Skarga na admina.

Evilencjusz
Użytkownik

Skarga na admina.

Nick oskarżyciela: Evilek#ToJa
Nick oskarżonego: Mustasz
Powód: Wchodzę na server, na start zauważyłem nowego adma. od razu jak tylko wlazłem był nie miły + nadużywał adma i groził kick'ami. już opisuje.
np. 1.Mogłem być z nim podczas walki. kiedy miał mało HP uciekał teleportacją, a jego wymówką było to że ma ustawiony klawisz pod tą komendę.
2.Niby zorganizował zabawę na klasę "demo" a osoby które nie chciały brać udziału, groził kick'iem (mój przyjaciel Severus był tego wszystkim świadkiem + otrzymał tego kick'a pod pretekstem "ogarnij się" ponieważ przed zabawa w demo, admin + paru graczy zorganizowali "taunt war" , Severus zgodził się ale powiedział żeby go nie zabijali a Mustasz jest na tyle nie ogarniętym graczem że tepnoł go w miejsce gdzie się nie da ruszać i go co chwile taunt kill'ował.
Kiedy Severus go zabił podczas "nabijania taunt'em" ten mu dał kick'a "ogarnij się")
3.Grożenie graczą że jeżeli nie zaczną grać demomanem dostaną kick'a.

Moim zdaniem ten gracz (bo nie mam ochoty nazywać go adminem) jest mocno zdemoralizowany pod kontem społeczności.
Mam szczerą nadzieje że dostanie degrada do gracza.

Mam screeny jak tylko się tepał:
https://zapodaj.net/c41c9e659ac90.jpg.html
https://zapodaj.net/0342545f34fc1.jpg.html
Kubar906
Forumowy Bywalec

Re: Skarga na admina.

To jest dramat, tego się czytać nie da o.O Evilek, zainwestuj w słownik albo chociaż pisz w Wordzie, zanim tu to wkleisz, Twoje skargi będą wyglądały choć trochę poważniej :c
Awatar użytkownika
poszkoleps
Użytkownik

No to mamy uzupełnienie poprzedniej skargi o screenshoty z teleportowaniem się.
Ale i tak tutaj zbytnio nic nie widać. Mustasz mógł teleportować się w jakieś zwykłe miejsca nie z zamiarem zabicia. Jednak druga skarga w tak krótkim czasie na jednego Admina może coś oznaczać.
Gdyby jeszcze był screenshot Twojego Kolegi(albo Twój z chatu) gdzie widać powód kicka można by już się czegoś przyczepić bo jednak dawanie kicka z powodem "ogarnij się" nie jest na miejscu, według mnie.
Evilencjusz
Użytkownik

tu jest screen severusa: https://zapodaj.net/ee80fa726709b.png.html
Taa, niechcący. popatrzcie se na moje screeny.
Niechcący się tepnoł z 10 razy z rzędu. Fajnie.
Ostatnio zmieniony 28 maja 2016, o 08:04 przez Evilencjusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Boom!CootShoot!
Użytkownik

Łeł evilek walczyłem z tobą i na f mam zbindowane tepanie i to było niechcący i gdybym tepnał się gdzieś dalej na ziemię okok, ale pojawiłem się w ścianie obok zbugowany, a ty myślisz, że uciekam od walki, a ja sie pytam PO CO? miałbym uciekać od jednej śmierci, co tych demo sytuacja miała miejsce jak było 5 osób na serwie i zanim evilek był bawiliśmy się, a co do Severusa odbyliśmy baaardzo długą rozmowę i wszystko wyjaśniliśmy, możecie się go spytać czy sobie wszystko wyjaśniliśmy. A po jakości napisanej skargi wnioskuje, że była napisana tak sobie, że "heh nic mnie to nie kosztuje to napisze będzie gównoburza".
Jednak druga skarga w tak krótkim czasie na jednego Admina może coś oznaczać.
A tu przecież tamta skarga była nie ważna i dogadałem sie z ową panią, że to nie jest prawdziwa skarga
Jednak jak już mówiłem uważam, że to bez sensowne spinanie się o (serio to aż śmieszy) nie zabicie człowieka :D . Uważam , że skargi śą od permbanów itp. a nie od ( :D ) straconego killa.

A i te ,,tepnięcie 10 razy" oznacza, że chciałem zobaczyć jak zareaguje jak na chacie zobaczy, że się teleportuję, a poprostu tepałem się w wewnątrz mojego spawna
Hejka! Pamiętasz że tu Mustasz? ;)
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Kontakt:

Jesteś w jakiejś zmowie z ihrą czy co?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator

Pytanie do oskarżonego admina, czy było vote przed zaczęciem jakiegokolwiek eventu, który różniłby się od normalnej rozgrywki?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Informacje