Skarga

Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Kontakt:

Re: Skarga

Po pierwsze gag to nie ban ale to już chyba wiesz,
Jak dla mnie ww. admin mustasz powinien poczytać co nieco o komendach sourcemod http://hlds.pl/SourceMod
Jeżeli wszystko napisane przez poszkodowaną jest prawdą, za teleportacje i spawnkill, mustasz powinien dostać kare lub przynajmniej upomnienie (wymyślanie kary zostawiam shimi :3), ze strony kubara nie odpowiednie było w ogóle jakiekolwiek ingerowanie w konflikt "drażniąc się", uzasadnij prosze co niepasowało ci w tym co ona pisała że aż musiałeś dopowiedzieć swoje 3 grosze,
A co do ihry, twoje slowa faktycznie mogły być i byly odebrane jako obrażanie, powinnaś być bardziej miła jeżeli starasz się komuś pomóc, pozatym cała akcja rozgrywała się wkoncu na orange czy na pro critsie? Bo cały czas mówiłaś o orange a skarga złożona jest w pro :?
Obrazek
Obrazek
Kubar906
Forumowy Bywalec

La Feuille de Chou, cytując klasyka: "Dla mnie miarodajny jest Regulamin". Nie złamałem żadnego z jego punktów (pomijam fakt, że obecny admin mnie nie upomniał – więc jakakolwiek moja hipotetyczna wstawka nie przeszkadzała nikomu – ale biorąc pod uwagę to, że Mustasz jest tu głównym oskarżonym, to może to nie mieć wielkiego znaczenia :> ), więc nie czuję się w żadnym stopniu winny. Nie pamiętam, co mówiłem, szczerze mówiąc użytkowniczka Ihra nie jest aż tak interesująca, bym pamiętał, co zaszło.
Jeżeli jednak, Ihro, uraziłem Cię na serwerze wtedy w jakikolwiek sposób (a bardzo wątpię, ale nie chcę trzymać się mojego zaprzeczenia jak pijany płotu), to przepraszam :)
Ihra21
Użytkownik

sHimi pisze:o który serwer chodzi, bo jest mowa i o pro crisie i o orange? a jak wiadomo to dwa różne serwery i różna administracja

oraz patrząc na screeny to nie mam na co reagować, proszę jeszcze raz o prosty i składny opis sytuacji

wbijasz na serwer i widzisz nieodpowiednie zachowanie administratora? co on dokładnie robi, na jakiej mapie? co mu piszesz? co on odpowiada? itd

Skarga jest napisana na Pro Critsie wiec o PRO Crits.Skriny i reszta jest.Nie ma na co reagować? Czyli już po serwerze.
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator

Podtrzymuje moje zdanie, same screeny nie są podstawą do ukarania admina.

Oraz nadal nie uzyskałam składnego opisu co admin robił przed screenami, że tak to określę.

I nie jest to takie oczywiste, że o pro crits chodzi, skoro ciągle pojawia się określenie orange, więc musiałam się upewnić...
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Ihra21
Użytkownik

sHimi pisze:Podtrzymuje moje zdanie, same screeny nie są podstawą do ukarania admina.

Oraz nadal nie uzyskałam składnego opisu co admin robił przed screenami, że tak to określę.

I nie jest to takie oczywiste, że o pro crits chodzi, skoro ciągle pojawia się określenie orange, więc musiałam się upewnić...

Bez komentarza i tyle... :)
Ihra21
Użytkownik

Z mustaszkiem się dogadałam chodź i możecie zamknąć i usunąć tą skargę. ...[reszta wpisu usunięta]

edit@Lech; "upomnienie" ,nie powinnaś juz bardziej podsycać atmosfery…
Barcakibic
Użytkownik

Spinasz się jakby nie wiadomo co Ci się stało. Tak jak wcześniej osoby pisały, Twoje screenshoty niewiele pokazują, bo maksymalnie jedną wypowiedź przez co jest to zupełnie nieczytelne. Jeżeli to jest zwykłe nieporozumienie i wszystko wyjaśniłaś to dlaczego totalnie bez sensu wyzywasz innych na koniec? Jeśli dalej tak będziesz się odnosiła do innych to naprawdę nie licz, że ktoś będzie do Ciebie pozytywnie nastawiony ;)
Kubar906
Forumowy Bywalec

Zaczynam żałować, że dałem jej prewencyjne przeprosiny, jak patrzę na jej ostatni wpis .-.
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator

Ihra21 pisze:Z mustaszkiem się dogadałam chodź i możecie zamknąć i usunąć tą skargę.Dowody opis i cała reszta są wiec nie wiem czy wy jesteście aż tak ślepi czy głupi :) Nie wiem nie wnikam.Ludzka głupota nie zna granic i tyle.

Skarga odwołana x3
Pewnie, widać że cały minigun jest tępy, z moją tępotą na czele :D
I moja "głupota i ślepota" spowodowała, że ta sieć jest w takim stanie jakim jest teraz, a pod względem grywalności jest jedną z lepszych w naszym kraju.

Może trochę szacunku? Chociaż do headadmina? Szczególnie, że skarga w moim odczuciu została napisana dosyć nieskładnie i po prostu poprosiłam o wyjaśnienie kilku kwestii, za co zostałam zjechana na własnym forum. wtf.
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Kontakt:

Zamykam blyat.
Obrazek