
Lokalizacja: Winkleigh - Devon

Re: Głosowania

Wojak pisze:
Ja jako admin już bardzo rzadko używam komend. Więc jedyną radością z tytułu administratora mam zmienianie map :). Ale opcja głosowania za inną mapą, wydaje się rozsądna. Jak znam głosowanie na inne mapy przy końcu już granej mapy, to wiem że może dość kiczową mapę wybrać. Jestem za wprowadzeniem tej opcji. Tylko tej opcji.

Z głosowaniem za wyrzuceniem gracza, czy przemieszaniu drużyn może się taki bajzel zrobić, że paru śmieszków skoordynuje się i będzie terroryzować serwer. Narobi większego syfu.
Po to chyba są admini, żeby temperować takich typków. Pozatym wątpie, że ktoś wpadnie na tak głupi pomysł.
Mapę nie wiem czy zmieniasz czy nie w każdym razie nie kojarze.
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec
Posty: 287
Rejestracja: 12 sie 2015, o 17:28

Re: Głosowania

Ludzie, ale to nie jest ffa by był votekick i inne temu podobne komendy. Potem co, votemute, votegag? Wiem, że pewnie głupio myśle, ale ja jestem na nie.
Hihi ;^
Awatar użytkownika
Wojak
Forumowy Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 24 kwie 2015, o 07:42

Re: Głosowania

Freestate pisze:Po to chyba są admini, żeby temperować takich typków. Poza tym wątpię, że ktoś wpadnie na tak głupi pomysł.
Mapę nie wiem czy zmieniasz czy nie w każdym razie nie kojarzę.

Już się znajdują... Zanim admin zdąży ich dopaść zrobią swoje.
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości