Skarga na iNeoTheGod a.k.a. Assassin

no avatar
Kubar906
Forumowy Bywalec
Postawione piwa: 2 postawiono
Piw: 6 postawiono

Skarga na iNeoTheGod a.k.a. Assassin

14 lut 2019, o 22:19

Witajcie,

Chciałbym złożyć skargę na administratora posługującego się nickiem iNeoTheGod, znanego wcześniej wszystkim jako Assassin.

Sytuacja miała miejsce dziś ok. godz. 21:20. Tradycyjnie podsyłam screeny – https://imgur.com/a/qu5b88z.

Pragnę w tym miejscu zaznaczyć jeszcze jedną rzecz: kiedy udzielam się na czacie bądź czacie głosowym serwera, zdaję sobie sprawę, że niektóre osoby mogą się poczuć przeze mnie sprowokowane. Z miejsca zaznaczam więc, że nigdy nie mam zamiaru kogokolwiek sprowokować. Jeśli zagaduję admina i proszę o uzasadnienie jego decyzji lub o zaprzestanie łamania regulaminu, kieruję się wyłącznie działaniami dla dobra ogółu. Frustruje mnie widok admina łamiącego zasady serwera, które są ustalone właśnie przez administrację, gdyż są oni osobami, które powinny go przestrzegać bardziej niż inni. Jeśli nie będą tego robili, to inni użytkownicy podążą za ich przykładem, co w konsekwencji doprowadzi do anarchii i samowolki adminów na serwerze. Po prostu.

Mam bardzo duży dystans do każdego z członków społeczności tego serwera. Stosunek kogokolwiek do mnie jest mi wybitnie obojętny, dopóki nie przeradza się on w agresję – wtedy reaguję tak jak w tej chwili, pisząc tę skargę.

Zaznaczyłem swoje intencje, byście Wy, Administracjo, mieli pełny obraz sytuacji. Proszę Was o rzetelne, merytoryczne odniesienie się do sprawy i treściwy komentarz do podjętej przez Was decyzji, jakakolwiek by ona nie była.

Jeśli ktoś chciałby dodać komentarz, ale – dla porządku wywodu – tylko do poruszanej tu sytuacji, proszę o zostawienie go w odpowiedzi do tego posta. Jeśli komentarz dotyczy innych sytuacji – proszę o wiadomość prywatną, odpowiadam na nie niezwykle sprawnie.

Awatar użytkownika
Palapower14
Forumowy Bywalec
Postawione piwa: 25 postawiono
Piw: 57 postawiono

Re: Skarga na iNeoTheGod a.k.a. Assassin

15 lut 2019, o 10:45

Czy ineo znowu dstał adma tylko po to żeby go stracić ???
Na to i inne pytania uzyskacie Państwo odpowiedź w kolejnym odcinku !
"Kto ma olej w głowie, temu dość po słowie !"

Awatar użytkownika
sHimi
Administrator
Postawione piwa: 1 postawione
Piw: 56 postawiono

15 lut 2019, o 10:48

czekam na wypowiedź Admina, którego dotyczy skarga
Obrazek
Ten kraj jest chory, ciągle coś mnie boli
Budzę się rano, otwieram oczy z trudem
Nie toleruję cyfrowej kontroli
Idę przed siebie pozbawiony złudzeń

Awatar użytkownika
iNeo AKA Assassin
Użytkownik
Postawione piwa: 6 postawiono

15 lut 2019, o 14:33

Od razu przyznaję się że mnie poniosło.
Mogłem nie odpowiadać ale mnie sprowokowali.
Zaczęło się od tego że bax się żalił że mam tyle i tyle lat to mu powiedziałem że co w tym złego.
Bax oczywiście mi mówi jaki to on nie był silencer pare lat temu i jak niby administracja powinna mieć więcej lat.
Z tego punktu włączył się kubar podsycając mnie że jestem nieprofesjonalny i sse.
A pod wpływem emocji poszło to dalej więc dlatego cię przepraszam kubar ale to ty raczej mnie sprowokowałeś i mam paru świadków bo sam niczego nie robię bez powodu.
ale przyzn aję się źle zrobiłem i też nie jestem bez winy że się dałem zmasakrować trollowi z internetu.
Przepraszam to się więcej nie powtórzy i będę próbował nad tym panować i trzymać język za zębami.

