TEN SERWER JEST NAJLEPSZYM I PRZEPRASZAM

no avatar
panda22gaming
Użytkownik

TEN SERWER JEST NAJLEPSZYM I PRZEPRASZAM

29 lip 2019, o 12:47

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH NAWET ADMINISTRACJIE ZA MOJE ZACHOWANIE NAGRAM DLA WAS ODCINEK NA MOIM KANALE STEFANGAMES ODCINEK PRZEPRASZAJĄCY
I STRASZNIE MI PRZYKRO Z TEGO POWODU WIĘĆ CHCIAŁBYM DALEJ TUTAJ NAGRYWAĆ :( NIEWIEM CO WEMNIE W STĄPIŁO STRASZNIE GŁUPIO SIĘ ZACHOWYWAŁEM PRZEPRASZAM WSZYSTKICH KOCHAM WAS SERDUSZKO DLA WAS MACIE ODEMNIE POZDRO I BICEK I ŻÓŁWIK POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony 7 sie 2019, o 10:23 przez panda22gaming, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grom | Slav King
Użytkownik
Postawione piwa: 1 postawione

Re: ZOSTAŁEM ZBANOWANY NA SERWERZ PL.MINIGUN

29 lip 2019, o 13:57

Czemu jesteś taki wulgarny i agresywny? Wyzywałeś na swoim Streamie [NSA] QuaeT (Nie wiem jak to sie odmienia) server oraz jego graczy. Jak już piszesz Skargę zachowaj kulturę. Nic do ciebie nie mam ale jak już piszesz Skargę to zachowaj kulturę i pewne standardy. To że nagrywasz na youtubie nie czyni cię kimś kto nie może dostać bana.

Jeśli nie wiesz za co dostałeś to prosze
http://sb.minigun.pl/index.php?p=banlis ... mid&Submit

Pozdrawiam a co do ciebie Panda nie mam nic.
Jedzenie to moja pasja

Obrazek

Awatar użytkownika
raytajfunowy
Użytkownik
Postawione piwa: 3 postawiono
Piw: 8 postawiono

29 lip 2019, o 16:33

Jeszcze na youtubie powinnieneś dostać bana.

Awatar użytkownika
QueaT
Użytkownik
Piw: 2 postawiono

29 lip 2019, o 20:21

Po pierwsze jako osoba publiczna powinieneś pokazać trochę klasy, bo takie wypowiedzi są na poziomie 10 latka i nie wnoszą żadnych sensownych argumentów do twojego odwołania. Bana dostałeś za to , że oczerniasz serwer minigun i robisz mu antyreklamę na swoim nagraniu ze streama, które poźniej usunąłeś. Obrażałeś na nim administracje oraz graczy. Odnosząc sie do twojego bełkotu, co masz na myśli pisząc, że inaczej pogadamy? Próbujesz mi grozić bo dostałeś słusznego bana? Jeśli uważasz się za jakiegoś wielkiego ytbera to czas się obudzić, bo niestety prawda jest inna i będziesz osądzony jak każdy inny gracz. Pamietaj, iż usuniecie materiału nic nie znaczy bo słowa które tam wypowiedziałeś są faktem i musisz za nie odpowiedzieć.
NSA QueaT <3

ODPOWIEDZ