Grupa główna

Aykous
Forumowy Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 9 gru 2014, o 21:15
Lokalizacja: Kręgi Piekła Dantego

Grupa główna

W sieci Minigun są 3 server i każdy ma ( lub planuje mieć ) oddzielną grupę steam (Może dobrym pomysłem byłoby usunięcie forum i zrobienie tylko grupy, bo i tak na forum prawie nie ma graczy i siedzi tam tylko administracja C: )
Dla graczy naszej sieci jest to wielki problem, ponieważ muszą sprawdzać 3 grupy steam co jakiś czas.
Więc wpadłem na pomysł aby stworzyć grupę stamową naszej sieci Minigun, co dałoby graczom możliwość znalezienia potrzebnych informacji w jednym miejscu. Gracze dowiedzieliby się o innych serverach, których nie znają ( jak wiemy bardzo mało osób wchodzi na forum )
Wyglądałoby to tak:
- z każdego servera idzie jedna lub dwie osoby idzie na administratora grupy
- każdy server ma swój dział, gdzie znajdują się płatności, konkursy i informacje.
- co do regulaminu to każdy server może mieć odzielny, ale w razie gdy będą one podobne można zrobić jeden na głównej stronie grupy

Zapewne będą problemy z tzw. ' podkradaniem graczy'.
Każdy gracz zapewne wie jaki typ servera pasuje do niego najbardziej.
Co do konkursów to osobiście nie widzę problemu, ponieważ gracz będzie mógł wziąć udział w wszystkich naraz i ile da rade.

Czekam na wasze sugestie i rady.
Aykous
Forumowy Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 9 gru 2014, o 21:15
Lokalizacja: Kręgi Piekła Dantego

Re: Grupa główna

Aykous pisze:W sieci Minigun są 3 server i każdy ma ( lub planuje mieć ) oddzielną grupę steam (Może dobrym pomysłem byłoby usunięcie forum i zrobienie tylko grupy, bo i tak na forum prawie nie ma graczy i siedzi tam tylko administracja C: )
Dla graczy naszej sieci jest to wielki problem, ponieważ muszą sprawdzać 3 grupy steam co jakiś czas.
Więc wpadłem na pomysł aby stworzyć grupę stamową naszej sieci Minigun, co dałoby graczom możliwość znalezienia potrzebnych informacji w jednym miejscu. Gracze dowiedzieliby się o innych serverach, których nie znają ( jak wiemy bardzo mało osób wchodzi na forum )
Wyglądałoby to tak:
- z każdego servera idzie jedna lub dwie osoby idzie na administratora grupy
- każdy server ma swój dział, gdzie znajdują się płatności, konkursy i informacje.
- co do regulaminu to każdy server może mieć odzielny, ale w razie gdy będą one podobne można zrobić jeden na głównej stronie grupy

Zapewne będą problemy z tzw. ' podkradaniem graczy'.
Każdy gracz zapewne wie jaki typ servera pasuje do niego najbardziej.
Co do konkursów to osobiście nie widzę problemu, ponieważ gracz będzie mógł wziąć udział w wszystkich naraz i ile da rade.

Czekam na wasze sugestie i rady.
Asan
Winston Churchill
Winston Churchill
Posty: 290
Rejestracja: 7 gru 2014, o 20:04

Re: Grupa główna

Ja bym forum zostawił jednak :v
:rose:
Awatar użytkownika
La Feuille De Chou
Użytkownik
Posty: 604
Rejestracja: 16 gru 2014, o 18:04
Lokalizacja: Lechistan
Kontakt:

Re: Grupa główna

Grupe można by było stwożyć dla graczy ale niech forum zostanie takie jakie jest...
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Cody Evans
Użytkownik
Posty: 246
Rejestracja: 24 gru 2014, o 13:10
Kontakt:

Re: Grupa główna

Pomysł wspólnej grupy jest ok ale pomysł usunięcia forum to chyba najgorsze co słyszałem w życiu... normalnie nagroda za to powinna być ;-;
By fire be purged!
Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Posty: 400
Rejestracja: 10 gru 2014, o 22:12
Lokalizacja: Kujawsko-Pomorskie

Re: Grupa główna

A kto wpadl na usuniecie forum ? Jakos mi to umknelo haha smiechlem :)
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"
Aykous
Forumowy Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 9 gru 2014, o 21:15
Lokalizacja: Kręgi Piekła Dantego

Re: Grupa główna

Co do usunięcia forum to mi się na myśl takie coś wbiło ( może przypadkiem albo coś ) i napisałem o tym od niechcenia a może nawet z głupoty.
Bondas
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 12 sty 2015, o 22:45

Re: Grupa główna

Nie ma co przeciągać tematu Tak/Nie (Powód)

Z tym usunięciem forum przypadkiem napisał.

Jestem Na Tak. Nowym serwerom przyda się zaludnienie.
Aykous
Forumowy Bywalec
Posty: 60
Rejestracja: 9 gru 2014, o 21:15
Lokalizacja: Kręgi Piekła Dantego

Re: Grupa główna

Z tym usunięciem forum to sobie darujmy bo nawet ja już nie wiem co mi do głowy jebło.
Skupmy sie na grupie C:
Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Posty: 654
Rejestracja: 9 gru 2014, o 19:58
Lokalizacja: TF2 ORANGE

Re: Grupa główna

Pragnę zauważyć, iż grupa steam nie jest obiektem doskonałym, ma wiele niedociągnięć i w życiu nie zastąpi forum. Grupa steam to jest coś bardziej jak blog, dawne posty znikają lub odchodzą w zapomnienie.

A nie lepiej postarać się ożywić forum? Zachęcić graczy do korzystania z forum? Sprawić by było po szkole równolegle odpalane w innym oknie z FB czy też kwejkiem?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń
Zablokowany
  • Informacje
  • Kto jest online

    Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości