Podanie na admina [War3]

Ralph
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2015, o 16:53

Podanie na admina [War3]

1. Imię: Mikołaj
2. Nick: Ralph
3. Wiek: 16
4. Steam ID: STEAM_0:0:6030325
5. Znajomość SM: całkiem dobra
6. Od kiedy grasz na serwerze: Od tygodnia
7. Czy byłeś już adminem w innej sieci? Niestety nie dlatego tu chciałbym zacząć. Oczywiście wszystkich uwag adminów będę się słuchał.
8. Dlaczego chcesz admina: Serwer mi się straszliwie podoba, uwielbiam TF2 ,a ten serwer umila mi grę :) i będę spędzał dużo czasu na tym serwerze.
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na admina [War3]

Widuję go ostatnio dość często na severze i niemam co do niego większych zastrzeżeń , ale tydzień grania na servie to troche mało :/ , jak narazie jestem obojętny za przyjęciem go , zaczekam na wypowiedź innych adminów.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnier De Naplouse
Forumowy Bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 13 gru 2014, o 13:43
Lokalizacja: Akka

Re: Podanie na admina [War3]

Super, że podoba Ci się war3, nowi ludzie zawsze w cenie. Widziałem dzisiaj Cb ale nigdy wcześniej (prawdopodobnie) spróbuj może za miesiąc, będę miał więcej do powiedzienia.
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Bez znaczenia jak dobrze będziesz grał gołąb i tak poprzewraca wszystkie figury, nasra na szachownice i będzie dumny że wygrał.
Awatar użytkownika
Andgrand
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 10 gru 2014, o 16:37

Re: Podanie na admina [War3]

Niestety ale jestem na nie. Gracza widuje moze dopiero od 3 dni na serwerze pozatym mało udziela się w to co się dzieje na serwerze.
:o
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie na admina [War3]

Andgrand pisze:Niestety ale jestem na nie. Gracza widuje moze dopiero od 3 dni na serwerze pozatym mało udziela się w to co się dzieje na serwerze.
Wy też tego nie robicie.
Chcę pogadać sobie z kandydatem na steamie, więc jak ci zależy na stanowisku to mnie dodaj.

EDIT:
w0t, ale ty masz 1,5 h w tf'ie, chyba że złe sid podałeś.
:rose:
Awatar użytkownika
Shaiva
Moderator
Posty: 104
Rejestracja: 7 sty 2015, o 17:15

Re: Podanie na admina [War3]

Po tygodniu to nawet ja podania nie składałem, jak nie było żadnego admina wtedy. Na razie na nie.
I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
I żem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę…
Awatar użytkownika
TheAmazingSoldier
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 3 lut 2015, o 15:30

Re: Podanie na admina [War3]

moge go przepytać z SM jeśli chcecie ; )

warn za bezsensownego posta Obrazek

@dayum
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Podanie na admina [War3]

Słyszałem danego jegomościa jak rozmawiał przez mikro , trochę za dziecinny głos jak na 16 lat :think:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Diesel
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 19 sty 2015, o 22:31
Lokalizacja: Moscow, Russia

Re: Podanie na admina [War3]

Jestem kawałem skur*ysyna i powiem Nie, trochę mało czasu na serwie i do tego pierwszy raz będziesz w roli Admina. Cały czas cie obserwuje daj se trochę czasu a będzie dobrze. Miech dwa i możesz spróbować jeszcze raz z podaniem.
Obrazek
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Podanie na admina [War3]

Diesel pisze:Jestem kawałem skur*ysyna i powiem Nie, trochę mało czasu na serwie i do tego pierwszy raz będziesz w roli Admina. Cały czas cie obserwuje daj se trochę czasu a będzie dobrze. Miech dwa i możesz spróbować jeszcze raz z podaniem.
1. Ty też nigdzie nie byłeś adminem, jak po raz pierwszy składałeś podanie.
2. Jesteś skurwysynem, bo masz własną opinię? lol
3. Myślę, że dwa tygodnie wystarczą - jeśli przez ten czas wywrzesz pozytywne wrażenie na innych adminów i będziesz spędzać odpowiednią ilość czasu na serwerze, to nie widzę przeszkód (oczywiście będziesz musiał kolejne podanie złożyć.
4. Błagam Was, nie bądźcie hipokrytami.

Na razie odrzucone (tylko ze względu na czas przegrany na serwerze), zamykam.
:rose:
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości