Zmodyfikowanie mapy Orange

Awatar użytkownika
TV SZYSZKA
Użytkownik

Zmodyfikowanie mapy Orange

25 lip 2019, o 14:03

Sugeruję zmodyfikowanie mapy orange pod kątem dodania areny pod mapą oraz telepotrów do niej by się nie poddawać ofiarą przypadkowych zabójstw ze strony innych graczy, również proponuję dodanie Billboardów reklamujących streamerów z mapy Orange

Awatar użytkownika
QueaT
Użytkownik
Postawione piwa: 3 postawiono
Piw: 4 postawiono

Re: Zmodyfikowanie mapy Orange

25 lip 2019, o 22:32

XD
NSA QueaT <3

no avatar
Natino
Użytkownik
Postawione piwa: 1 postawione
Piw: 2 postawiono

26 lip 2019, o 07:36

Nawet rozumiem jakaś arene ale..
BILBORDY REKLAMUJĄCE YOUTUBEROW
XD?

Awatar użytkownika
Wizjonista
Użytkownik
Postawione piwa: 3 postawiono

26 lip 2019, o 17:49

Jeżeli ktoś nie chce wchodzić pod mapę to niech nie wchodzi,bilbordy dla YouTuerów? hmmm no coś mi tu nie pasuje to by psuło jak dla mnie całą mapę bo byśmy wszędzie widzieli kanał/twarz tego YouTubera...Dla mnie temat jest bez sensu tyle w tamecie
Obrazek

Nie myśl o tym co mówią inni ... Najważniejsze jest twoje szczęście...

Awatar użytkownika
wolf
Użytkownik

20 sie 2019, o 18:46

Trochę się nudziłem i postanowiłem trochę edytować orange'a, i mam do was pytanie, mianowicie:
Obrazek

Czy jesteście za tym by usunąć niewidzialne ściany aby można było bez problemu dostać się na dach swojej drużyny, na każdym respie będzie teleport który również będzie to umożliwiał.
Mogę także zostawić niewidzialną ścianę (od strony wieży) aby żaden ekhem.. tryhard soldier z liberty launcherem nie wbił i nie rozwalił wszystkiego co się tam rusza, i usunąć tą od strony respa (pokazaną na ss)
lub też zostawić tak jak jest i dodać normalnie teleport na dach.

Obrazek

I co powiecie na taką arenę, copy paste ale jest + planuję to rozszerzyć i dodać barek dla każdej z drużyn, kilka sekretów itp.
i ogólny zarys areny mam taki:
Wchodząc na arene każdy z graczy ma godmode i nie da się go zabić, osobom które są na ringu zabierany jest godmode i mogą walczyć normalnie (będzie mała budka która teleportuje na ring + zabezpieczenie, plugin aby nie było więcej niż 2 osób na ringu)
Ostatnio zmieniony 21 sie 2019, o 14:22 przez wolf, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Grom | Slav King
Użytkownik

21 sie 2019, o 09:14

wolf pisze:
20 sie 2019, o 18:46
Trochę się nudziłem i postanowiłem trochę edytować orange'a, i mam do was pytanie, mianowicie:
Obrazek

Czy jesteście za tym by usunąć niewidzialne ściany aby można było bez problemu dostać się na dach swojej drużyny, na każdym respie będzie teleport który również będzie to umożliwiał.
Mogę także zostawić niewidzialną ścianę (od strony wieży) aby żaden ekhem.. tryhard soldier z liberty launcherem nie wbił i nie rozwalił wszystkiego co się tam rusza, i usunąć tą od strony respa (pokazaną na ss)
lub też zostawić tak jak jest i dodać normalnie teleport na dach.

Obrazek

I co powiecie na taką arenę, copy paste ale jest + planuję to rozszerzyć i dodać barek dla każdej z drużyn, kilka sekretów itp.
i ogólny zarys areny mam taki:
Wchodząc na arene każdy z graczy ma godmode i nie da się go zabić, osobom które są na ringu zabierany jest godmode i mogą walczyć normalnie (będzie mała budka która teleportuje na ring + zabezpieczenie, plugin aby nie było więcej niż 2 osób na ringu)
Propozycja nawet OK

ale zmienił bym parę rzeczy na przykład nie dodawałbym teleportów na dach. dlaczego? ponieważ będzie się tam teleportowało mnóstwo snajperów i już nawet na wieży nie będzie mogło się stać a co do usunięcia niewidzialnych ściań zostawiłbym wszystkie i za respami dodałbym przejście pod mapę aby można było się dostać takim heavym.

Arena to jak najbardziej spoko pomysł i jestem za tym.

I jeszcze jedna rzecz usunięcie tych fałszywych ściań chodzi mi o te za spawnami gdzie inżynierowie się budują.

Moja ostatnia propozycja to dodanie dużych apteczek i dużych paczek z amunicją na mapie

np. W środku wieży
Jedzenie to moja pasja

Obrazek

Awatar użytkownika
Janusz Kórwił-Mikke
Użytkownik
Postawione piwa: 5 postawiono
Piw: 6 postawiono

22 sie 2019, o 10:19

Jedyna zmiana jaka mogła by być to usunięcie wystających tekstur na ścianach po środku mapy.

no avatar
Natino
Użytkownik

26 sie 2019, o 22:47

jak dla mnie to z naprawieniem tych textur ok ale zostawić mapę jaką jest lub dodać max apteczki bo inaczej zniszczy to urok miniguna

Awatar użytkownika
S0nic
Forumowy Bywalec
Postawione piwa: 8 postawiono
Piw: 25 postawiono

27 sie 2019, o 10:17

To wam dalej się ta mapa nie znudziła po 3-4 latach? X7 chyba miało wejść, ale słuch po niej i autorach zaginął ;)

Największe problemy tej mapy to problem ze szparami dla snajperów którzy mogą was zdjąć na dwa strzały (kiedyś na jeden ;'( ) przy tych tunelach i fakt że z góry widać cienie osób które tam siedzą.

A dach powinien zostać jak teraz jest bo jak trochę umiejętności wymaga żeby do niego dojść, a sniperzy na dachu to nie problem. Problem zaczyna się gdy dobierze się do dachu parę Pyro.

(ale cicho to może zostało naprawione bo już przez rok na minigun nie wchodzę)
Chodzbym wsadzil pracie w blender nie zrozumiem co to gender :O

ODPOWIEDZ