Vip - umiejetności

Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Vip - umiejetności

Chciał bym zgłosić moją uwagę na temat vipa , natomiast vip może sie pomniejszać co jest według mnie nie fer. Powiekszać sie moze bo to mu wiele nie doda ale pomniejszać to sie go prawei nie da trafic snipere , spyem itp
Obrazek
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Vip - umiejetności

Nie. Vip miał to zawsze i zawsze mieć będzie.
By fire be purged!
Awatar użytkownika
Qwizipkill93_PL
Forumowy Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 10 kwie 2015, o 13:37

Re: Vip - umiejetności

Szczerze trochę to jest nie feir pley.Cody wyobraź sobie że jesteś engiem a tu nagle podchodzi pomniejszony spy ii zaczyna ci sapować konstrukcje .To wkurza jak Nie wiem
Obrazek
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Vip - umiejetności

No , i o to mi własnie chodzi i taki maly sniper ze moze campic i grubas z mini gunem nie fer play , bo vip to juz jakis bożek
Obrazek
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Vip - umiejetności

Qwizipkill93_PL pisze:Szczerze trochę to jest nie feir pley.Cody wyobraź sobie że jesteś engiem a tu nagle podchodzi pomniejszony spy ii zaczyna ci sapować konstrukcje .To wkurza jak Nie wiem
Szkoda, że nie ma takiej klasy, która miała by np. obszarowe obrażenia w miejscu celownika.
:rose:
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Vip - umiejetności

To prawda sa takie klasy ale np pyrka ogien tez jest obszarowka a przy odpowiednim rozmiarze juz sie trafic nie da. Wtedy tylko sold i demu zostaja a nie kazdemu sie chce klase zmienic :) ale tej opcji nie mozna zabrac bo jest najczesciej uzywana
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości