Podanie o Adminstratora 100% Crits - PanTruskawka

no avatar
PanTruskawka
Użytkownik

Podanie o Adminstratora 100% Crits - PanTruskawka

20 mar 2019, o 11:22

1. Nick: PanTruskawka
2. Steam ID: STEAM_0:1:114510829
3. Jak długo grasz na serwerze: Grę na serwerze zacząłem jakoś w 2017 roku.
4. Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Przeglądałem listę serwerów i tak na niego trafiłem, i jestem do teraz.
5. Imię: Mateusz
6. Wiek: 15
7. Województwo: Śląskie
8. Dlaczego chcesz admina: Na serwerze jestem często, i nie zawsze jest admin bo oni też mają własne życie i obowiązki. Więc jak ktoś z administracji wyjdzie to zaczyna się cyrk na serwerze. Właśnie po to chce zostać adminem aby temu zapobiegać i pomagać graczom.
9. Czy byłeś już adminem w innej sieci: Jeśli chodzi o TF2 to nie, a aktualnie jestem Administratorem SCP-RP w grze Garry's Mod
10. Czy jesteś wstanie płacić co miesiąc dotację na serwer: Niestety nie, ale bardzo mi zależy aby dostać szansę.
11. Czy masz mikrofon i jesteś w stanie z niego korzystać na serwerze: Posiadam mikrofon, i jestem w stanie z niego korzystać.

Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Postawione piwa: 1 postawione
Piw: 56 postawiono

Re: Podanie o Adminstratora 100% Crits - PanTruskawka

21 mar 2019, o 18:00

a powiedz mi jak Ty to sobie wyobrażasz, że każdy inny admin oraz silencer składa dotację na serwer a Ty nie?
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń

no avatar
PanTruskawka
Użytkownik

22 mar 2019, o 10:19

No to napisałem że ,,Niestety nie". Jak mi odrzucisz
podanie tylko dlatego że nie będę płacił dotacji na serwer a na serwerze gram bardzo często, mam dobry kontakt z graczami, chcę pomagać innym oraz karać jak nie ma nikogo z administracji to mówi się trudno.

no avatar
Albus Dumbledore
Użytkownik
Postawione piwa: 2 postawiono

22 mar 2019, o 22:25

Jak chcesz zostać adminem to lepiej żebyś wymyślił z tym płaceniem a nie jest to dużo w szczególności przelewem

ODPOWIEDZ