Awatar użytkownika
iNeo AKA Assassin
Użytkownik
Postawione piwa: 6 postawiono

15 lut 2019, o 14:39

Poza tym kubar pragnę zaznaczyć że tylko tobie się nie podobało że ludzie sobie grali za spawnami.
Nie wchodzili do samego spawna ani nie zabijali po 10 osób więc nie było potrzeby dawać im bana zwłaszcza że nikomu to nie przeszkadzało.
I tak btw tył spawna to już nie spawn tylko miejsce do walki bo jak by tym miejscem nie było to by ta mapa nie była tak zaprojektowana że można się przedostać na dół.
Więc nikt nie łamał regulaminu i nie widziałem żadnego sprzeciwu więc nie było potrzeby rozdawać banów dla 5 osób które walczyły przeciwko 5 osób.

no avatar
Kubar906
Forumowy Bywalec

15 lut 2019, o 17:39

Mój nick proszę pisać od wielkiej litery, trochę szacunku do rozmówcy. Nie jestem też trollem, a jedynie graczem serwera.

Nie wiem, czy to kogoś, czy może siebie samego próbujesz przekonać, że Cię prowokowałem. Chyba dostatecznie jasno wyjaśniłem moje intencje w treści skargi. Nie rozumiem też odwoływania się do tyłu spawna - prosiłem o odpowiedzi wyłącznie na poruszany tu temat. To jednak, że tylko mi nie podobało się łamanie regulaminu przez członka administracji, zdecydowanie źle świadczy o nim samym, bo poza tym, że nie powinien tego robić, winien jest także zaprzestać takich działań, choćby tylko jedna osoba na 30 obecnych zwróciła mu uwagę. Takie są po prostu zobowiązania admina. Mam nadzieję, że już to wiesz i nie będę musiał tego po raz kolejny tłumaczyć.

Podtrzymuję swoją opinię - w moim przekonaniu jesteś nieprofesjonalny (nie mam zaś bladego pojęcia, kiedy powiedziałem, że ssiesz. Jeśli powołujesz się na moje słowa, rób to chociaż umiejętnie). Z uwagi na to, że, jak można wyczytać na innych tematach tego forum, było już z tobą wiele problemów, które, jak widać, nie uległy poprawie, moim zdaniem zupełnie nie nadajesz się na administratora. To jest jednak jedynie moja opinia, z którą nikt zgadzać się nie musi (choć piwa postawione mi za skargę są dość jednoznaczne), dlatego też ocenę i wyrok świadomie pozostawiam adninistracji.

no avatar
Albus Dumbledore
Użytkownik

15 lut 2019, o 22:51

podłączę się do tematu

ze strony Neo admin nie jest do zabawy i robienia co się chce sam się o tym przekonałem masz takie a nie inne stanowisko i musisz pracować w takich warunkach jakie są nic na to nie poradzisz i musisz trochę przystopować z pisaniem na czacie po to jest mikrofon żeby się z innymi porozumiewać dlatego przy rekrutacji jest zadawane o to pytanie poza tym jak admin wyklina na czacie to jednak trochę w oczy kłuje i nie możesz dawać tak się ponosić emocjami bo to się potem odbija w taki sposób

ze strony kubara ja kiedy byłem adminem na szczęście natknąłem się na ciebie tylko dwa razy ale mniejsza oto też nie powinieneś specjalnie prowokować adminów żeby popełniali błędy a potem lecieć na forum i skarżyć jak małe dziecko każdy ma jakąś granice wytrzymałości na ludzi wkurzających idiotów etc.

lecz jednak należy pamiętać że admin to też człowiek i popełnia błędy jak dla mnie wina za to zamieszanie leży po obu stronach

jeszcze dodam że żeby admin był szanowany na serwerze musi być przede wszystkim miły i co najważniejsze pomocny a nie taki który jest i to wszystko co robi

no avatar
Kubar906
Forumowy Bywalec

15 lut 2019, o 23:01

Po raz trzeci powtarzam, że moją intencją nie są prowokacje. Proszę wszystkich o czytanie ze zrozumieniem.

Dziękuję jednak za radę, będę miał na względzie to, co napisałeś.

no avatar
Albus Dumbledore
Użytkownik

15 lut 2019, o 23:02

po twoim zachowaniu na serwerze spierał bym się i to bardzo

no avatar
Kubar906
Forumowy Bywalec

15 lut 2019, o 23:11

Nie będę więc Cię tu przekonywał na siłę. Uzasadnienie mojego zachowania można znaleźć w treści pierwszej wiadomości. Wszelkie spory co do tego proszę o prowadzenie gdzieś indziej, ale nie tu – ten wątek założyłem do tematu Assassina i tego się tu trzymajmy, by zachować ciągłość sprawy.

ODPOWIEDZ