unban Kuba062223 PL

no avatar
kuba062223
Użytkownik

unban Kuba062223 PL

7 lip 2019, o 16:59

Dzień dobry,
Grałem sobie dziś normalnie snajperem i dostałem bana od admina o nicku "nyau". Powód to cheaty i obraza admina. Próbowałem się z nim skontaktować, ale nie odpowiada. Od razu mówię, że nie używam żadnych haków. Do administracji zgłosił mnie gracz "tv szyszka", który nie gra zbyt dobrze i nadużywa mikrofonu. Zabiłem go niby kilka razy przez ściane (Każdy kto gra trochę dłużej w tfa, wie że hitboxy są często popsute i nawet kiedy schowasz się za ścianę, to przeciwnik wciąż może cie zabić, albo taką oczywistą rzecz że killcam działa z opóźnieniem, a ten zjeb pierdolony tv szyszka nawet nic nie sprawdził na widowni, tylko darł się przez mikro jakie to ja mam czity. No zjeb totalny). Sprawdzali mnie kilka minut na spec, no i okazało się, że nie mam żadnych wspomagaczy!!!

Jeśli chodzi o obrazę administracji to napisałem raz na czacie "schmelix cipka". Nie wiedziałem, że jest on adminem. Napisałem to, bo ciągle ktoś gadał o nim przez mikro. Bana permanentnego dostałem bez żadnego ostrzeżenia. :oops: :cool:

Moje steam id: STEAM_0:1:439147271

no avatar
Janusz Kórwił-Mikke
Użytkownik
Postawione piwa: 5 postawiono
Piw: 2 postawiono

Re: unban Kuba062223 PL

7 lip 2019, o 19:50

a ile grasz na serwie bo cię nie kojarze zbyt :P

Awatar użytkownika
schmelix11
Użytkownik
Postawione piwa: 3 postawiono
Piw: 6 postawiono

7 lip 2019, o 21:00

byłem przy tym, pare słów wyjaśnień
jeżeli jesteś oskarżony o oszukiwanie to dostajesz bana z miejsca bez ostrzeżenia
ostrzeżenie dostajesz w sprawie lekkich przewinień
a sprawdzany na spectatorze byłeś przez parę osób, z czego wszystkie potwierdziły, że używasz jakiś program i skarżyło się na ciebie więcej osób niż sam szyszka
jeżeli nie możesz się powstrzymać i nawet w zażaleniu przeklinasz i obrażasz to znaczy, że nie zasługujesz na unbana
jestem na nie

no avatar
kuba062223
Użytkownik

7 lip 2019, o 23:55

Janusz Kórwił-Mikke pisze:
7 lip 2019, o 19:50
a ile grasz na serwie bo cię nie kojarze zbyt :P
na serwerze grałem od 2-3 dni
schmelix11 pisze:
7 lip 2019, o 21:00
byłem przy tym, pare słów wyjaśnień
jeżeli jesteś oskarżony o oszukiwanie to dostajesz bana z miejsca bez ostrzeżenia
ostrzeżenie dostajesz w sprawie lekkich przewinień
a sprawdzany na spectatorze byłeś przez parę osób, z czego wszystkie potwierdziły, że używasz jakiś program i skarżyło się na ciebie więcej osób niż sam szyszka
jeżeli nie możesz się powstrzymać i nawet w zażaleniu przeklinasz i obrażasz to znaczy, że nie zasługujesz na unbana
jestem na nie
Sprawdzał mnie szyszka, jakiś młodszy gracz i jeszcze kilka osób. Szyszka gadał, że zawsze strzelam głowy i to jest podejrzane, a ja po prostu starałem się strzelać headshoty, bo są za to dodatkowe punkty do rankingu. Ten młody gadał że mam aima, bo nie celuje dokładnie. Na spectatorze inaczej to wszystko działa i możesz wejść sobie na jakiegokolwiek gracza, i zobaczyć że strzela obok, a i tak trafia. Reszta osób, które mnie obserwowały wróciły znowy do gry, bo u mnie nie było żadnych wspomagaczy. Mam wykupione premium i czapki, więc po co miałbym czitować jeżeli istnieje ryzyko vaca.

Dodam jeszcze, że nie zbanowałeś mnie od razu, tylko dopiero po tym gdy napisałem na czacie tą wiadomość, a wtedy już wszyscy grali normalnie i wszystko było wyjaśnione

Awatar użytkownika
QueaT
Użytkownik
Piw: 2 postawiono

9 lip 2019, o 18:57

Duzo osob skarżyło się na Kube, więc dosc dlugo obserwowalam go w spec. Moim zdaniem Kuba nie mial zadnych haksow tylko po prostu dobrze grał, jestem za odbanowaniem go ;p
NSA QueaT <3

ODPOWIEDZ