Podanie [Crits] Never4Ever

Awatar użytkownika
Never4Ever
Użytkownik

Podanie [Crits] Never4Ever

19 wrz 2019, o 18:27

1. Never4Ever
2.Steam ID: STEAM_0:1:107671138
3. 4 miesiące
4. Wszedłem w wyszukiwarkę społeczności steam i natrafiłem
5. Mateusz
6. 15
7. Pomorskie
8. Dlatego gdyż jestem bardzo aktywny na serverze i widzę ludzi którzy łamią regulamin servera lub też widzę ludzi którzy oszukują w grze
9. Nie
10. Jak najbardziej
11. tak i niedługo bede

Mam nadzieje ,że będzie pozytywny odzew i chciałbym żebyście dali mi szanse dziękuje pozdrawiam :D

no avatar
Makapakaflaka
Użytkownik

Re: Podanie [Crits] Never4Ever

20 wrz 2019, o 06:54

Jestem na tak

Typek bardzo aktywny na serverze nie jest toksyczny jak inni bo się zmienił mocno. Jest aktywny na chacie no cóż co jeszcze dodać Jestem na tak

Awatar użytkownika
QueaT
Użytkownik
Postawione piwa: 3 postawiono
Piw: 4 postawiono

20 wrz 2019, o 10:37

Jestem na tak, miły gracz, bardzo aktywny na serwerze, można dać szansę :))
NSA QueaT <3

Awatar użytkownika
vetssik
Użytkownik
Postawione piwa: 1 postawione
Piw: 3 postawiono

20 wrz 2019, o 18:46

Jestem na Nie!

Never4Ever , gdy tylko dowiedział się że również składam podanie do Administracji , odrazu zaczął mi wypisywać jaki to ja jestem najgorszy że po co mi ten Admin itd... Oczywiście dla mnie to że on i ja daliśmy podanie w niemal tym samym momencie nie ma znaczenia nawet mogę powiedzieć że życzyłem mu dobrze , do póki gdy zaczął werbować ludzi przeciwko mnie , wogóle bez podstawnie,
jedyny argument który dostałem to jest że wczoraj czyli 19.09.19 Robiliśmy tzw " Patolę" na serverze gdzie ja oczywiście byłem w tym momencie na serverze , ale ja tylko się śmiałem lub uciszałem osoby toksyczne czy graczy puszczających bindy mam na to kilku świadków , poza tym nie słyszałem by ani razu Never odzywał się na voice chacie. Sam Never próbuję mi ustalić co mam robić pisząc cały czas bym startował na rolę Silencer'a . Odrazu gdy Never zobaczył że moje podanie cieszy się lekko większą aprobatą ze strony osób na forum , wszedł na server podogryzać mi np. Gdy powiedziałem "ten sniper chyba na cheatach" co było oczywiście ironią z mojej strony Never zaczął głupio pisać "to go zbanuj" . "daj mu bana" .
Jestem również w stanie zauważyć iż dzisiaj ok. godziny 7 nadarzyła się bardzo ciekawa sytuacja otóż Pan pod nick"iem "makapakaflaka" zarejstrował konto o godzinie 6:48 dzisiejszego dnia 20.09.19, po czym gdy patrzę na moję podanie to widzę odpowiedź na nie oczywiście uznałem że osoba ta po prostu mnie nie zna , lecz gdy przeczytałem dalszą część odpowiedzi widzę słowa "nie nadajesz sie na admina niech wystarczy Never4Eever NSA queat,janusz kórwił mikke .O ile Never4Ever zostanie widuje go bardzo dużo aktywny typek nie jest toxic a u ciebie trzeba pocwiczyc"
Pierwsze zdanie są to słowa Pana Nevera który wczoraj 19.09.19 pisał mi mniej więcej to samo zdanie mam na myśli część pierwszą przed kropką . W tym momencie byłem już niemal pewien że jest to kolega Pana Nevera lub jego multi-konto , ale no nie byłem jeszcze na 100% pewien , więc dziś w drodzę do szkoły godzina 7:20 przeglądam forum , patrzę na podanie Nevera i widzę komentarz pozytywny również od Pana "makapakaflaka" komentarz został opublikowany o godzinie 6:48 . Dziś dostałem wiadomość od Nevera o godzinie 17:03 "jak chcesz zostan tym adminem ale wiekszoc zgodzi sie ze mną zebys startowal pierw na silencera bo nikt cie nie kojarzy oprócz tqam tegho twojeg o chłopaka drexa" obraża on w tym momencie innych graczy , osobiście jak to zobaczyliśmy to zaśmialiśmy się. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić osoby która jest tak bardzo źle nastawiona do osoby którą uważa za "konkurencję" w roli Admina. Oczywiście nic nie mam do Nevera ani do Pani Queat , po prostu mam za złe to iż Never nastawia ludzi przeciwko mnie po jednej sytuacji w której nawet nie brałem udziału i mam na to kilku świadków.
Pozdrawiam
Vetssik!
Ogólnie to lubie dużo jeść i wogóle fajnie. :O

Awatar użytkownika
Janusz Kórwił-Mikke
Użytkownik
Postawione piwa: 5 postawiono
Piw: 6 postawiono

20 wrz 2019, o 18:50

screeny daj jak masz

Awatar użytkownika
vetssik
Użytkownik
Postawione piwa: 1 postawione
Piw: 3 postawiono

20 wrz 2019, o 18:53

Oczywiście na forum czy mogę pv ?
Ogólnie to lubie dużo jeść i wogóle fajnie. :O

Awatar użytkownika
Never4Ever
Użytkownik

20 wrz 2019, o 18:58

Teraz moja szczególna opinnia (MOJA) długo cie nie było na serverze grasz z około 2 tygodni lepiejm na silencera startuj niz na admina (przypominam moja opinia)
Dziekuje

Awatar użytkownika
Janusz Kórwił-Mikke
Użytkownik
Postawione piwa: 5 postawiono
Piw: 6 postawiono

20 wrz 2019, o 20:39

vetssik pisze:
20 wrz 2019, o 18:53
Oczywiście na forum czy mogę pv ?
załącz tutaj