Skarga na [PL]ΛṩṩᾀṩṩἰηᴸᵒʳᵈΩ #TeamPyro

Ryuk
Użytkownik

Skarga na [PL]ΛṩṩᾀṩṩἰηᴸᵒʳᵈΩ #TeamPyro

Gracz o nicku [PL]ΛṩṩᾀṩṩἰηᴸᵒʳᵈΩ #TeamPyro koło godziny 20:20 wyzywał graczy na serwerze przez mikrofon, darł się niemiłosiernie, aż ogłuchnąć można było, gdy powiedziałem mu, że mikro 15+ or mutejszyn, to powiedział " i chuj mnie to obchodzi" i obrażał dalej. Wszystko może potwierdzić Fishoo, Pasjonat Chleba oraz PoLaK({TRZL}). Nie mam screenów.
Kubar906
Forumowy Bywalec

Re: Skarga na [PL]ΛṩṩᾀṩṩἰηᴸᵒʳᵈΩ #TeamPyro

Nie przypominam sobie, by mikro było +15.
Swoją drogą, czy istnieje regulamin serwera Pro?
Barcakibic
Użytkownik

Jeżeli nie masz screenów to ciężko uznać, że rzeczywiście doszło do przedstawionej sytuacji. Równie dobrze mogliście go sprowokować i on tylko zareagował zbyt emocjonalnie, poza tym ciężko uznać przekleństwa za coś złego na serwerze, skoro, jak powiedział Le Feuille De Chou, jeden z adminów, „przekleństwa są po to, by ich używać”
Myślę, że warto poczekać na wypowiedź samego oskarżonego.
Ryuk
Użytkownik

Nie chodzi o przekleństwa, tylko o to, że nas obrażał. A screenów nie ma, bo to voice chat.
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec

Jeden baaardzo mądry użytkownik wstawił na forum takiego ss'a nie pamiętam w którym dziale.
Chodziło jednak o to, że lord Gaben i jego prześwietna ekipa od gry tf2 dodała taką opcję jak "wycisz gracza w grze"
Pozdro600
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec

Ja cały czas mówiłem na krytach, krytach pro, że zasada 15+ NIE istnieje. Widocznie admini, silencerzy (których nie kojarze, a oni nie kojarzą mnie) na owych serwerach wiedzą lepiej...
Hihi ;^
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Kontakt:

fakt, zasada "mikro +15" NIE istnieje,

ALE SĄDZĘ i każdy zapewne ze mną się zgodzi, że osoby przed mutacją powinny ograniczyć używanie mikrofonu do minimum, ze względu na biedne i nie raz wyczulone na piskliwe głosy, uszy osób postronnych,

wracając...
Ruyk, może zaproś tutaj osoby które potwierdzą w jakikolwiek sposób to wydarzenie, bo widzisz... ludzie ci nie uwierzą jeżeli nie masz żadnych dowodów :/
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
>>PoKeR<<
Forumowy Bywalec

Na serwerze Kryty Pro jest taki ziomek jak kubulek. On ma z 7 lat, ale większość serwera go lubi nie czepia się jak coś mówi mimo, że ma głos piskliwy jak baba. Może dlatego, że on mnie kocha <3

edit@Lech; "...powinny..." a nie muszą, poza tym jest też takie coś jak "wyjątki"
Hihi ;^
Ryuk
Użytkownik

Napisałem do Fishoo, żeby się wypowiedział. A co do tych wyjątków to się zgadzam, ale tu nie chodzi o piskliwy głosik tylko o to że nas obrażał.
Awatar użytkownika
Fishoo
Użytkownik

A więc miałem tu coś napisać o tym Assassynie całym więc, ekhm.

Wbił ok. 20:20 i zaczął drzeć ryja i wyzywać osoby gdy go zabiły lub gdy zwracały mu uwagę. (W dodatku średnio dało się go zrozumieć)
Dziś (22.07) powtórzyła się ta sama sytuacja ok. 11-12:30 z początku mówił syntezatorem, a potem zaczął JEDYNIE MNIE obrażać.
Mam nadzieje, że te argumenty wystraczą. :)
ODPOWIEDZ
  • Informacje