Odniesienie do bana-Janusz Kórwił Mikke

Awatar użytkownika
coco
Użytkownik

Odniesienie do bana-Janusz Kórwił Mikke

29 wrz 2019, o 13:13

Cześc wszystkim, dzisiaj o 1 w południe grałem na serwerze minigun. Chyba zabiłem jakiegoś spya i poskarżył się na czacie, że oszukuje i zabiłem go z headshota kiedy był niewidzialny czy coś tam. Admin Janusz, który był wtedy online, niestety nagle zbanował mnie i to co najbardziej mnie boli-zupełnie bez sprawdzenia mnie. Wiem, że nie mógł mnie nawet sprawdzić, po pierwsze dlatego, że nawet nie wszedł do spectatorów, po drugie dlatego, że grałem skautem, którym nawet nie da się strzelić heada, a po trzecie dlatego, że w ogóle nie korzystam z żadnych programów do ułatwiania gry, bo uważam, że poprostu nieprzyjemnie sie nimi gra. Przykro mi, że admina zupełnie nie interesowało to, czy oszukuje czy nie, tylko odrazu mnie zbanował z bomby. Nie jestem wredny, chciałem to sobie wytłumaczyć i dodałem Janusza do znajomych żebyśmy mogli pogadać. Trochę szkoda, że nie można pograć na serwerze chociaż nie oszukiwałem, nikogo nie obrażałem-ba-nie zdążyłem się nawet odezwać i już wleciał ban. Piszę na forum tylko dlatego, że admin nie zostawił mi innej możliwości, nie zależy mi na wyciąganiu jakiś tam konsekwencji czy coś, chcę tylko prosić o unbana
moje steam id
STEAM_0:1:93817450

ODPOWIEDZ