Propozycja serwer VSH/FF2

Awatar użytkownika
Andgrand
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 10 gru 2014, o 16:37

Propozycja serwer VSH/FF2

Witam, otóż mam pewno ogłoszenie które chciałbym przekazać dla was, a dokładniej mówiąc też kilka pytań związanych z nim. Wraz z kilkoma znajomymi wpadliśmy na pewien pomysł by otworzyć serwer tutaj na minigunie VSH/FF2 (Versus Saxton Hale/Freak Fortress 2). Przede wszystkim mamy pytanie związane z tym tematem do was. Czy ktokolwiek byłby chętny zanim jeszcze serwer by powstał zostać wstępnie adminem i wpłacać składki, otóż utrzymanie nie jest całkiem tanie, a wsparcie by się przydało. Może to trochę żałośnie zaczynać z takimi pytaniami, ale jak wiadomo serwery powstają i upadają w niedługim czasie, nie zamierzamy by tak się stało z owym wymienionym serwerem, także przepraszam za wszelakie niedogodności z tematem. Dalej mówiąc, z chęcią byśmy przyjęli również wszelakie donacje na serwer, każda osoba która by wspierała nasz serwer, na pewno dostałaby specjalne wynagrodzenia na serwerze o ile uda mu się powstać, będą one najpewniej dosyć liczne. Mam szczerą nadzieję że chętni się znajdą i serwer powstanie w dość niedługim czasie od utworzenia tego ogłoszenia. Wszelakie pomysły i innego typu rzeczy są mile widziane pod tym postem. Sądzę że to tak naprawde wystarczy na ten moment, więc dziękuje wszystkim za przeczytanie ogłoszenia.

Tutaj jest jeden przykład jakby wyglądała rozgrywka na serwerze: https://www.youtube.com/watch?v=AwHRXnxsGzw

Tryb polega na tym że gracz z drużyny Blue jest losowym bossem, jego celem jest zlikwidowanie całej drużyny Red którzy są zwykłymi graczami, z kolei gracze Red muszą pozbyć się Bossa, proste do wytłumaczenia, filmik wyżej ukazuje wszystko wprost.

Również jeżeli ktoś ma ochotę może mnie dodać do znajomych na steam i pogadać propo tego tematu, nie gryzę: http://steamcommunity.com/id/Andgrand/
:o
Awatar użytkownika
DarkWorld
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 20 cze 2015, o 12:29

Re: Propozycja serwer VSH/FF2

Brzmi ciekawie, więc czemu by nie spróbować?
Niech Ci ziemia lekką będzie. :rose:

Śmierć jest najlepszym przyjacielem człowieka, nigdy nie zapomni i zawsze czeka.
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Propozycja serwer VSH/FF2

Napisz do mnie Andgrand na steamie, powiedzmy że jestem zainteresowany zasponsorowaniem tego ale potrzebuje detali, napisz mi na pw to pogadamy :)
By fire be purged!
ODPOWIEDZ
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 0 gości