Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

H@ to co juz wszystko moze ? No chyba nie . I dalesz mu muta bo zwracales mu uwage pare razy . Ale nam to nie przeszkadza watpie aby bylo cho 1 zgloszenie na pingwinka ze nam przeszkadza lub wilda . Tylko wam to przeszkadza adminom.
I nie bylo ze rat zmutowal tylko ADMIN bez nicku
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Co do tego, że tylko się przywitał i dostał muta. Wiesz jak działa zwolnienie warunkowe w prawie? Jak coś przeskrobiesz, nawet coś małego w jakimś okresie czasu, to dostajesz taką kare, że wylecisz ze skarpetek. To samo z pmutami ode mnie. Na Pingwinka były skargi już wcześniej i dostawał zwykłe muty, nie podziałały więc wleciał perma. Jeżeli znacie luke, to możecie go zpytć o moje pmuty. Dostał już przynajmniej 3 i za każdym razem nie trwał dłużej niż trzy dni. Naprawdę, wystarczy mnie poprosić i opowiedzieć jakieś mrzonki, jestem tak naiwny, że zaraz zdejmę muta. Skargami tylko mnie rozeźlicie.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Szlachta skończ waść wstydu oszczędź... Jakbym mało razy był wzywany do pomutowania dzieciarni, bo uszy krwawią. Nie sądzę, żeby w tym wypadku był to precedens. Jak ktoś ma głos skrzeczącej harpii, albo pisk chomika zamiast głosu, to dawanie muta po nawet przywitaniu się jest w pełni usprawiedliwione.
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Awatar użytkownika
Diesel
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2015, o 22:31
Lokalizacja: Moscow, Russia

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Ehhh ci dalej swoje...
Obrazek
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Perm mute - nadużycie komend admina przez rouga

Hahah jak tak dalej pojdzie to ludzie zaczna tu pisac ze admin dal ich oskamic na serwerze xDD
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości