Spawn killing

Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Spawn killing

Admini wy ciągle spicie czy to ignorujecie ? Nic nie robicie ze spawn killingiem ja zresztą tez już nie mam chęci. Poprostu administracja war3Source na ten temat 4/10 . 4 ze chociaz moje posty czytacie i banujecie
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Spawn killing

Prosiłem, na kopertę lub na steamie ;_; Ile można?
My tak specjalnie nic nie robimy. Normalnie na serwerze siedzimy 24/7 ale jak wchodzisz to szybko uciekamy, taki psikus. Specjalnie też nie banujemy spawnkilujących, mamy nawet własne rejestry pt. ,,ile banów powinienem rozdać, ale z własnej złośliwości ich nie dałem". Ogólnie jesteśmy wrednymi goblinami i lubimy patrzeć jak się wściekasz. Niezmiernie nas to bawi.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Spawn killing

No to niezmiernie się ciesze śmiech to zdrowie baw się dalej a sami admini będę tu grac . Ja już temu serverowi podziękuje będę pomagał spawn killerom przecież co to pff 24 h bana ;)
Obrazek
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Spawn killing

1. Dodaj adminów do friendsów na Steamie, żebyś mógł ich od razu ifnormować.
2. @Garnier: załatw sobie HLSW i za pomocą tego programu możesz wymierzać sprawiedliwość. Jeśli ufasz reszcie adminów, to im też daj rcona.
:rose:
Szlachta
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 23 maja 2015, o 23:14
Lokalizacja: War3Source

Re: Spawn killing

To wkoncu sie spytam czy oni cos dostana za ten spawn killing ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Spawn killing

Bana.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: Spawn killing

Wchodzę na forum 2 razy dziennie. Nie nie śpię cały czas - ale swój czas poświęcam na naukę i pracę. O braku czasu na granie nie wspomnę. Dodaj jakiegoś admina do znajomych i pisz im od razu na pw.
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość