Nowe zasadny przyznawania warnów

Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 297
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

W związku z nieścisłościami, jakie panowały, odbieram możliwość warnowania zwykłym moderatorom, ponieważ często zdarzała się sytuacja, że jeden moderator dawał ostrzeżenie za coś, za co drugi by nie dał. Od teraz warny będę mógł przyznawać ja, ew. inni administratorzy/ pod moją nieobecność - osoba do tego wyznaczona. Moderatorzy wciąż mają możliwość przyznawania bana, ale powinni jej używać tylko wtedy, kiedy pojawia się sytuacja skrajna (np. bot spamujący, nagminne łamanie regulaminu, w krótkich odstępach czasowych).
Zasady przyznawania ostrzeżeń się nie zmieniają. Najpierw następuje ostrzeżenie w formie słownej, a dopiero następne są one wpisywane na profil użytkownika. Otrzymanie 3 warnów skutkuje banem tymczasowym, następnie permanentnym. Warn wpisany na konto użytkownika będzie wygasał po dwóch miesiącach (ostrzeżenie słowne nie wygasa), lub po jego odpracowaniu (w najbliższym czasie zamieszczę w jaki sposób jest to możliwe).
W związku z powyższym warny dotychczasowe wygasają - chwalcie Pana.

EDIT:

Przywracam warnowanie modom, ale warny będę sam weryfikował. Jeśli nie będą słuszne/ będą podchodziły już pod skrajne "czepialstwo", to warna usunę.
Warna można odpracować kontaktując się z sHimi.
:rose:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości