Administracja

Tupolew
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwie 2016, o 17:11
Lokalizacja: Miasto Stołeczne Warszawa

Administracja

Witam

Szybka i prosta sprawa, moja sugestia jest taka żeby znacznie częściej administracja bywała na serwerze. Spowodowane jest to tym że gra tam masa dzieci (tak, dzieci, perełki takie to 5-6 lat) które denerwują i psuja rozgrywkę; nadużywają czatu głosowego i za nic mają ostrzeżenia. Serwer jest naprawdę fajny i dobrze się na nim gra i szkoda żeby takie rzeczy psuły rozgrywkę większości graczy. Jeśli nie da rady to po prostu po pewnym czasie sam będe musiał napisać podanie o administratora.
Pozdrawiam
KOlorowy
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Administracja

Nie sądze żeby kiedykolwiek było i będzie lepiej z częstotliwością bywania administracji na serverach, admin/silencer to nie maszyna która ciągle będzie czuwała na serverze. (niestety :/)
Proponuję żebyś złorzył podanie np na silencera, każda para rąk się przyda w pilnowaniu porządku :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Administracja

Mowiac szczerze to z jednej strony wiek adminow moim zdaniem powinien byc wyzszy ale wiek 15+ sprawia ze taki adm chodzi lo/tech/zawodowka albo uczy sie w gimbie (say what) wiec malo czasu na gre ma. Ja np ostatnio malo na serwie jestem bo musze sie uczyc :) wiec polecam napisac podanie :)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Administracja

zdecydowanie jest za mało adminów i silencerów na serwerze crits

owszem jest w miarę dużo zgłoszeń do tych ról, ale to przeważnie dzieci
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości