Skarga na iNeoTheGod a.k.a. Assassin

no avatar
Albus Dumbledore
Użytkownik
Postawione piwa: 2 postawiono

Re: Skarga na iNeoTheGod a.k.a. Assassin

15 lut 2019, o 23:35

ale ty w tym uczestniczysz jesteś częścią tego więc sprawa nie dotyczy tylko Neo ale również ciebie

niech sprawę rozstrzygnie sHIMI

Awatar użytkownika
iNeo AKA Assassin
Użytkownik
Postawione piwa: 6 postawiono

16 lut 2019, o 00:11

Wiem Admin nie jest do zabawy i go nie nadużywam lecz czasem coś zrobię 4fun
Wracając do Kubara dzisiaj miałeś spine o to że jeden gracz cię nazwał lamą czy coś takiego i już płakałeś żebym go zbanował i że jaki to ja nieprofesjonalny jestem że go nie biorę na serio na serwie 4fun
Zachowujesz się jak kompletny 5 latek myśląc że zachowujesz się jak najlepszy człowiek na świecie
I tak btw nie jesteś specjalnym płatkiem śniegu co ma mieć wszystko podstawione pod 4 litery
Do tego wykorzystujesz to że łatwo się wk*rwiam
A to co ty uważasz nie oznacza że jest prawdą
zwłaszcza jak przez godzine ci wałkowałem że to serwer 4fun a ty nadal brnąłeś że jestem nieprofesjonalny bo mu nicn ie zrobiłem bo raz cię przezwał dla żartu...
Mam 15 lat a czuję że mam większy dystans do siebie niż ty

no avatar
Kubar906
Forumowy Bywalec
Piw: 6 postawiono

16 lut 2019, o 01:04

Przepraszam, ale zwróciłem się bezpośrednio do niego z prośbą o to, by mnie tak nie nazywał - ciebie o nic nie prosiłem.

Resztę odpowiedzi puszczę mimo oczu i poczekam na decyzję Administracji - dyskusja z tobą nie ma większego sensu.

Awatar użytkownika
iNeo AKA Assassin
Użytkownik

16 lut 2019, o 10:44

Jesteś arogancki i myślisz że ci wszystko wolno.
Poza tym ty też uczestniczysz w tej skardze i dumbledore pewnie był na serwie jak nawet wczoraj się przywaliłeś.
Poza tym każdy się może dołączyć i krytykować też ciebie.

no avatar
Kubar906
Forumowy Bywalec

16 lut 2019, o 16:47

Do skargi chcę dołączyć fakt, iż Assassin podczas wspólnej gry na serwerze (chociażby ~5 minut temu) wyzywa mnie, obraża, wyraża się do mnie w sposób agresywny, nieustannie komentuje moją grę i podżega innych przeciw mnie. Nie mogę dołączyć żadnych screenów, gdyż wydaje mi się, że po tym, jak opublikowałem rozmowę z nim w pierwszej wiadomości, wystraszył się mnie (choć za Chiny ludowe tego nie przyzna, tak, tak!) i od tamtego momentu udziela się niemal wyłącznie na czacie głosowym.

Uprzedzając agresywno-napastliwą odpowiedź oskarżonego, której się spodziewam: nie podejmuję z tobą już żadnej dyskusji w tym wątku, bo widzę, że cokolwiek, co bym nie powiedział, do ciebie nie dotrze. Nie wiem, czy wynika to z racji twojego bardzo młodego wieku, czy może innych rzeczy, ale – szczerze powiedziawszy – przestało mnie to zwyczajnie obchodzić. Czekam na decyzję Administracji ws. tej skargi, bo wydaje mi się, że to jedyne możliwe rozwiązanie tego konfliktu.

Awatar użytkownika
iNeo AKA Assassin
Użytkownik

16 lut 2019, o 19:59

To są oszczerstwa
Nikogo nie nastawiałem przeciwko tobie tylko mówiłem że jest skarga od ciebie na mnie i o co chodzi
A ciebie nie lubię bo jesteś zwykłym konfidentem który nic nie umie zrobić sam i musi biegnąć z płaczem na forum
na dodatek miałeś ból o to że jeden gracz nazwał cię lamusem i już płakałeś jak cię nękamy bo ci próbujemy wytłumaczyć że to wszystko jest 4fun
potem powiedziałeś że jesteś trollem(bo jesteś ale tego nie przyznasz)i potem znowu zacząłeś grać niewiadomo kogo
zważając na to że powiedziałem że zjebałem i że mnie emocje poniosły i ty potem nawet miałeś spine o to że nie napisałem twojego imienia z dużej litery jak by mnie to obchodziło
jesteś tylko trollem internetowym co nie ma nic do roboty tylko jedzie dzieci/nastolatków w internecie
weś się kurwa zastanów nad twoim życiem

no avatar
Albus Dumbledore
Użytkownik

16 lut 2019, o 22:44

Ty Neo uważaj bo to się okaże że to jest jakiś prawnik który ukończył jakąś niesamowicie wysoką uczelnię a tacy to na wszystko mają paragrafy mówię uważaj bo jeszcze na dożywocie pójdziesz siedzieć ale z tym się muszę zgodzić Neo napisał że zjebał i że go emocję poniosły już w jego pierwszym poście ale ty nie możesz dać za wygraną i przyjąć przeprosin tylko musisz coś znaleźć żeby ciągnąć to dalej a mogło to się skończyć na góra 5 postach i to wszystko tymczasem są tego aż dwie strony

no avatar
Kubar906
Forumowy Bywalec

16 lut 2019, o 23:21

Dumbledore, z chęcią przyjmę przeprosiny od Assassina, bo i mnie męczy ta konwersacja. jednak chcę, by wraz z przeprosinami poszły także konkretne działania - nie chcę być traktowany przez niego na serwerze jako persona non grata, a także przedstawiany w takim świetle innym. Uparcie powtarzam, że nikogo nie chcę prowokować. Rozwieję też, choć niechętnie, bo obawiam się, że pociągnie to za sobą kolejny dramatyczny komentarz, stwierdzenia Assassina, jakoby jestem trollem - uwierz mi, Neo, że mam milion ciekawszych rzeczy do roboty niż trollowanie dzieci w necie.

Wobec nikogo nie mam złych intencji i wobec mnie oczekuję po prostu tego samego. Jeśli Cię, Neo, jakkolwiek dotknąłem moim zachowaniem - wybacz, nie było to moim zamiarem.

Jeżeli zaś, Neo, nie zgadzasz się na taką umowę, zostawmy sprawę administracji. Słyszałem jednak, że rozmową i odrobiną dobrej woli z obu stron można zażegnać konflikty o wiele większego formatu, więc czemu nie spróbować i tutaj?

ODPOWIEDZ